Друкувати
Навколо православної людини багато джерел негативної енергії, ворогів, які хочуть заподіяти шкоду матеріальну, образити фізично чи занапастити душу, наславши спокусу та гріховні думки. Захисна молитва “Сім хрестів” надійно захистить християнина і всю його сім’ю від негараздів та нещасть, хвороб та скверни. Вона ніби губка вбере в себе негатив і як надійний купол не пропустить усередину ворогів.

Молитва Сім Хрестів текст молитви

Накладу на себе, будинок і сім’ю сім хрестів. Від Господа нашого, від Богородиці Великої, що життя непорочно дала, від Духа Святого, від Господа нашого і сина його Ісуса. Від Ангела-охоронця, що стежить за мною невідступно. Накладаю хрест від землі до небес, від заходу до світанку.

Хрести закрили всі входи від нeчиcтої сили. Приховали від лyкавого. Накладу на будинок 7 замків, закрию його від нещасть, дам захисні сили для комфорту і спокою нашого. Перший замок – від гірко пролитих сліз, другий – від бездолля і напастей, третій – від бідності, четвертий – від чорного злодійства, п’ятий – від біди, шостий – від хвороб. Сьомим замком закрию весь простір.

Поєдную замки, довіряючи ключ Господу нашому. Вищі сили несправедливість виганяють, охороняють. Вірую в добрі помисли, в справедливість. Душу відкриваю, Амінь.

Текст молитви від усіх хвороб слід прочитати 7 разів, і при цьому хрестити навколо себе простір.

Рейтинг: 4.7 - 4 Голосов