Друкувати
З цими православними молитвами можна звернутися до святих перед операцією і після операції, щоб будь-яке складне хірургічне втручання пройшло успішно. Просити можна за себе і за близьку людину: за дитину, за маму, за батька, за чоловіка та інших хворих родичів.

Зміст

  1. Молитва перед операцією Святителю Луці
  2. Молитва на успішне проведення операції дитини та дорослих
  3. Молитва за людину перед операцією
  4. Подячна молитва після операції
  5. Молитва після операції друга

Молитва перед операцією і після операції

Молитва перед операцією Святителю Луці текст

Про всеблаженний сповідниче, святителю отче наш Луко, великий угоднику Христовий. З розчуленням пріклоньше коліна сердець наших, і припадаючи до раки чесних і многоцелебних мощей твоїх, якоже чада батька молимо тебе ревно: почуй нас грішних і принеси молитву нашу до Милостивого і людинолюбний Богу. Йому ж ти нині в радості святих і з лики ангел предстоіші. Віруємо бо, яко ти любиш ни тою ж любов’ю, нею ж вся ближніх полюбив, перебуваючи на землі.

Випроси у Христа Бога нашого, нехай виконає чад Своїх в дусі правия віри і благочестя: пастирям щоб Він дав святу ревність і піклування про порятунок ввірених їм людей: право віруючою соблюдаті, слабия і немощния в вірі укрепляті, незнаючим наставляті, протівния облічат. Всім нам подай дар якому ждо благопотребен, і вся яже до життя часу і до вічного спасіння корисна.

Градів наших твердження, землі плодоносити, від голоду, ні бурі порятунок. Скорботним розраду, недуга зцілення, заблукали на шлях істини повернення, батьком благословення, чадам в страху Господньому виховання і навчення, сірим і убогим допомогу і заступництво.

Подай нам усім твоє архіпастирське благословення, і такий молитовне клопотання імущих, позбудемося від підступів лукавого і уникнемо усякої ворожнечі і негараздів, єресей і розколів.

Настави нас на шлях, що веде до сіл праведних, і моли про нас всесільнаго Бога, та в вічне життя сподобилися c тобою безперестанно славити Єдиносущну і Нероздільну Трійцю, Отця і Сина і Святого Духа. Амінь.

Молитва на успішне проведення операції дитини та дорослих

Владико Вседержителю, Святий Царю, Ти караєш, але не умертвляєш, утверджуєш тих, що падають, і піднімаєш повалених, зціляєш тілесні скорботи людей. Молимося Тобі, Боже наш, раба Твого (рабу Твою) (ім`я) немічного (-ну) відвідай милістю Твоєю, і прости йому (їй) всі провини вільні і невільні. Так, Господи, лікувальну Твою силу з Неба пошли щоб направити розум і руку раба Твого лікаря, аби потрібну хірургічну дію здійснив благополучно, і від тілесної недуги хворому рабу Твоєму (хворій рабі Твоїй) (ім`я) повністю зцілитися, і всяке нашестя вороже подалі віджени від нього. Підніми його від одра хвороби і даруй його здоровим душею і тілом Церкві Твоїй, щоб благодогоджав і творив волю Твою. Бо Тобі належить милувати і спасати нас, Боже наш, і Тобі славу возсилаємо: Отцю, і Сину, і Святому Духові, нині, і повсякчас, і на віки вічні. Амінь.

читайте також: молитви за здоров’я дітей

Молитва за людину перед операцією

Господи, Ісусе Христе, Боже наш, Ти терпеливо переніс побиття і біль від ран на Твоєму Пресвятому Тілі, тільки для того, щоб спасти душу й тіло слуг Твоїх. Зглянься сьогодні ласкаво на терпляче тіло слуги Твого (ім’я), і дай йому силу терпеливо перенести хірургічну операцію, яка на нього чекає. Благослови Господи лікарів та їхніх помічників і всі їхні засоби, яких вони будуть використовувати для того, щоб повернути йому здоров’я, і зроби так, щоб він прийняв тілесні терпіння, як посередництво для спасіння своєї душі. Бо Ти, Христе Боже наш, Милосердний, і ми Тобі славу посилаємо, разом з Твоїм Вічним Отцем, і Пресвятим, і Благим, і Животворним Твоїм Духом, сьогодні, і повсякчас, і на віки вічні. Амінь.

Подячна молитва після операції

Слава Тобі, Господи Ісусе Христе, Сину Єдинородний Безначального Отця, Єдиний зцілюєш усяку недугу і всяку язю в людех, яко помилував мя єси грішного і позбавив єси мене від хвороби моєї, чи не допустивши їй розвинутися і він убив мене за гріхи мої. Даруй мені відтепер, Владико, силу твердо творити волю Твою на спасіння душі моєї окаянної і на славу Твою з безначальним твоїм Отцем і Єдиносутність Твоїм Духом, нині і повсякчас, і на віки віків. Амінь.

Молитва після операції друга

Дякую Тобі, Господи, що Ти сподобив пережити цю непросту операцію. Дякую, що не відправив у безодню пекла, що вподобав.

читайте також: подячні молитви Українською

Рейтинг: 5 - 3 Голосов