Друкувати
Для багатьох людей постійно вчитися – це спосіб життя. А деякі дуже переживають за результат навчання, перед складанням іспитів або написанням якихось робіт.Таким людям варто звернутися за допомогою до всіх Небесних сил, підтримка яких додасть впевненості та додасть віри у свої знання. Зрозуміло, якщо учень або студент сам не попрацював і не доклав якихось зусиль, навряд чи він отримає підтримку згори. Саме виходячи з надії на небесне заступництво, дорослі та діти моляться про навчання.

Для того щоб успішно скласти екзамен, будь то школа, університет або отримання прав в ДАІ, більшість моляться перед і після навчанням своїми словами, але для тих, хто хотів би дізнатися більше, є спеціальні молитви на навчання у молитвослові. На цій сторінці ми зібрали список із 11 сильних молитв Українською які слід читати щоб успішно здати іспит, перед навчанням і після навчання.

Молитва перед Екзаменом

Список з 11 молитв перед Екзаменом (экзаменом):

 1. Молитва перед экзаменом (екзаменом) до Ісуса Христа
 2. Молитва перед екзаменом Українською
 3. Молитва перед іспитом для батьків щоб молитися за дитину
 4. Молитва для успішної здачі екзамену Миколі Чудотворцю
 5. Молитва перед Іспитом
 6. Молитва перед ЗНО святої Матрони
 7. Молитва перед іспитом в ДАІ
 8. Молитва перед навчанням і після навчання
 9. Дитяча молитва перед навчанням
 10. Молитва за дітей, яким важко дається навчання
 11. Молитва на успішне навчання

Молитва перед экзаменом (екзаменом) до Ісуса Христа

Господи, Ісусе Христе, до Тебе припадаємо і молимось Тобі, зглянься на нас до Тебе, хто молиться. Пом’яни Господи обітниці Твоя: «де двоє або троє зібрані в Ім’я Моє, там Я посеред них», паки згадай і по Воскресінні Твоєму сказане Тобою: “Аз есмь с вами до кінця віку”. Благословив святої Твоя учні та апостоли після Вознесіння Його та обещавий їм Благодать Святого Духа і сподобився їх дару мудрости й розуму в день Пятьдесятний, створивши деяких з них вчителів премудрості віри. Даруй отроком нашим (імена) нині проходять екзаменаційні випробування того ж Духа Премудрості і розуму, якоже колись дарував і святим Твоїм учнем. Сподоби отроків наших без страху і збентеження ніщо ж не забуті з преподаних їм навчань і розумно викласти необхідну на випробуванні. Іспитів ж вони приязні і прихильні сотвори, якоже колись вчинив таке прподобному Сергію і праведному Іоанну і іншим твоїм угодником. Їх же молитвами укупі ж з мученицею Татіану, зі святителями Василем Великим, Іоанном Златоустом і Григорієм Богословом через Святого Твого Духа від Отця походить милостивий будь всім нам на віки віків. Амінь!

Молитва перед екзаменом Українською

Двері з двері, ворота з воріт, під червоне сонечко, під місяць Господню, як червоне сонечко осушує і обігріває ранкову росу, так би сох і грів весь світ про мене, Рабе Божої (ім’я). Як сороку з рушниці ніхто не вбиває, так би і мене, рабу Божу (ім’я), ніхто не смів ні поглядом, ні словом, ні думкою, ні розумом, ні навіюванням, не смів би ніхто, ніколи у все моє життя. Всім моїм лиходіям, всім моїм лиходіям сіль в очі, попіл на мову. Пом’яни царя Давида і всю лагідність його. Цар Давид, викрали всіх моїх лиходіїв і лиходіїв, всіх ворогів і супостатів і допоможи мені, цар Давид, в моїх справах швидкого, вдалого і благополучного успіху для мене, раби (ім’я), назавжди. В ім’я Отця і Сина і Святого Духа. Амінь.

Молитва перед іспитом для батьків щоб молитися за дитину

Святий Архангел Михаїл, захисник всіх дітей і матерів. Допоможи ж в цю важку хвилину, в цей нелегкий день, коли кровинка моя випробування буде тримати. Дай йому сили, щоб знання свої показати. Нехай будуть милостиві до нього судді, нехай удача буде на його боці. Знаю, що не залишиш ти нас одних. Амінь.

Молитва для успішної здачі екзамену Миколі Чудотворцю (Николаю Чудотворцу)

Про Святий Миколай, Угодник народний! Пам’ятаємо і шануємо ми свято доброту Твою. Не покинь же і зараз Божого раба грішного. Очисти розум від зайвих дум, будьте ласкаві на спокій душу мою. Даруй, будь поблажливий, мені кмітливості на іспит прийдешній! Вірую, Блаженніший Ти і справедливий, на порятунок Твоє сподіваюся свято, Почуй же свою молитву заради Господа нашого. Амінь.

Молитва перед Іспитом

Боже святий і в святих почиваяй, трисвятым гласом на небеси від Ангел славимо, на землі від людей у святих Своїх хвалений: давый Святим Твоїм Духом комуждо благодать у міру дару Христового, і тою поставивый Церкви Твоєї святої ови Апостоли, ови пророки, ови ж благовісники, ови пастирі і вчителі, їх же словом проповіді. Тобі Самому чинним вся у всіх, мнозі совершишася святии в коемждо роді і роді, різними добродетельми благоугодившии Тобі, і Тебе нам образ добрих подвигів своїх оставивше, в радості прешедшии, все одно, в ньому ж самі искушени биша, і нам напаствуемым помогати. Цих святих всіх спогади і їх богоугодна похваляя житіє, Тобі Самого, в них действовавшаго, вихваляю, і онех доброчинства Твоя дарування бути віруючи, старанно молю Тя, Святе святих, даждь мі грішного последовати їх вченням, паче ті Твоєю вседействующею благодаттю, небесні з ними сподобитися слави, хваляще пресвяте ім’я Твоє, Отця, і Сина, і Святого духа на віки. Амінь.

Молитва перед ЗНО святої Матрони

Свята праведниця матінка Матрона! Всім людям ти помічниця, допоможи і мені (у чому потрібна допомога). Не залиш мене допомогою і заступництвом своїм, моли Господа раба Божого (ім’я). В ім’я Отця і Сина і Святого Духа. Амінь.

Молитва перед іспитом в ДАІ

Всемилостивий Господи! Спаси і збережи рабу Божу Олену.Допоможи здати іспит з теорії та практики водіння в ДАІ з першого разу. Прошу допомоги і захисту. Даруй мені спокою,впевненості і уваги під час іспиту з теорії. Прошу Тебе супроводжувати мене всю дорогу,щоб шлях мій був легким і без помилок.Врозуми інспектора,щоб він був милостивим до мене.Допоможи отримати водійське посвідчення (дата).В ім’я Отця і Сина і Святого Духа. Амінь.

Молитва перед навчанням і після навчання

Господи Боже Всещедрий, зішли Святого Твого Духа на всіх, хто навчає й навчається, щоби просвітити їх розум та дарувати розуміння таїнств віри, об’явленої Ісусом Христом та проповідуваної Святою Церквою Твоєю.

Дай їм розуміння науки, які вивчають та зміцни їхні духовні сили, щоб все, чого навчаться, було для слави Тебе Бога, на потіху своїм батькам та для добра нашої Батьківщини України.

Пригорни їх до себе, Боже, як Ти пригортав дітей, кажучи «Пустіть дітей! Не бороніть їм приходити до мене, бо таких є Царство Небесне». Не залишай їх, особливо коли буде важко вчитися.

Відкрий їхні очі, щоб бачили все, що Ти сотворив і відкрий їм уста, щоб могли завжди дякувати Тобі за всі дари, якими Ти всіх обдарував.

Благослови їх і батьків їхніх, і всіх християн, що приходять до Тебе, чекаючи великої і багатої Твоєї милості.

Просимо Тебе Всемилостивий Господи і Творче, опікуйся вчителями, викладачами та наставниками, щоби вони змогли та прикладом Ісуса Христа, Доброго Вчителя, сповнити свою місію «навчати».

Дай Господи Боже добру пам’ять учням та студентам, щоби могли добре вчитися та запам’ятовувати все необхідне для життя з Тобою, у святій Церків, під покровом Пресвятої Богородиці, святих Івана Богослова, святителів, – Василія Великого, Григорія Богослова, Івана Золотоустого.

Господи, змилосердися над нами і дай мир нашій Державі Україні, і відверни від нас ворога-супостата.

Нехай же завжди святиться ім’я Твоє Отця і Сина і Святого Духа на віки вічні. Амінь.

Дитяча молитва перед навчанням

Преблагий Господи, зішли нам Ласку Твого Святого Духа, Який дарує розуміння і зміцнює наші душевні й духовні сили, щоб, сприймаючи подану нам науку, ми виросли Тобі, нашому Творцеві, на славу, батькам нашим на потіху, Церкві й Батьківщині на користь. Амінь.

Молитва за дітей, яким важко дається навчання

Господи Ісусе Христе, Боже наш, який воістину вселився в серця дванадцятьох апостолів, і силою благодаті Всесвятого Духа, який зійшов у вигляді вогненних язиків, уста їм відкрив, так що вони почали говорити іншими мовами! Зішли свого Святого Духа й на цю дитину (ім’я) і прищепи у серці її Твої Заповіді, що їх рука Твоя Пречиста накреслила на скрижалях Мойсеєві, нині і повсякчас, і на віки віків. Амінь.

Молитва на успішне навчання (молитва для хорошого навчання учня, студента)

Господи Боже і Сотворителю наш, що образом своїм научаєш закону Твоєму, дітям тайни премудрості відкрив Ти, Соломону й тим, що істину шукають, пізнання дарував, – відкрий серця, розум й уста оцих рабів Твоїх (імена), щоб зрозуміли силу закону Твого й успішно пізнавали те, чому навчають їх, і що корисне для слави пресвятого імені Твого, для користі й устрою Святої Церкви Твоєї й розуміння благої і досконалої волі Твоєї. Звільни їх від усяких підступів ворожих, збережи у вірі Христовій і чистоті на всі дні життя їхнього – нехай будуть стійкі розумом і у виконанні заповідей Твоїх. І так навчені прославляти пресвяте ім’я Твоє, стануть спадкоємцями Царства Твого, бо Ти – Бог могутній милістю й силою благ, і Тобі належить всяка слава, честь і поклоніння Отцю, і Сину, і Святому Духові завжди, нині і повсякчас, і на віки віків. Амінь.

Хочеться ще раз нагадати, що Господь чує тих, хто щиро і з щирим серцем звертається до нього. Молитви за навчання та перед екзаменом (іспитом) не повинні переходити в ритуал і огортатися якимсь езотеричним флером. Тільки чесна розмова з Богом здатна допомогти нужденним. Перед відповідальними навчальними заходами не зайве покаятися у своїх гріхах, причаститися, очистити душу від сторонніх думок.

Рейтинг: 5 - 5 Голосов