Друкувати
На цій сторінці розміщений текст Кафизми 4 до якої входять псалми з 24-го по 31-ший псалом. Також тут можна прослухати всі молитви 4 Кафизми в аудіо форматі mp3, та прочитати текст молитв які читаються після Кафизми вкінці.

Зміст:

Кафизма 4: псалми

Всі псалми з 24 по 31 по порядку, які входять до 4 Кафизми:

Молитви після 4-ї кафизми

Після 4-ї кафизми читаємо молитви: від “Трисвяте” по “Отче наш”

  • Трисвяте: Святий Боже, святий кріпкий, святий безсмертний, помилуй нас.
  • Слава Отцю: Слава Отцю, і Сину, і Святому Духові, і нині, і повсякчас, і на віки вічнi. Амінь.
  • Пресвятая Тройце: Пресвята Тройце, помилуй нас; Господи, очисти гріхи наші; Владико, прости беззаконня наші; Святий, завiтай і зціли немочі наші імени твого ради.
  • Господи, помилуй. (3 рази)
  • Слава Отцю: Слава Отцю, і Сину, і Святому Духові, і нині, і повсякчас, і на віки вічнi. Амінь.
  • Отче наш

Тропарі, глас 4:

Убогу душу мою, що в гріхах прожила життя, відвідай, Господи, і, як блудницю, прийми й мене і спаси мене.
Перепливаючи пучину цього життя, я потопаю через безліч моїх гріхів і, не маючи спасіння в думках моїх, кличу до Тебе Петровим голосом: «Спаси мене, Христе! Спаси мене, Боже, як Чоловіколюбець».
Слава: Скоро вийдемо назустріч Христові, як ті діви, щоб почути солодкий голос Христа Бога нашого. Ідіть же всі, що любите небесну славу, приєднайтеся до мудрих дів, засвітивши свічки наші вірою.
І нині: Душе! Покайся раніше кінця твого, бо суд неминучий для грішників і нестерпний. Взивай до Господа розчуленим серцем: згрішив я свідомо й несвідомо. Щедрий! Молитвами Богородиці помилуй мене.

Господи, помилуй (40 разів).

Молитва вкінці

Тобі, Господи, єдиному й незлобивому, сповідую гріхи мої. До Тебе припадаю я, недостойний, і взиваю: згрішив я, Господи, згрішив і недостойний поглянути на висоту небесну через множество неправд моїх. Але, Господи мій, Господи! Дай мені сльози покаяння, щоб я ними ублагав Тебе — єдиного благого і милостивого. Очисти мене від гріха раніше кінця мого. Бо страшне місце я маю пройти, коли відділюся від тіла мого; бо зустріне мене багато темних демонів, і ніхто не буде мене проводжати й захищати.

Тому припадаю до Твого милосердя: не віддай мене тим, що хочуть уловити мене, щоб не потішалися з мене вороги мої та щоб не сказали: «Ти будеш наш!». Ні, Господи, не забудь щедрот Твоїх і не відплати мені за беззаконня мої. Не відверни лиця Твого від мене і, хоч маєш покарати мене, карай милостиво й лагідно, а ворог нехай не посміється з мене. Ти погаси його гнів і спини всі його зли дії. А мені, милосердний Господи, дай дорогу до Тебе просту й легку.

Бо хоч і грішив я, але не звертався до іншого лікаря і не простягав руки моєї до бога іншого. Отже не відкидай мене, а почуй мене у благості Твоїй. Утверди серце моє страхом Твоїм, і нехай буде на мені Благодать Твоя, Господи, що, як вогнем, попалить мої нечисті помисли. Бо Ти, Господи, Світло, вище від усякого світла, Радість, вища за всі радості, упокоєння, вище за всякий спокій. Ти — Життя вічне і Спасіння, що перебуває навіки віків. Амінь.

Слухати аудіо Кафизма 4 mp3

Кафизма 4: псалми з 24-го по 31-ший псалом, Тропарі, глас 4, Молитва

читайте також: всі Кафизми з 1 по 20, і Псалми з 1 по 151 псалом.

Рейтинг: 5 - 2 Голосов