На цій сторінці розміщений текст Кафизми 8 до якої входять псалми з 55 по 63 псалом. Також тут можна прослухати всі молитви 8 Кафизми в аудіо форматі mp3, та прочитати текст молитв які читаються після Кафизми вкінці.

Зміст:

Кафизма 8: псалми

Всі псалми з 55 по 63 по порядку, які входять до 8 Кафизми:

Молитви після 8 кафизми

Після 8 кафизми читаємо молитви: від “Трисвяте” по “Отче наш”

  • Трисвяте: Святий Боже, святий кріпкий, святий безсмертний, помилуй нас.
  • Слава Отцю: Слава Отцю, і Сину, і Святому Духові, і нині, і повсякчас, і на віки вічнi. Амінь.
  • Пресвятая Тройце: Пресвята Тройце, помилуй нас; Господи, очисти гріхи наші; Владико, прости беззаконня наші; Святий, завiтай і зціли немочі наші імени твого ради.
  • Господи, помилуй. (3 рази)
  • Слава Отцю: Слава Отцю, і Сину, і Святому Духові, і нині, і повсякчас, і на віки вічнi. Амінь.
  • Отче наш

Тропарі, глас 5:

У глибину гріха опустився я, буря відчаю охопила мене, але, як всесильний Управитель, вийди, Христе, назустріч мені і приведи до тихого пристановища Твого, з милости Твоєї спаси мене.

Слава: На землі все скороминуще, а там, у Бога, все вічне. Ось бачу я суд і на Престолі Суддю, жахаюся вироку за діла мої. Тож, душа моя, хоч наостанку покайся, бо суд незмінний.

І нині: Пресвятая Владичице Богородице! Надіє безнадійних і поміч безпорадних! Захисти всіх тих, що уповають на Тебе, і пошли нам поміч Твою.

Господи, помилуй (40 разів).

Молитва вкінці

Господи щедрий і милостивий, довготерпеливий і многомилостивий! Почуй молитву мою і зваж на голос моління мого. Дай мені знамення на добре, настав на путь Твою, щоб ходив я в істині Твоїй. Звесели серце моє, щоб боявся я імені Твого, бо Ти великий і твориш чудеса. Ти — Бог єдиний і нема нікого, подібного до Тебе, Господи. Ти сильний в милості і благий у могутності, щоб помагати, і втішати, і спасти всіх, що уповають на ім’я Твоє, Отця, і Сина, і Святого Духа, нині, і повсякчас, і на віки віків. Амінь.

Слухати аудіо Кафизма 8 mp3

Кафизма 8: псалми з 55 по 63, Тропарі, глас 5, Молитва

читайте також: всі Кафизми з 1 по 20, і Псалми з 1 по 151 псалом.

Рейтинг: 5 - 2 Голосов