Друкувати
Кожна людина на своєму шляху зустрічає різних людей, у тому числі тих, хто налаштований негативно. Щоб зміцнити свій дух і захиститися від їхньої негативної дії, можна використовувати молитву від зла про захист і спасіння від усякого. Читати її можна біля ікони одного із заступників, захисників людей, насамперед – Всевишнього.

Молитва від зла

Молитва від зла

На цій сторінці зібрано такі молитви від зла та від вроків:

 1. Молитва від зла
 2. Ранкова молитва від ворогів
 3. Молитва про захист і спасіння від усякого зла
 4. Молитва про визволення від нечистих помислів
 5. Молитву до Чесного Хреста проти злих духів та від вроків
 6. Молитва для захисту до Ангела Хранителя
 7. Молитва до Ісуса Христа про зцілення та проти злих духів
 8. Молитва від вроків Ішла Божа Мати
 9. Молитва від вроків до Миколая Чудотворця
 10. Сильна молитва від вроків до святого Кипріяна
 11. Молитва від заздрості до Кипріяна
 12. Молитва за ворогів
 13. Молитва від злого ока
 14. Молитва затримання
 15. Молитва від поробів

Молитва від зла (молитва за ворогів видимих і невидимих)

О, Володарко Небес, Тебе молю, на Тебе надіюсь! Зглянься над рабом Божим (ваше ім’я) і визволи мене від наклепів раптових і від всякого зла з боку заздрісників. Подаруй, Святійша, мир і спокій і освяти життя моє світлом Божим. Не відмов у милості своїй і в порятунку. Амінь.

Ранкова молитва від ворогів (молитва оберіг від ворогів)

Господи Ісусе! Почуй молитви мої щирі, збережи душу мою чистою, а думки добрими. Допоможи захиститися від скверни, злими людьми насланої. Істинно вірую в допомогу Твою та в благословення Твоє. Амінь.

читайте також: молитви обереги

Молитва про захист і спасіння від усякого зла (молитва захист від прокльонів)

Душе Господній, Душе Божий, Отче, Сину і Святий Духу, Пресвята Трійце, Непорочна Діво, Ангели, Архангели і Святі з неба, зійдіть на мене.

Утверди мене, Господи, переміни мене, наповни мене собою, послуговуйся мною. Віддали від мене всі сили зла, знищи їх і вчини мене здоровим і здатним творити добро.

Прожени від мене чари, відьмування, чорну магію, чорні служби, зачаровані предмети, замовляння, прокляття, вроки, напади злого духа, диявольські опанування, диявольське напастування, усяке зло, гріх, заздрість, лицемірство, фізичну, психічну, моральну, духовну і всяку хворобу, спричинену дияволом.

Спали ці всі види зла у вогні пекельному, щоб уже ніколи більше не діткнули мене, ані жодного іншого створіння на цьому світі.

Наказую силою Всемогутнього Бога, в ім’я Ісуса Христа Спасителя, через заступництво Непорочної Діви Марії, усім нечистим духам, усім духам, що мене непокоять, щоб залишили мене негайно і назавжди, і щоб пішли до вічного пекла, зв’язані св. Михаїлом-Арганлегом, св. Гавриїлом, св. Рафаїлом, нашими Ангелами-Хоронителями, розчавлені п’ятою Пресвятої Непорочної Діви Марії. Амінь.

Молитва про визволення від нечистих помислів

Владико Господи, Боже мій, в руках Твоїх є доля моя. Спаси мене Сам по Милості Твоїй, не дай мені загинути в гріхах моїх і не допусти, щоб я підкорився тілу, яке осквернює душу мою. Бо я є Твоїм творінням, не забувай про витвір Рук Твоїх, не віддаляйся від мене, змилосердися наді мною, щоб не було мені соромно за діла мої, не покидай мене, Господи, бо я є немічним, і тому до Тебе, Покровителя, мого Бога прибігаю: зціли душу мою, бо я згрішив перед Тобою.

Спаси мене з ласки Твоєї, бо Ти піклувався про мене від юности моєї. Нехай посоромляться ті, хто хоче мене віддалити від Тебе через грішні вчинки, непристойні думки, гріховні спомини. Віддали від мене всяку розпусту, надмірні пороки. Бо тільки Ти один є Святим, один є Кріпким, один є Безсмертний. Ти у всьому незрівнянну могутність маєш, від Тебе всім дається сила проти диявола і воїнів його. І Тобі належить всяка слава, честь і поклоніння, Отцю, і Сину, і Святому Духові, нині, і повсякчас, і на віки віків. Амінь.

Молитву до Чесного Хреста проти злих духів (молитва до Чесного Хреста від вроків)

Нехай воскресне Бог і розвіються вороги Його, і нехай біжать від лиця Його всі ненависники Його. Як щезає дим, нехай щезнуть, як тане віск від лиця вогню, так нехай загинуть біси від лиця тих‚ хто любить Бога і хто осіняє себе хресним знаменням і в радості промовляє: радуйся‚ Пречесний і Животворчий Хресте Господній, що проганяєш бісів силою розп’ятого на тобі Господа нашого Ісуса Христа, що до пекла зійшов‚ й подолав силу диявола‚ й дарував нам тебе, Хрест Свій Чесний‚ на прогнання всякого супротивника. О Пречесний і Животворчий Хресте Господній, допомагай мені зі Святою Дівою Богородицею й зо всіма святими Небесними Силами завжди, нині, і повсякчас, і на віки віків. Амінь.

Молитва для захисту до Ангела Хранителя

Ангел Божий, Хранитель мій з народження і до самого відходу у вічне життя, молю Тебе, заступник, охорони мене від усякого зла. Позбав негативу з душі моєї. Направ мене, раба Божого (ім’я), на шлях виправлення так визволи мене від ворогів і недоброзичливців. Амінь.

Молитва до Ісуса Христа про зцілення та проти злих духів

Всемогутній Боже! Котрий терпів на Хресті за наші гріхи: “Будь при мені Христе святий.”
Ісусе Христе! Зішли на мене святе добро, Христе Святий.
Ісусе Христе! Віддійми від мене всякі нещастя і зло. Христе святий.
Ісусе Христе! Зроби щоб я мав (мала) від тебе спасіння. Христе святий.
Ісусе Христе! Врятуй мене від всякого нещастя, душевних і тілесних мук.
Ісусе Назаряннинський! Розп’ятий за мене має милосердя наді мною та захисти мене.
В ім’я Ісуса Христа всі злі духи покидайте мене назавжди. Амінь.

Обітниця молитви:
Хто цю молитву відмовляє, читає, слухає, або носить при собі – несподівано, не втоне не згорить. Жодна трудизна не зашкодить йому. Коли цю молитву буде відмовляти невістка котра має стати матір’ю – щасливо приведе дитину на світ, котра людина має чорну хворобу, параліч, чи рака, чи нервову або іншу хворобу, то нехай цю молитву прикладе до хворого місця, тим котрі ту молитву перепишуть для себе, або іншим про неї повідомлять будуть благословенні. Молитва ця оберігає дім, в якому живе: від ураганна, землетрусів, холоду і злих людей. Хто цю молитву відмовлятиме щодня перед сном, отримає знак від Бога у годині своєї смерті.

Молитва від вроків Ішла Божа Мати

Перед тим як читати молитву слід прочитати молитву Отче наш 3 рази.

Ішла Божа Мати горою, золотою паличкою підпиралася.

Прийшли до неї 3 Анголи: один пише, другий читає, третій з раби Божої ….(ім`я) вроки скидає.
Водянії, вітрянії хлопчачі-дівочі, чоловічі-жіночі. Враннішні, полудішні, вечірнії, нічнії чи то з вітру, чи то з сонця, чи то з води, чи то з очей; насланні, налазані, подумані, согрішенні.

Я тебе умоляю, з раби Божої ….(ім`я) вимовляю. Білої кості не ломити, червоної крові не точити. Іди собі гуляти на темнії ліси, на очерета, на бистрії води; де люди не ходять де скот не пасеться, де сонце не сходить де місяць не заходить нехай та біда проходить. Амінь.

Молитва від вроків до Миколая Чудотворця

Чудотворець Миколай, Захисник і Спаситель. Не звинувачуючи в душі своїй нікого, я прошу лише у тебе одного. Допоможи всім моїм членам сім’ї, і якщо є, то порчі з нас забери. Всі хвороби, чвари, сварки і спеку, ти святий водицею цієї вмий. Нехай від порчі не страждає чаклун, від неї ж не згине відун. Нехай в сім’ї моєї не буде розлад, благаю я тебе в сто крат. Хай буде воля твоя. Амінь.

Сильна молитва від вроків до святого Кипріяна

Господи Боже Могутній, Цар над царями, почуй молитву раба Кипріяна. Тобі належить тисяча днів боротьби з силами темними, Неси серце раба Божого (ім’я), допоможи йому пройти випробування все. Захисти, збережи і заступився за читає молитву цю. Благослови, Господи, господи моєї й живуть в ньому, Захисти від всякого кознодейства і чари. Так вирішиться диявольське навмисне і скоєне їм. Господи, Ти Єдиний і Всемогутній, збережи святомученика твого Кипріяна, Помилуй раба (ім’я). Тричі кажу це, тричі вклоняюся. Амінь!

промовляти молитву Кіпріану від порчі і пристріту слід три рази.

Молитва від заздрості до Кипріяна (молитва від заздрощів)

О, святий угодник Божий, мученик Кипріян. Відомо мені, що до Тебе взивають в хвилини смутні і допомогу тут же від Тебе отримують. Прийми і від мене, недостойного раба Божого (ваше ім’я), прохання просте. Молися до Господа, попросивши для мене зміцнення віри і в печалях втіхи. Так нехай захистить Він мене від нападу людей злих і всяких дій. Будь, святий Кипріян, мені вірним помічником в боротьбі з ворогами. Яви мені заступництво своє. З підтримкою. Твій шлях земний пройду і опинюся в Царстві Небесному біля всіх святих. Амінь.

Молитва за ворогів текст

Як первомученик Стефан за тих, що вбивали його, молив Тебе, Господи, так i ми припадаємо до Тебе з молитвою: всiх, що ненавидять, кривдять і переслідують нас, прости, щоб жоден з них через нас не загинув, але всi спаслися благодаттю й милістю Твоєю, Боже Всещедрий.

Господи, наверни до Себе серця ворогiв наших. Якщо ж неможливо запеклим навернутися, то поклади межу їхньому злу i захисти вiд них обраних Твоїх. Амiнь.

Молитва від злого ока текст (молитва від зглазу)

О, блаженна Стариця Матроно. Очисти мою душу і тлінне тіло від хвороб і недуг. Коли ворог псування наслав і злісним
поглядом зазначив, поверни йому те, що гніздиться в мені. Пошли мені захист від злобного люду і попроси у Господа Бога святого відпущення. Помолися за мене в Божих окрасу палати і захисти від лихого ока і скорботи від ворожого наміру. Нехай буде так. Амінь!

Молитва затримання текст

Милосердний Господи! Ти колись устами слуг Твоїх Мойсея, Ісуса Навина, затримував цілий день рух сонця й місяця, поки народ Ізраїльський мстив ворогам своїм.

Молитвою пророка Єлисея Ти колись побив сирійців, затримуючи їх, і знову зцілив їх.

Ти колись провістив пророку Ісаї: “Ось я заверну тінь сонячного годинника, що спустилась додолу на сонячнім годиннику Ахаза, назад на десять ступнів”. І повернулось сонце на десять ступнів, що їх уже було пройшло.

Ти колись устами пророка Єзекиїла замкнув безодні, зупиняв ріки i затримував потоки.

Ти колись постом i молитвою пророка Твого Даниїла замкнув пащі левів у рові.

Так i нині затримай до кращого часу всі задуми про моє переміщення, звільнення, зміщення, вигнання тих, хто обступив мене.

Так i нині зруйнуй злі хотіння й вимоги всіх, хто осуджує мене, загороди уста й серця усіх, хто обмовляє мене, озлоблюється й гаркає на мене i всіх, хто ганьбить та принижує мене.

Так i нині духовно осліпи всіх тих, хто повстає проти мене, ворогів моїх.

Чи не Ти говорив апостолові Павлу: “…Говори лиш, не мовчи, бо я з тобою, i ніхто не нападе на тебе”.

Злагідни серця усіх, хто повстає проти до6ра й гідності Церкви Христової.

Тому нехай не замовкнуть уста мої для викриття нечестивих і прославлення праведних й усіх чудесних діл Твоїх. I нехай сповняться усі добрі починання наші й 6ажання.

До вас, праведники й молільники Божі, наші відважні провідники, які силою своїх молитов стримували навали ворогів, що ненавидять приступ, які руйнували злі задуми людей i закривали пащі левів, до вас я нині звертаюсь з молитвою моєю, з моїм проханням.

I Ти, преподобний, великий Елліне Єгипетський, який колись обгородив хресним знаменом місце поселення свого учня й наказав йому озброїтись Господнім іменем та не 6оятись від нині демонічних спокус. Обведи дім мій, у якому я живу, колом молитов твоїх i збережи його від вогню, нападу злодіїв та усякого зла й жаху.

I Ти, преподобний отче Попліє Сирійський, який колись своєю неустанною молитвою десять днів демона тримав нерухомим так, що він не міг ходити ні вдень ні вночі; i нині довкола моєї келії й за парканом мого дому стримай усі ворожі сили й усіх, що хулять ім’я Боже та зневажають мене.

I Ти, преподобна дівице Піамун, яка колись силою молитви зупинила злочинців, що хотіли згубити селян того села, де ти жила, зупини нині усі задуми ворогів моїх, що хочуть вигнати мене з цього міста й погубити мене. Не дозволь їм наблизитись до цього дому, зупини їх силою своєї молитви: “Господи, Судде всесвіту, Ти, якому неугодна всяка неправда, коли долине до Тебе молитва ця, нехай свята Сила зупинить їх на тому місці, де застане їх”.

I Ти, блаженний Лаврентіє Калузький, моли Бога за мене, бо ти маєш відвагу перед Господом заступатися за тих, хто терпить від диявольських підступів. Моли Бога, нехай загородить мене від підступів сатанинських.

I Ти, преподобний Василіє Печерський, стримай своїми молитвами тих, що нападають на мене i віджени всі диявольські підступи від мене.

I ви, усі святі землі нашої, розвійте силою молитов своїх всі бісівські чари, всі диявольські підступи й задуми допекти мені, погубити мене й надбання моє.

I ти, великий та грізний страже Архістратиже Михаїле, вогненним мечем розсікай усі задуми ворога роду людського i всіх прислужників його, що хочуть згубити мене. Стій непорушно на сторожі дому цього, на сторожі усіх, хто живе у ньому, на сторожі всього майна його.

І Ти, Владичице, яку не даремно назвали “Непорушною стіною”, будь для всіх ворогів моїх i тих, хто задумав пакостити мені, воістину великою перешкодою й непорушною стіною, що загороджує мене від усякого зла й тяжкої облоги. Амінь.

Молитва від поробів

О, заступнику Божий, виконай волю Господа і спаси грішного раба (ваше ім’я). Допоможи подолати всі випробування від негараздів, лайливих слів, образ, заздрості, лестощів, злості і від лукавого. Не залишай мене без підтримки своєї. Амінь.

читайте також: Молитва от врагов.

Рейтинг: 5 - 8 Голосов