Друкувати
Коли неприємності в житті не закінчуються, будь-які справи зазнають невдач, а душевна рівновага порушена, можна говорити про те, що людина зазнає негативного впливу, завданого чаклунськими чарами, порчею чи пристрітом. Щоб позбутися їх, існує молитва до Кипріяна, який пройшов шлях від служителя диявола до священномученика, який прийняв смерть за віру.

молитва до святого мученика Кипріяна і мучениці Юстини

Список молитв до святого Кипріяна:

 1. Молитва до Кипріяна
 2. Молитва до Святого Кипріяна друга
 3. Молитва до Святого мученика Кипріяна і мучениці Юстини
 4. Охоронна молитва до Кипріяна
 5. Молитва Кипріяна від порчі

Молитва до Кипріяна

Це найсильніша повна молитва священномученика Кипріяна, яка спрямована на захист:

 • від порчі
 • від чаклунства
 • від вроків
 • від чарівництва
 • від хитрощі диявольської
 • від впливу темної сили
 • від привороту
 • від ворогів
 • від злості та заздрощів
 • від бісів.

текст молитви:

Святий Священномученик, Киприане, у дні і ночі, в той час, коли вправляється вся сила, супротивная проти слави Єдиного Живого Бога, ти, святий, Киприане, молись за нас грішних, теревенячи Господу:

Господи Боже! Сильний Святий, що царює вічно, почуй нині молитву заблудш(го)їй у вірі раб(а)и тво(го)їй ім’я____ і заради Тебе, Господи, хай простить (його)її все небесне воїнство: тисячі Ангелів і Архангелів, Серафимів і Херувимів, Ангелів-хранителів!

Господи! Ти знаєш все таємне на серці раб(а)и тво(го)їй ім’я супру(гі)га ___ її і чада ___ їх , що осмілювалися вони творити перед лицем Твоїм, Долготерпивый, праведний Господь, благоволивый постраждати за нас грішних у спокутування гріхів наших, просвіщає нас грішних величчю милосердя Твого, відведи від нас усяке зло, не восхоти погубити. Осені нас грішних Любов’ю Світла Твого непорочного і вислухай мене, скорбящ(ного)шу (батька)мати, (чоловіка)дружину про заблудшем чаді моєму.

Припадаю і прошу світле ім’я священномученика Кипріяна про живуть в моєму домі заблудших чад, за всіх християн, які страждають від чаклунства, чарівництва, підступів лукавих бісів людей злих, підлабузників. Так буде Світла Молитва твоя прочитана в будинку над хворий від недуги свого головою — від злого людини, від чарів, від чаклунства, злий ненависті, залякування в темряві, в дорозі, від пияцтва, від отруєння зі злим умислом, від наклепів, від лихого ока, умисного вбивства. Нехай буде Свята Молитва Твоя огорожею, порятунком рабам Божим, житлу їх.

Господь Єдиний, Всемогутній, Всюдисущий, дай наказ силам нечестивим залишити будинок, у якому живу я грешн(ий)а, житло мого чада. Поклади руку свою Державну, Світлу, Виконану Благодаті на житло моя і мого чада. Благословення Господнє дому цьому, в якому твориться молитва Твоя Світла!

Обпалюючим все зло велінням Твоїм, допоможи мені, Господи, (батьку)матері, скорбящ(йому)їй про чад своїх. Гамуй їх гординю, до покаяння поклич, спаси тих, що заблукали, як закликав Ти мене великий(ого)шу грешни(ка)цу. Врозуми їх, Господи, пошли до покаяння силою Чесного Животворящого Хреста.

Повелінням Господнім та будуть зупинені і бісівські мрії мої, злі справи мої, чад моїх. І так не встоять перед молитвою Твого Святого Священномученика Кипріана. В годину ранкової молитви Твоєї святої. Так зникнуть супротивні сили зла, пущені від злих людей, лукавих бісів.

Спаси нас, Господи! Від усякого зла, диявольської мани і злих людей, чародійства. Як віск тане від вогню, так і розтануть всі злі хитрощі роду людського. В ім’я Святої Животворящої Трійці: Отця, і Сина, і Святого Духа, та будемо врятовані!

Славимо, Господи! Сина Твого Ісуса Христа, що сидить праворуч Отця, з очікуванням Його Пришестя, Воскресіння мертвих силою Чесного Животворящого Хреста Господнього. Ім’ям Його заклинаю, проганяю всі лукаві духи і очі злих людей, далеких ближніх! Віджени, Господи, злих людей від мого житла! Спаси і збережи раб(а)у тво(його)ю, чоловік(у)а мо(ю)його, мого чада від всяких злих наклепів лукавого, нечистого духа!

Господь многомилостивий, примножити багатство Іова Багатостраждального, спаси мене, чада мої, помнож благополуччям житіє, має Молитву цю Світлу, ім’ям Господа нашого Ісуса Христа, якому поклоняються всі племена земні. Служать, славословлять тисячі Ангелів і Архангелів, Херувимів, Серафимів, Сили всіх Небесних Воїнств.

Я, грешн(ий)а ____, сподіваючись на милосердя Боже, проганяю, одолеваю усяку злобу, лукавство диявола. Так відійде від мене, від мого чада людина зі злим умислом, нечистий, лукавий дух з чинами. Молитвою Священномученика Кипріана проганяю, одолеваю, знищую від себе і мого чада усі сили зла. Щезніть, сили зла, від сиих рабів божих силою Чесного Животворящого Хреста Господнього і всіма Небесними Силами, які творять перед Престолом Божим Силу Господню, переважну силу зла!

Молюся цю Богу Єдиному, непереможному, через якого всім християнам порятунок, Силою Святої Трійці, силою Чесного Животворящого Хреста та спасуся я грешн(ий)ая.

Врятуюся в морі, в глибоких водах, в дорозі, при переході в горах, в траві від отруйних змій, гадів повзучих, скорпіонів, при вживанні в їжу риби, при хвороби тілесної, очний, головного, в ліжку, від втрати крові і всякої іншої хвороби силою Чесного Животворящого Хреста Господнього! Хай буде благословення Господнє, Благодать Його будинку, де лежить Молитва Священномученику Кіпріану!

Молюся Христа, який створив небо, землю, сонце, місяць, весь Всесвіт. Підношу Молитву мою, Пречистої Його Матері, Цариці Небесної! Помилуй і спаси раб(а)у тб(його)ою ____ чоловік(у)а (його), чад їх. Нехай не доторкнеться до мене, чаду моєму ні в ранковий час, ні вдень, ні ввечері, ні вночі нечиста сила. Благаю і прошу світлого Захарія — старозавітного і пророків: Осию, Іллю, Михея, Малахію, Єремії, Ісаю, Данила, Амоса, Самуїла, Єлисея, Йону. Молюся і прошу чотирьох Євангелістів: Матвія, Марка, Луки, Іоанна та святих Апостолів Петра і Павла. А також Акіма, Анну, Йосипа-обручника діви Марії, Якова-брата Господнього Іоанна Милостивого, Ігнатія-богоносця, святого Священномученика Ананія, Романа, сладкоречевца Єфрема Сирина, Василія Великого, Григорія-богослова, Іоанна Златоуста, Миколая Чудотворця. Святих митрополитів: Петра, Алексія, Філіпа, Йону і Гермогена. Преподобних: Антонія, Феодосія, Зосиму Саватія. Преподобних, мучеників: Гурія, Соломона, Варсанофия, Авивову. Преподобного Сергія Радонезького, Серафима Саровського, чудотворця Симеона-стовпника, Максима-мученика, Никона-патріарха Антіохійського, великомученика Кипріяна і мати його Иулиту. Алексія-божого людини, Святих жон-мироносиць: Марію Магдалину, Марію Клеопу, Соломонию. Святих жон, мучениць за Христа: Параскеву, Ефросинью, Устинью, Євдокію, Анастасію. Великомучениць: Варвару, Катерину, Марину, Анну-пророчиці і всіх святих, що від віку й до нині просяяли в землі!

Пречиста Діво, Царице Небесна, збережи від повітряних тривог, бісівських мани в темряві, бо вірую по Молитві цей Святий Священномученика Кипріана. Силою Животворящого Хреста Господнього і Святої Трійці та погубить, посоромить, знищить усяке зло, що виходить з злого серця, лукавства нечистої сили, і врятує нас від мереж сатани молиться всюди молитвами Пречистої Матері і Світлих небесних сил безтілесних: Архистратига Михаїла, Гавриїла, Рафаїла, Сатаваила, Игуасила Варахаила і Ангела-охоронителя мого. Так осоромлена буде все лукавство пекла огорожею Чесного Животворящого Хреста Господнього, на славу Господа Вседержителя нашого Ісуса Христа, нині, повсякчас і на віки віків! Амінь!

Молитва до Святого Кипріяна друга

О, святий угоднику Божий, священномученику Кіпріане, скорий помічнику і молитвенику за всіх, хто до тебе звертається! Прийми від нас, недостойних, похвали ці; виблагай у Господа Бога для нас у немочах — зміцнення, в скорботах — утіху і всім усе корисне для життя цього. Піднеси до Господа твою благу і сильну молитву, щоб охороняв і зберігав нас від гріхопадінь, а тим, які впали у гріх, дарує істинне покаяння і збереже всіх нас від полону диявольського і від усякого дійства злих духів та приборкає тих, які кривдять нас. Будь нам поборником могутнім від усіх ворогів видимих і невидимих. Подай нам терпіння, а в час кончини нашої вияви нам заступництво від мучителів на митарствах, щоб під твоїм проводом досягли ми Ерусалима Вишнього і удостоїлися в Царстві Небесному зі всіма святими славити і оспівувати пресвяте ім’я Отця, і Сина, і Святого Духа навіки-віків. Амінь!

Молитва до Святого мученика Кипріяна і мучениці Юстини

Про святії священномученику Кіпріану і мучениці Юстина! Почуйте смиренному зойку нашому. Бо коли тимчасове житіє ваше мученицьки за Христа померла есте, але духом від нас не відступаєте есте, повсякчас по заповідей Господніх вирушити нас научающе і хрест свій терпляче нести нам пособствующе.

Се, сміливість перед Христом Богом і Пречистої Його Матері здобули есте. Тим же і нині будите молитвеники і заступники про нас, недостойних (імена). Будите нам заступниці крепціі, та заступництвом вашим збереженість неушкоджені від бісів, волхвів і від людей злих перебуватимемо, прославляючи Святу Трійцю: Отця і Сина і Святого Духа, нині, і повсякчас, і на віки віків. Амінь.

Господи Іісyсе Хpісте, Сину Божий, огpаді ма святими Твоїми Ангелами і молитвами Всепpечістия Владичиці нашої Богоpодіци і Пpіснодеви Маpии, силою Чесного і Жівотвоpящаго Кpест, святого Аpхістpатіга Божого Михаїла та пpочих Hебесних сил безплотних, святого Пpоpока і Пpедтечі Кpестітеля Господнього Іоанна, святого Апостола і Євангеліста Іоанна Богослова, священномyченіка Кіпpіана і мyченіци Іyстіни, святителя Миколая аpхіепіскопа Миp Лікійських чyдотвоpца, святителя Льва єпископа Катанскаго, святителя Іоасафа Белгоpодскаго, святителя Мітpофана Воpонежскаго, пpеподобнаго Сеpгей ігyмена Радонежскаго, пpеподобнаго Сеpафіма Саpовскаго чyдотвоpца, святих мyченіц Веpи, Hадежда, Любові та матеpи їх Софії , святих і пpаведного Богоотец Іоакима і Анни і всіх святих Твоїх, допоможи мені, недостойномy pабy твоемy (ім’я того, хто молиться), спаси мене від всіх навіт вpажніх, від усякого чаклунства, чарівництва, чаpодейства і від лyкавих людина, не возмогyт вони мiстяться в мені якогось зла. Амінь.

Охоронна молитва до Кипріяна

Господи Боже Сильний і Святий, Царю над царями, почуй нині молитву раба Твого, Кипріяна.

Тобі підкоряються незліченні тисячі Ангелів і Архангелів, Ти знаєш таємниці серця раба Твого (ім’я), явись йому Господи, як в оковах Павлові і у вогні Теклі. Як пізнати мені Тебе, творячи усі беззаконня мої.

Ти, стримавши хмари, не дав дощу небесному пролитися на дерево в саду, і воно плоду не дало. Жінкам не дав зачати, а іншим народити дітей. На обгороджування саду тільки дивився і не творив. Лозі заборонив цвісти, а колосу колоситися, винограду родити, а звірам плодитися, рибам морським плавати, а птахам небесним літати. Так Ти явив силу Свою пророкові Іллі.

Молю Тебе, Господи Боже мій, усі чари й усіх лукавих бісів, які людину схиляють до гріха, чинячи гріх з ним, Ти, силою Своєю заборони! Нині ж, Господи Боже мій, Сильний і Великий, благослови для недостойного достойним мені бути, і причетним до Твого святого стада, молю Тебе, Господи Боже мій, хто щиро молиться цією молитвою вдома чи будь-де, дай йому те, що він просить.

Пресвятою Величчю Твоєю, милосердним був до мене і не захотів згубити мене з усіма беззаконнями моїми: так не згуби усякого, хто молиться до Тебе цією молитвою.

Нестійкого у вірі зміцни! Безсилого духом укріпи! Зневіреного укріпи і не відвернися від усякого, хто звертається до Твого святого імені.

Я ж, припадаючи до Тебе, Господи, молю і прошу святе ім’я Твоє: якщо у будь- якому домі чи у будь-якому місці, а тим більше на християнинові є чари від лукавих людей або бісів, нехай прочитають цю молитву над головою людини в домі його, і нехай звільниться він від насланих злими духами і заздрощів, лестощів, ревнощів, ненависті, преклоніння перед злом, страху перед злом, дійсного отруєння, від язичеської отрути і від усякого заклинання і прокляття.

Хто молиться цією молитвою вдома, нехай той буде захищений від усяких спокус диявольської потвори, отрути злих і лукавих людей, від заклинань і усяких чар і чародійства, і нехай біжать від нього біси і відступлять злі духи.

Господи Боже мій, що маєш владу на небесах і на землі, заради імені Твого святого і заради несказаної благості Сина Твого, Бога нашого Ісуса Христа, почуй в цей час недостойного раба Твого (ім’я), що читає цю молитву і через неї нехай згинуть усі диявольські прояви.

Як віск тане від вогню, так нехай згинуть усі чари і заклинання лукаві перед лицем людини, яка читає цю молитву. Так Ім’ям Животворчої Трійці, нас просвіти, бо крім Тебе, іншого Бога не знаємо. Тобі віруємо. Тобі поклоняємося і Тебе просимо: захисти, заступи і збережи нас, від усякого лукавого дійства і чарів злих людей.

Як Ти синам Мойсея із каменя солодку воду дав, так само, Господи Боже сильний, поклади Свою руку на раба Твого (ім’я) повну благодаті Твоєї і захисти від усяких злих підступів.

Благослови, Господи, дім, бо в ньому моляться цією молитвою, і усякого, хто шанує пам’ять про мене. Милість Свою пішли йому, Господи, і захисти його від усякого чародійства. Помічником і

покровителем будь йому, Господи.

Чотири ріки: Фесон, Геон, Євфрат і Тигр едемська людина не може втримати, так не може жоден чарівник зробити злого або являти мрії бісівські при читанні молитви цієї, силою Бога Живого! Хай згине демон і проженеться уся супротивна і зла сила, пущена злими людьми на раба Божого (ім ‘я).

Як примножив літа цареві Ізекії, так умнож і літа тому, хто молиться цією молитвою. Службою ангелів і співом Серафимів, Благовіщенням Пресвятій Діві Марії від архангела Гавриїла і заради безтілесного зачаття Її, Господа нашого Ісуса Христа, славного Різдва Його у Вифлеємі, знищенням Іродом чотирнадцяти тисяч немовлят і Святим Хрещенням Його, прийнятим на ріці Йордані, постом і спокусами, посланими Йому дияволом, Його великою перемогою і страшним судом Його, великими чудесами в світі зцілення і очищення даруй. Мертвих оживи, бісів вижени і вхід Його в Єрусалим, як царя, сповни – Осанна Синові Давида! Від Різдва свого Ти скорботи терпів, перетерпів розп’яття і поховання, і воскрес на третій день, як написано в Писанні, і на небо зійшов. Співи багаточисленних ангелів і архангелів славили Твоє прибуття, а зараз сидиш праворуч Отця Свого до другого пришестя, коли прийдеш Ти судити живих і мертвих.

Ти дав владу святим учням Твоїм і апостолам, сказавши: “Затримаєте і затримається, розрішите і розрішиться”. Так і усякому по молитві цій, розрішив усяке диявольське чародійство над рабом Твоїм (ім ‘я).

Заради Святого Великого імені Твого заклинаю і проганяю усіх духів лукавих і злих і зурочення злих людей, чародійства їх: наговори, чари, шкоду від злого ока, чародійство і усякі хитрощі диявольські. Молю Тебе, Багатомилостивий Господи, відведи від раба Твого (ім’я), і від дому його і від усякого добра його.

Так, як Ти примножив багатства праведного Йова, так примнож, Господи, домашнє життя тим, що звертаються цією молитвою: створенням Адамовим, жертвою Авеля, Благовіщенням Йосиповим, святістю Еноха, правдою Ноя, наверненням Мелхиседека, вірою Авраама, святістю Якова, пророчеством пророків, святинею патріярхів, кров’ю священомучеників, вбивством Петра і Павла, дитинством Мойсея, цнотою Івана Богослова, священством Аарона, діяннями Ісуса Навина, святістю Самуїла, дванадцятьма колінами Ізраїлевими, молінням пророка Єлисея, постом і видінням пророка Даниїла, проданням Йосипа Прекрасного, премудрістю пророка Соломона, силою ста шістдесяти ангелів, молитвою чесного славного пророка і Хрестителя Івана і ста десяти святителів II Вселенського Собору, святих сповідників і помічників страшного несказанного імені Твого Святого, Всеславного Всевідучого Бога, Йому ж підкоряється незліченна кількість ангелів. Заради їх молитов молю і прошу Тебе, Господи, прожени і подолай усяку злобу і лукавство від раба Твого (ім’я), і хай біжить воно в тартарари. Молитвою цією звертаюся до Єдиного і Непереможного Бога, нехай буде усім християнським людям спасіння в домі, де моляться цією молитвою. Написана на 72 мовах, нехай переможе вона усяке лукавство: чи на морі, чи в дорозі, чи у джерелі, чи в колодязі, чи на верхньому порозі, чи на нижньому, чи позаду, чи спереду, чи в стіні, чи в покрівлі, нехай усюди розрішиться!

Нехай розрішиться усяка диявольська мара, існуюча і діюча в горах, чи у вертепах, в домашніх притворах чи у прірвах земних, в корінні дерева, чи в листі рослин, в нивах чи в садах, в траві чи в кущах, в пічці чи в бані, нехай згине!

Нехай згине усяке лукаве діяння: в риб’ячій шкірі чи плоті, в шкірі змії чи в шкірі людини, в святкових прикрасах чи в головних уборах, в очах чи у вухах, у волоссі на голові чи в бровах, в ліжку чи в одязі, в обрізаних нігтях ніг чи рук, в крові гарячій чи у воді студенній, нехай розрішиться!

Усяке злодійство чи чародійство нехай розрішаться в мозку чи під мозком, в плечі чи між плечима, в м’язах чи в гомілках, в нозі чи в руці, в животі чи під животом, в кісточках чи в жилах, в шлунку чи в природних межах, нехай згине!

Нехай згине усяке диявольське дійство чи мара наслана на золоті чи сріблі, на міді чи залізі, на олові чи свинці, на меді чи воску, у вині чи пиві, в хлібі чи їжі, в усьому нехай згине!

Нехай згине усякий диявольський умисел проти людини: в морських гадах чи в літаючих комахах, в тваринах чи в птахах, в зорях чи в місяці, в звірях чи в плазунах, в хартіях чи в чорнилі, в усьому нехай згине.

Іще двоє лукавих саламандру і ремихару, прогоню, єлизду і диявола від раба Божого (ім’я), силою Чесного і Животворчого Хреста Господнього з усіма силами небесними перед високим і Страшним Престолом Божим, що слугам Твоїм вогонь палаючий посилає. Херувими і Серафими, Влади і Престолу, Панування і Сили.

В одну мить увійде в рай розбійник молитвою. Помолився молитвою Ісус Навин — сонце стало і місяць, помолився пророк Даниїл і закрили леви пащі. Три отроки Ананій, Азарія і Мисаїл погасили печі вогненні молитвою. Так само молю Тебе, Господи, по молитві цій дай усякому, хто молиться.

Молюся і прошу святий собор пророків — Захарія, Осію, Єсея, Йоіла, Амоса, Самуїла, Іллю, Єлисея, Наума і пророка Предтечу і Хрестителя Господнього Івана, молю й прошу чотирьох євангелістів — Матей, Марка, Луку та Івана Богослова, святих первоверховних апостолів Петра і Павла, святих і праведних Богоотців Йоакима і Анни, Йосипа обручника, Якова — брата Господнього по плоті, Симеона Богоприємця, Симеона – родича Господнього, Андрія юродивого Христа ради, Івана Милостивого, Ігнатія Богоносця, священомученика Ананія, Марка Грецького, Кирила патріярха Єрусалимського, преподобного Єфрема Сирина, Марка гробокопача, трьох святителів Василя Великого, Григорія Богослова, Івана Золотоустого, а також святого отця нашого святителя Миколая архиєпископа Мир Ликійського чудотворця, святих митрополитів та чудотворців – Петра, Олексія, Йони, Пилипа, Гермог ена, Інокен т і я, преподобних чудотворців Сергія і Никона, преподобних чудотворців Зосими і Савватія, святих отців наших Пахомія, Антонія, Феодосія, Пимена Великого, святого Серафима Саровського, Симеона і Даниїла Стовпників, Максима Грека, Мелетія Афонського, Никона патріярха Ант іохійського, великому ченика Кипріяна і матір його Ірину, Олексія Чоловіка Божого, святих преподобних жінок-мироносиць Марію Магдалину, Єфросинію, Ксенію, Євдокію, Анастасію; святих великомучениць – Параскеву, Катерину, Февронію, Марину, що свою кров пролили за Тебе, Боже наш, і всіх святих, що довіку Тобі вгодили. Господи помилуй і спаси раба Твого (ім’я), нехай не торкнеться ні його, ні його дому ніяке зло і лукавство ні у вечірній час, ні у вранішній, ні вдень, ні вночі нехай не доторкнеться. Збережи його, Господи, від повітряних, тартарових, водяних, лісових, дворових та усякого роду бісів і духів злоби.

Молю Тебе, Господи, щоб написана молитва ця свята священомученика Кипріяна та стверджена і ознаменована була Святою Трійцею на погибель і вигнання усякого зла, ворога і супостата, бісівських сітей, що ловлять усюди людину чарами і чародійством Садока і Нафанаїла, якого звуть Єфил і дочок Самуїлових, майстерних в чародійстві.

Словом Господнім утвердися небо і земля і все піднебесся, силою молитви цієї згинь усяка ворожа мара і потвора. Закликаю на допомогу усі сили небесні і сподвижників Твоїх архангелів: Михаїла, Гавриїла, Рафаїла, Уриїла, Салафаїла, Ієгудиїла, Варахаїла, Ангела і хоронителя мого, силу Чесного Животворчого Твого Хреста й усі Сили і Духи небесні нехай буде збережений раб Твій (ім’я), Господи, і нехай буде осоромлене лукавство диявольське усією Силою Небесною на славу Синові Твоєму, Господу нашому Ісусу Христу, завжди, нині і повсякчас, і на віки вічні. Амінь.

Після кожного прохання три земних поклони.

Молитва Кипріяна від порчі

Св. великомучеників Кипріян і Юстина, слухаючи словами моління неугодного раба Божого … ім’я …, почуйте мене. Благаю я про одне – захисти і захисти мене від чаклунства наведеного та псування чорною, від ока темного і людини лихого. Від лихого захистіть, зніміть всі темне, так згладжені, зіпсованого і наведене – моліть ти Всевишнього Бога про мене, допоможіть знайти його світле порятунок і благу допомогу. Так бути вам заступниками світлими від біса і людини, та поблагословіте Свят Трійцю.

Рейтинг: 4.4 - 19 Голосов