Друкувати
Православні віруючі знають, що Господь оберігає людський рід. Молитва перед сном у вечірній час так само важлива, як і вранці. Якщо на початку дня ми просимо у Творця захисту на весь день, то ввечері ми дякуємо за кожну прожиту мить. Благотворно впливає молитва на сон, оберігаючи від кошмарів та іншого зла. У молитвах на ніч перед сном дякуйте Богові про прожитий день. Щирі молитви на сон прийдешній уберегають від нічних кошмарів і нещастя.
На цій сторінці представлені всі молитви для сну.

Зміст:

  1. Молитва для сну
  2. Молитва наніч
  3. Молитва від поганих снів
  4. Молитва від безсоння
  5. Молитва як лягаю спати
  6. Молитва після поганого сну

Молитва для сну наніч

Молитва для сну

І дай нам, Владико, на сон грядущим, спокій тіла і душі, і збережи нас від мрачнаго сну гріховного, і всякого темнаго і нощнаго хтивості. Утиши прагнення пристрастей, і згас разжженния стріли лукавого, яже на ни улесливо двіжімия. Плоті нашея повстання утоли, і всяко земне і речовий наше мудрування успі. І даруй нам, Боже, бадьорий розум, цнотливість помисел, серце трезвящееся, сон легкий, і всякого сатаніни мріяння змінений. Підведи ж нас під час молитви, затверджені в заповедех Твоїх, і пам’ять доль Твоїх собі тверду імущих. Всенічне славослів’я нам даруй, щоб співали і благословити і славити пречестное і величне ім’я Твоє, Отця, і Сина, і Святого Духа, нині і повсякчас, і на віки віків. Амінь.

Молитва наніч перед сном

Всемогутній вічний Боже, усім серцем дякую Тобі за всі благодіяння і благодаті сьогоднішнього дня, за всі печалі й радощі, за досягнення і невдачі. Усе прийми заради великої слави Твоєї. Прийми всі приємні Тобі мої вчинки, молитви, тихі зітхання, вдячно перенесені страждання. Прийми моє серйозне ставлення до образу Твого в кожній людині, турботу про те, щоб завжди слідувати заповідям Твоїм. Прийми мій сон, моє пильнування і кожну мить ночі, яка надходить. Славлю Тебе, Боже, звертаючись до Тебе так, як Ти того бажаєш, мізерним словом людської мови. Знаю, що Ти чуєш мене і мою молитву. Амінь.

Молитва від поганих снів коли приснився поганий сон

Господи, Боже наш!
Якщо згрішив (а) я сьогоднішнім днем ​​справою чи думкою, як благий чоловіколюбець, прости мене.
Даруй мені безтурботний і мирний сон.
Пішли мені Ангела Твого хранителя, так покриє і збереже він мене від усякого зла.
Бо Ти є Хранитель душ і тіл наших, і Тобі славу возсилаємо,
Отцю і Сину і Святому Духу нині і повсякчас, і на віки віків. Амінь.

Молитва від безсоння коли не можеш заснути (не можу спати)

О великий угоднику Божий, Іринарше, що добровільно стpaждав, який отримав за стpaждання свої дар зцілювати людей віруючих. Немає людей таких, хто б не дивувався твоєму терпінню. Зараз я раб (а) Божий (a) (ім’я) молю тебе про порятунок, захист і зцілення недуги, що не дає мені знайти спокійний сон. Звернись з молитвами до Всевишнього Отця, умоли його позбавити мене від хвороби, що приносить мені лише мyки і стpaждання. Вірю я, що почуєш ти прохання мої і не залишиш їх без відповіді. Амінь

Молитва як лягаю спати “Я лягаю ввечір спати”

Я лягаю ввечір спати,
Наді мною Божа Мати,
Два ангели по боках
І Спаситель в головах.
Я з Ісусом розмовляю:
“Ой, Ісусе, глянь на мене,
Зроби добре дитя з мене.
Я до тебе ручки зложу
І здоров’ячка попрошу
І для мами і для тата,
Для сестрички і для брата,
Для бабусі, для дідуся,
Для всієї родини.
Ой, Ісусе Христе,
Послухай малої дитини.

Молитва після поганого сну

В ім’я Отця, і Сина, і Святого Духа. Амінь.

Господи Ісусе Христе, Сину Божий, заради молитов Пречистыя Твоєї Матере, преподобних і богоносних батько наших і всіх святих, помилуй нас. Амінь.

Слава Тобі, Боже наш, слава Тобі.

Царю Небесний, Утішителю, Душе істини, Іже всюди сый і вся ісполняяй, Сокровище благих і життя Подавцю,: прийди і вселися в ни, і очисти ни від всякия скверни, і спаси, Блаже, душі наша.

Святий Боже, Святий Кріпкий, Святий Безсмертний, помилуй нас. (Тричі, з хресним замением і поясним поклоном.)

Слава Отцю і Сину і Святому Духу, і нині і повсякчас і на віки віків. Амінь.

Пресвята Тройце, помилуй нас; Господи, очисти гріхи наша; Владико, прости беззаконня наша; Святий, завітай і зціли немочі наша, імен Твого ради.

Господи, помилуй. (Тричі) Слава, і нині:

Отче наш, Іже єси на небесах! Нехай святиться ім’я Твоє, нехай прийде Царство Твоє, нехай буде воля Твоя, яко на небеси і на землі. Хліб наш насущний даждь нам днесь; і прости нам борги наша, якоже і ми залишаємо боржником нашим; і не введи нас у спокусу, але визволи нас від лукаваго.

Рейтинг: 4 - 4 Голосов