Друкувати
Йосиф Обручник добре знайомий усім, хто читав біблію. Згідно з наданням, саме він був чоловіком Діви Марії, вихователем Ісуса Христа. Людина ця була благочестивою і милосердною. Сьогодні його шанують як покровителя сім’ї, людей трудящих.

Молитви, звернені до Йосипа Обручника, здатні творити справжні чудеса. Головне, щоб вони звучали щиро, йшли від щирого серця. Просити в них можна швидкого здобуття чоловіка чи дружини, взаємного міцного кохання, благополуччя у відносинах з близькими, успіхів на роботі. Допомагає заступник і хворим, слабким здоров’ям, знедоленим.

Список молитв до святого Йосифа:

  1. Молитва до св Йосифа
  2. Молитва до святого Йосифа друга
  3. Молитва до св Йосифа про доброго чоловіка
Святий Йосип Обручник

Иосиф Обручник (Иосиф Плотник) — згідно з Новим Заповітом (Мф. 1:18 і слід.), заручений чоловік Пресвятої Богородиці, земний батько та опікун Ісуса Христа.

Молитва до св Йосифа текст

Святий Йосифе, чиє заступництво перед престолом Божим настільки велике, могутнє і безпосереднє, що я довіряю Тобі усі свої справи і бажання.

Святий Йосифе, допоможи мені через Своє потужне заступництво і проси за мене у Твого Божого Сина за усі духовні благословення, щоб я, підкоряючись Твоїй божественній силі, міг (могла) подякувати і поклонятися найулюбленішому Батькові.

Святий Йосифе, я ніколи не втомлюся споглядати на Тебе. Ісус засинає на Твоїх руках. Не смію підходити до Тебе, коли Він спочиває на Твоєму серці. Обіймай Його міцно від мого імені, поцілуй Його дорогоцінну голову і попроси Його поцілувати мене, коли я віддаватиму свій останній подих.

Святий Йосифе, покровителю душ, молися за мене. Амінь.

Молитва до святого Йосифа друга (Святий Йосип Обручник)

Приходимо до тебе, святий Йосифе, у нашій недолі. Звертаючись за допомогою до твоєї Пресвятої Обручниці, з вірою благаємо й про твою поміч. Заради любові, яка єднала тебе з Непорочною Дівою Марією, і заради твоєї батьківської турботи, якою ти оточував дитину – Ісуса, смиренно благаємо: милостиво поглянь на людство, яке Ісус спас власною Кров’ю, і своїм могутнім заступництвом допоможи нам у потребах наших.

Опікуне Святого Сімейства! Піклуйся про вибраний народ Ісуса Христа. Віддали від нас, любий отче, всіляку хворобу, блуд і зіпсуття. Наш могутній заступнику! У боротьбі з силами темряви прийди до нас із небесною допомогою, і, як колись ти врятував маленького Ісуса від Ірода, так і тепер охороняй святу Церкву Божу від ворожих підступів та всілякого зла. Невтомно оточуй кожного з нас піклуванням, щоб ми за твоїм прикладом і з твоєю допомогою досягли вічного блаженства в небі. Амінь.

Молитва до св Йосифа про доброго чоловіка

Святий Йосифе, Обручнику Богородиці! На порозі дорослого та самостійного життя звертаюся до тебе по допомогу в прийнятті важливого рішення у справі подружжя та вибору доброго чоловіка. Свідомість того, що сама Найсвятіша Діва Марія – Матір Божа, знайшла у тобі найкращого супутника життя та вірного Обручника, приводить мене сьогодні в цій справі до тебе. Прошу тебе про благодать знайти доброго чоловіка, вірного товариша життя, з яким могла би з’єднатися вузами таїнства подружжя, створити родину сильну Богом, розділяти радості й негоди, у взаємному розумінні, повазі, любові та посвяті будувати щастя родинного життя на фундаменті Євангелії. Амінь.

Читайте також: Молитва до Покрови щоб вийти заміж, Молитва до Святого Антонія про заміжжя, Молитви про кохання, Молитва про заміжжя.

Рейтинг: 4.9 - 7 Голосов