Друкувати
Благочестиві діяння людини за життя часом мають таку велику силу, що здатні надихати мільйони християн і приносити допомогу навіть після її смерті. Таким прикладом праведного способу життя стала свята блаженна Матрона Ніконова, зведена в образ святих і названа Московською. Незважаючи на тілесні негаразди і важкі часи гоніння на церкву, вона щедро ділилася своїм даром лікування тіла і душі. Навіть зараз молитви до Святої Матрони продовжують допомагати православним віруючим. У цьому розділі представлені всі молитви Матроні Московській.

Список сильных молитв до Святої Матрони Московської:

  1. Молитва за збереження сім ї до Святої Матрони Московської
  2. Молитва до Матрони про зцілення
  3. Молитва до Матрони про заміжжя

Молитва за збереження сім ї до Святої Матрони Московської
Свята Матрона Московська Ікона (скачати картинку)

Молитва за збереження сім ї до Святої Матрони Московської

Про блаженна мати Матрона, душею на небі перед Престолом Божим стоячи перед, тілом же на землі почівающі, і даною тобі понад благодаттю разлічния чудеса істочающі. Призри нині милостиво твоїм оком на ни, грішних, в скорботах, хворим і гріховних спокус дні своя іждівающія, утеши ни, отчаянния, зціли недуги наші лютої, від Бога нам по гріхом нашим попущаемия, визволи нас від багатьох бід і при важких обставинах, умоли Господа нашого Ісуса Христа простіті нам вся наша гріхи, беззаконня і гріхопадіння, ними ж ми від юності нашея навіть до теперішнього дні і години згрішили, та твоїми молитвами одержавши благодать і велику милість, прославим в Троїце Єдиного Бога, Отця, і Сина, і Святого Духа, нині і повсякчас, і на віки віків. Амінь.

Молитва до Матрони про зцілення (молитва за зцілення)

Блаженна Матрона, молю, поглянь на мене, раба твого (назвати своє або ім’я того про кого будете просити), грішного, в біді, хворобі й грішних спокусах. Утіш мене, допоможи позбутися хвороб моїх. Допоможи позбутися всіх нещасливих бід і недругів. Попроси у Господа, нехай пробачить він всі наші гріхи, гріхопадіння і беззаконня. Амінь.

Молитва до Матрони про заміжжя

О, блаженна мати Матрона, душею на небі перед Престолом Божим стоячи перед, тілом же на землі почівающі, і даною тобі понад благодаттю разлічния чудеса істочающі. Призри нині милостиво твоїм оком на ни, грішних, в скорботах, хворим і гріховних спокус дні своя іждівающія, утеши ни, отчаянния, зціли недуги наші лютої, від Бога нам по гріхом нашим попущаемия, визволи нас від багатьох бід і при важких обставинах, умоли Господа нашого Ісуса Христа простіті нам вся наша гріхи, беззаконня і гріхопадіння, ними ж ми від юності нашея навіть до теперішнього дні і години згрішили, та твоїми молитвами одержавши благодать і велику милість, прославим в Троїце Єдиного Бога, Отця, і Сина, і Святого Духа, нині і повсякчас, і на віки віків. Амінь.

читайте інші молитви про заміжжя

Рейтинг: 5 - 5 Голосов