На цій сторінці розміщений текст Кафизми 9 до якої входять псалми з 64 по 69 псалом. Також тут можна прослухати всі молитви 9 Кафизми в аудіо форматі mp3, та прочитати текст молитв які читаються після Кафизми вкінці.

Зміст:

Кафизма 9: псалми

Всі псалми з 64 по 69 по порядку, які входять до 9 Кафизми:

Молитви після 9 кафизми

Після 9 кафизми читаємо молитви: від “Трисвяте” по “Отче наш”

  • Трисвяте: Святий Боже, святий кріпкий, святий безсмертний, помилуй нас.
  • Слава Отцю: Слава Отцю, і Сину, і Святому Духові, і нині, і повсякчас, і на віки вічнi. Амінь.
  • Пресвятая Тройце: Пресвята Тройце, помилуй нас; Господи, очисти гріхи наші; Владико, прости беззаконня наші; Святий, завiтай і зціли немочі наші імени твого ради.
  • Господи, помилуй. (3 рази)
  • Слава Отцю: Слава Отцю, і Сину, і Святому Духові, і нині, і повсякчас, і на віки вічнi. Амінь.
  • Отче наш

Тропарі, глас 6:

Помишляю про день страшний і плачу від діянь моїх лукавих: як відповідатиму безсмертному Цареві? І як насмілюся поглянути на Суддю, блудний я? Милосердний Отче, Сину Єдинородний, Душе Святий, помилуй мене.
Слава: В долину плачу, на місці, що заповідав Ти, коли Ти, милостивий, сядеш учинити суд Твій, не виявляй таємниць моїх, не осором мене перед ангелами, але пощади мене, Боже, і помилуй мене.
І нині: Богородице, надійна заступнице світу! Надія і поміч тим, що до Тебе вдаються, молися з безплотними ангелами до Того, Кого породила Ти, Чоловіколюбця Бога, Який визволив душі наші від усякого зла, бо Ти єдина благословенна.

Господи, помилуй (40 разів).

Молитва вкінці 9 Кафизми

Владико Господи Боже наш! Ти один знаєш недуги убогої душі моєї і знаєш, як вилікувати її. Ради великої милости Твоєї, зціли її, як Сам знаєш, бо ділами моїми я не зроблю лікувального пластиря, щоб прикласти до неї, або оливи, або зігрівання. Але Ти, Який прийшов покликати не праведних, але грішників до покаяння, помилуй, прости і милостиво ущедри. Роздери рукописання моїх тяжких і ганебних діянь і настав мене на праведну дорогу Твою, щоб, ходячи в істині Твоєї, я зміг уникнути стріл лукавого і став би неосудженим перед страшним Престолом Твоїм, славлячи й оспівуючи пресвяте ім’я Твоє навіки. Амінь.

Слухати аудіо Кафизма 9 mp3

Кафизма 9: псалми з 64 по 69, Тропарі, глас 6, Молитва

читайте також: всі Кафизми з 1 по 20, і Псалми з 1 по 151 псалом.

Рейтинг: 5 - 2 Голосов