Друкувати
Православні молитви на щастя здатні принести успіх у будь-якій справі. Звертаючись до Бога і святих з молитвою про щастя в усьому, треба пам’ятати про те, що почутиме лише прохання щире, спрямоване від людини з чистими помислами.
Молитися на удачу рекомендується щодня — аж до настання позитивних змін на краще.

На цій сторінці представлені молитви на щастя, з якими можна звернутися до святих щоб отримати щастя та везінням у найрізноманітніших життєвих обставинах.

Зміст:

  1. Сильна молитва на щастя
  2. Молитва про щастя в сім’ї
  3. Молитва про сім’ю і діти
  4. Молитва на щастя Петру і Февронії
  5. Молитва на жіноче щастя до Святого Кипріяна
  6. Молитва про щасливу долю: дочки, сина, дитини (дітей)

молитва на щастя

Сильна молитва на щастя

Молитву свою звертаю Господу нашому Ісусу Христу і Пресвятої Богородиці! Молю про допомогу і захист. Освітіть шлях мій до любові справжньої і щасливою, вкажіть долю мою, подаруєте серце моє почуттям щирим. З’єднайте життя мою з життям коханої людини, подаруйте взаємне почуття і благословіть нас на життя довге, любов вірну. Амінь!

Молитва про щастя в сім’ї

Матінкo Заступницe, збережи мене і мою сім’ю від розпаду, від сварок і від брехні. Дай нам сил прийняти наші недоліки і виправити їх спільними силами. Борони нас від раптової смepті, ненависті і допоможи нашій любові стати непохитною. Яко знайшли Тебе, вогнем незайману, так і Ти спаси нас від нелюбові, зради і холоду душевного. У столітті віків. Амінь.

Молитва про сім’ю і діти

Господь Всемогутній, Отець наш і Пастир! Про Твою допомогу молю покірно і смиренно. Збережи нашу сім’ю від біди і гріха розлучення, а дітей наших (дитину нашу) від життя в неповній сім’ї, без батька. Подай нам дар Любові і розуміння, навчи мене, рабу Божу (ім’я) ще більше любити свого чоловіка перед Тобою і людьми, навчи його любити і поважати мене, пошли нам сімейне щастя і радість. В ім’я Отця, Сина і Святого Духа. Амінь.

Молитва на щастя Петру і Февронії

О, святі чудотворці, великі Богоугоднікі, заступники сімейного щастя князь Петро і княгиня Февронія! Почуйте милостиво наше прохання від нас, недостойних і сірих, і вашим заступництвом у Господа нашого випросіть нам твердість у вірі і добрих справах, миру і радості, і фортеці віри, позбавте нас від сумнівів, тривог і скорбот, і дозвольте в чистоті і любові прожити , і увійти в Царство Небесне! В ім’я Отця, і Сина, і Святого Духа. Амінь.

Молитва на жіноче щастя до Святого Кипріяна

Святий угодник Божий, Кипріян! Прийми молитву мою щиру та не дай їй без відповіді. Молю тебе, благослови мене, утоли печалі і скорботи, не дай смутку зломити дух мій. Пішли мені щастя жіноче, любов щиру, захисти від зла будь-кого. Амінь.

Молитва про щастя є цілком природною для кожного, хто бажає жити в коханні та розумінні з чоловіком, дітьми, батьками. У розумінні віруючої людини щастя – це взаємна любов, підтримка, повага, і це все у супроводі Господа.

Молитва про щасливу долю: дочки, сина, дитини (дітей)

Вседобрий Боже! З цілого серця дякую Тобі за всі добра, якими Ти мене сьогодні наділив. Дякую Тобі за поживу і здоров’я, дякую за твою опіку та незчисленні ласки. Дякую Тобі за все, що я одержав (одержала) задля заслуг твого єдинородного Сина Ісуса Христа, мого найдорожчого Спасителя. Амінь.

Сповідаюся перед тобою, мій Господи й Боже, у Святій Тройці єдиний, з усіх моїх грiхів, якими я Тебе нині зневажив (зневажила). З цілого серця жалую, що я зневажив (зневажила) Тебе, мого найліпшого небесного Отця, найбільше моє добро. Прости ж мені, вседобрий Господи, а я щиро постановляю більше не зневажати Тебе.

Боже, милостивий будь мені, грiшному (грiшній). Боже, очисти мої грiхи і помилуй мене. Без числа нагрiшив (нагрiшила) я, Господи, прости мені. Може цей день, який я оце прожив (прожила), уже останній у моєму житті. Тому ще раз прошу Тебе, всемилосердний небесний Отче, помилуй мене!

Даруй мені ласку, щоб смepть несподівано не заскочила мене; даруй ласку, щоб я міг (могла) приготуватись до дороги на стрaшний твій суд і осягнути те вічне щасливе життя в небі, яке Ти у найбільшому своєму милосерді приготував для добрих своїх дітей.

читайте також: молитва за сім’ю і дім, “Таємниця щастя” св. Бригіди Шведської.

Рейтинг: 4.7 - 3 Голосов