На цій сторінці розміщений текст Кафизми 15 до якої входять псалми з 105 по 108 псалом. Також тут можна прослухати всі молитви 15 Кафизми в аудіо форматі mp3, та прочитати текст молитв які читаються після Кафизми вкінці.

Зміст:

Кафизма 15: псалми

Всі псалми з 105 по 108 по порядку, які входять до 15 Кафизми:

Молитви після 15 кафизми

Після 15 кафизми читаємо молитви: від “Трисвяте” по “Отче наш”

  • Трисвяте: Святий Боже, святий кріпкий, святий безсмертний, помилуй нас.
  • Слава Отцю: Слава Отцю, і Сину, і Святому Духові, і нині, і повсякчас, і на віки вічнi. Амінь.
  • Пресвятая Тройце: Пресвята Тройце, помилуй нас; Господи, очисти гріхи наші; Владико, прости беззаконня наші; Святий, завiтай і зціли немочі наші імени твого ради.
  • Господи, помилуй. (3 рази)
  • Слава Отцю: Слава Отцю, і Сину, і Святому Духові, і нині, і повсякчас, і на віки вічнi. Амінь.
  • Отче наш

Тропарі, глас 1:

Боже мій! Наче безодня моря, така безліч провин моїх, і я потопаю з гріхами моїми. Спасителю мій! Подай мені руку, як Петрові, спаси й помилуй мене.

Слава: Боже, Спасителю мій! Я осуджений помислами й ділами: дай мені бажання покаятися, щоб я взивав: Благодійнику мій, помилуй мене.

І нині: Богоблаженна Отроковице пренепорочна! Очисти мене, оскверненого ділами непотребними, від скверних помислів, як чиста і непорочна Мати-Діва.

Господи, помилуй (40 разів).

Молитва вкінці 15 Кафизми

Владико Господи Ісусе Христе! Ти — Захист мій, у Твоїх руках я весь. Поможи мені і не попускай мені грішити, бо я нестриманий, і не дозволяй мені ходити за бажанням тіла мого. Господи, не забувай мене, бо я немічний. Ти Сам знаєш, що для мене корисне, тому не покидай мене на погибель з гріхами моїми. Не покидай і не відступай від мене.

Я до Тебе вдаюся, навчи мене чинити волю Твою, бо Ти — Бог мій. Зціли душу мою, бо я згрішив перед Тобою. Спаси мене заради милості Твоєї, бо перед Тобою всі ті, що спокушають мене на гріх, і нема мені іншого пристановища, крім Тебе, Господи. Нехай осоромлені відступлять від мене ті, що жадають погубити душу мою. Бо один Ти сильний, Господи, у всьому, і Тобі слава на віки віків. Амінь.

Слухати аудіо Кафизма 15 mp3

Кафизма 15: псалми з 105 по 108, Тропарі, глас 1, Молитва

читайте також: всі Кафизми з 1 по 20, і Псалми з 1 по 151 псалом.

Рейтинг: 5 - 6 Голосов