З нетерпінням очікуєте Новорічні свята – саме час підібрати гарні і оригінальні привітання з Новим 2024 Роком для рідних, друзів або колег. Час не летить, він мчить! Ця передсвяткова метушня захоплює навіть більше, ніж сама Новорічна ніч!

Готуватися потрібно заздалегідь, адже з приходом грудня вже хочеться почати прикрашати кімнату. Наприклад, ялинками з паперу. Господині підбирають святкове меню – салати, закуски і так далі.
А який же Новий рік без святкових привітань? Адже не всі рідні і близькі можуть бути поруч в новорічне свято. Ми зібрали найкрасивіші новорічні привітання 2024 з побажаннями в прозі і картинках, які обов’язково сподобаються вашим рідним та знайомим, подарують їм посмішку і гарний настрій.

Привітання з Новим Роком 2024

з новим роком
(скачати картинку)

Щоб скачати гарне побажання з Новим Роком своїми словами натисніть на кнопку “Скопіювати” розташовану біля кожного привітання з Новим Роком.
Щоб скачати оригінальну листівку натисніть кнопку (скачати картинку), розташовану біля кожної картинки з Новим Роком.

Яка тваринає символізує 2024 рік?

Символом 2024 року за східним гороскопом буде Зелений Дерев’яний Дракон.

Рік Дракона буде одним з найбільш благополучних, тому що під його опікою завжди проходять чи не найвдаліші часи. Головне правило року – вірити в себе, чітко уявляти свої цілі та впевнено до них іти. І пам’ятати, що між нахабством і впевненістю – велика різниця, перша Дракона тільки розлютить, а ця істота може бути не тільки щедрою, а й небезпечною.
Будучи єдиною міфічною істотою у східному зодіаку, Дракон здатний творити чудеса, тому сміливо беріться за те, про що давно мріяли, але не наважувалися.

Дракон взагалі вважається небезпечною твариною. Однак, кажуть, що саме Дерев’яний Дракон досить гнучкий і терплячий. Фахівці впевнені, що Дракон допоможе адаптуватися в різних життєвих ситуаціях. Тож хвилюватися не варто.
Рік Дракона в 2024 році почнеться після китайського Нового року – 10 лютого 2024 року.

Привітання з Новим Роком 2024

Привітання з Новим Роком 2024
(скачати картинку)

Щасливого Нового Року! Нехай 2024 рік принесе стільки ж багато радості, скільки днів в собі має, і нехай кожен день буде сповнений посмішками і крапелькою доброти. Нехай усе, що задумали, здійсниться, те, що хотіли почати - почнеться, те, що хотіли закінчити - закінчиться. Нехай прийдешній рік зробить усіх нас щасливішими й добрішими. І нехай всесвіт з легкістю відкриває для нас нові двері.

Привітання з Новим Роком 2024
(скачати картинку)

З Новим Роком! Нехай кожен місяць прийдешнього 2024 року буде яскравим і незабутнім. Нехай дива трапляються частіше! Нехай події будуть веселими і красивими, а життя - довгим, щасливим і насиченим!

Привітання з Новим Роком 2024
(скачати картинку)

З Новим Роком. Нехай 2024 рік принесе радість, здоров'я та удачу. Нехай цей рік принесе багато щасливих днів і радісних зустрічей. Бажаю, щоб кожна хвилина була наповнена радістю, кожна подія була яскравою, а кожна ідея - успішною.
З Новим Роком вас усіх. Бажаю, щоб в 2024 році усі ваші цілі були досягнуті, а плани перевиконані. Все погане і неприємне хай залишається в минулому році. Бажаю, щоб  у Новому році ви відчули нові емоції і познайомились з цікавими людьми. Щоб 2024 рік приніс багато посмішок і сміху у ваші домівки, щоб ви здійснили всі свої бажання, досягли матеріального благополуччя і стабільності скрізь і в усьому!

Привітання з Новим Роком 2024
(скачати картинку)

Друзі, ось і настає Новий 2024 Рік!
І наші серця наповнюються чарівним очікуванням чудес! Кожен, незалежно від віку, професії, статі, вірить у диво! Кожен сподівається, що в Новому році буде ще краще, ще тепліше, ще щасливіше! Так і має бути. У ці останні передноворічні хвилини бажаю вам здорового оптимізму і віри в краще! Давайте в будь-яких життєвих ситуаціях вірити в добро і сподіватися на завтрашній день! Нехай будуть здорові наші діти, нехай робота буде цікавою і високооплачуваною, нехай щастя оселиться в наших домівках! З Новим Роком Дракона!

Привітання з Новим Роком 2024
(скачати картинку)

Щиро, від усього серця вітаю з чудовими новорічними святами. Хочу, щоб усі Ваші мрії стали реальними, життя - ідеальним, достаток - солідним! Бажаю, щоб у Новому році було багато щасливих світлих днів, щоб близькі любили й тішили, здоров'я міцнішало, багатство прибувало, радість переповнювала, а любов окриляла!

Привітання з Новим Роком 2024
(скачати картинку)

Вітаю з Новим 2024 роком, бажаю хвилюючого і прекрасного настрою. Щоб душа була наповнена щастям, а емоції кипіли через край! Нехай у пам'яті залишаться тільки добрі та приємні спогади про рік, що минає!

Привітання з Новим Роком 2024
(скачати картинку)

Нехай Новий 2024 рік стане кращим, ніж попередній. І поруч із Вами завжди будуть щирі, надійні друзі, а в особистому житті - любляча та вірна людина. Зустрічайте це свято з посмішкою, щоб воно було наповнене радісними моментами та добрими емоціями!

Привітання з Новим Роком 2024
(скачати картинку)

Вітаю зі святом! Від щирого серця бажаю в новому році здійснення всіх мрій, досягнення нових цілей, невичерпного оптимізму, позитивних емоцій і грандіозних успіхів. А ще я хочу побажати вірного кохання і міцної дружби. Нехай в оточенні будуть тільки хороші люди, а негаразди і недоброзичливці обходять стороною. З Новим Роком, з новими надіями, з новим щастям

Привітання з Новим Роком 2024
(скачати картинку)

Настає чудове і всіма улюблене свято - Новий рік! Вітаю вас і від душі бажаю, щоб усі мрії та щирі побажання збулися цього року. Нехай на вас очікують приємні сюрпризи і радісні зустрічі. Нехай старий рік, йдучи, забере з собою всі проблеми і невирішені питання, а життя заграє новими, яскравими фарбами. Миру вам і душевної гармонії в Новому 2024 Році!

Читайте також інші розділи по темі Новорічних свят:

Якщо дорога вам людина не може бути поруч в Новорічне свято, привітайте її по смс. Навіть якщо всі близькі в зборі, відправити вітальне повідомлення не буде зайвим. Тут ми підібрали для вас найцікавіші, оригінальні, красиві привітання з Новим Роком 2024. Лише скопіюйте їх і відправте.

Рейтинг