Друкувати
Свят вечір чи Свята вечеря в Україні відзначається православними християнами 6 січня – напередодні Різдва Христового. Як і католики, православні цей вечір проводять спочатку у родинному колі, потім – у храмі. Святий вечір святкують напередодні Різдва – коли на світ з’явився Ісус Христос, однією з традицій коли читається спеціальна молитва на святий вечір, в якій висловлюється подяка Господу.

Молитва на святий вечір

Молитва на Святий Вечір (Святой Вечер) текст

Всемогутній Боже, Отче наш небесний, дякуємо Тобі за невимовний дарунок благодаті, який Ти дав цілому людству в народженні Немовляти-Христа у Вифлиємі понад 2000 років тому.Його проголосив Твій ангел тієї святої ночі, котру нині ми пригадуємо.

Нехай незбагненна таємниця втілення Твого Єдинородженого Сина – Слова, що сталося Тiлом, – зігріє наші серця та душі і наповнить їх втіхою та палким бажанням, подібно до пастухів у полі, поспішати до Його вифлиємських ясел і служити Йому.

Допоможи нам у правді та дусі щирого каяття радіти в день Різдва нашого Спасителя, щоб ми в щирій та живій вірі могли приєднатися до пісні хвали ангелів, радості пастухів і подиву мудреців зі Сходу.

Нехай в цю святу ніч Христос знову народиться в наших душах, щоб правда, любов і викуплення, які Він приніс нам, від нині і повіки залишалися у нашому житті та наших серцях.

Дай, Господи, щоб ми, подібно до Діви Марії, все, що пов’язане з Немовлям Ісусом, зберігали це у своїх серцях і розважали над ним.

Тепер, коли Ти вчинив нас причетними до слави Твого Сина тут, на землі, даруй нам Твоєї благодаті розділити Його славу на небесах. Бо Він живе і царює з Тобою, Отче, і зі Святим Духом – нині і повіки вічні. Амінь.

Християнська молитва на Свят Вечір друга (молитва на Свят Вечер)

Отче Наш, Царю Небесний, дякуємо за велику милість Твою всьому людству – народження маленького Ісуса сина Божого в Вифлиємі. Цю новину приніс Ангел, як велику радість людям. Поява на світ Твого Єдинородженого Сина, багато років, вселяє надію і віру в наші серця. Ми йдемо до Нього так, як колись йшли пастухи до вифлиємських ясел, вклонитися і бути вірними Сину Божому. У день Різдва Христового, благослови нас прославляти Сина Твого, як прославляли Ангели в ніч, коли народився Він. Нехай сьогодні, в кожнім серці, разом з народженням Христа, народиться любов один до одного, доброта порузуміння, вміння прощати і вірити. Господи, нехай Син Твій оберігає і захищає нас. Дарує милість свою і благодаттю. Вкаже кожному шлях до правди і віри. Пробачає гріхи наші і дарує вічне життя на небесах святих. Амінь.

читайте також: 12 страв на святий вечір на Рiздво, Молитва на Різдво піккардійська терція.

Рейтинг: 5 - 2 Голосов