Друкувати
Душевні потрясіння трапляються у житті кожної людини. Незалежно від складу характеру, ніхто не застрахований від прикрощів, смутку та скорботи. Але не кожен може подолати депресивний стан коли важко на душі, спричинений життєвими обставинами. Для православного віруючого найкращий засіб від зневіри – щира, що йде від серця молитва до Небесних сил та святих угодників.

Молитва коли важко на душі

Молитва коли важко на душі текст

Господи я стою перед тобою без всякого притворства. Прошу Тебе пробачити мені всі мої гріхи, я щиро розкраююсь у своїх проступках. Будь ласка, прости мене. В славу ім’я Твого я прощаю всіх тих, хто причинив зло мені. Я відрікаюся від Сaтaни і всіх діл його.

Я віддаю Тобі всього себе. Господи Ісусе Христе, приймаю Тебе як Господа Бога і Спасителя. Зціли мене, зміни мене, укріпи моє тiло, душу і мій дух.

Господи, прийди і оточи мене своєю любов’ю, наповни Святим Духом. Я люблю Тебе, Ісус. Я славлю Тебе, Господи. Я вдячний Тобі. Я буду слідувати за Тобою кожен день свого життя. Амінь.

Молитва коли дуже важко на душі до Миколая

Чудотворець Миколай, Захисник і Спаситель. Ми молимося тобі, коли стoгнeмо, часом, в душевних мyках гuнемо. Від сліз скорботних, ти мене визволи, як заблуджуся, на вірний шлях настав. Хай буде воля твоя. Амінь.

Інша молитва коли дуже важко на душі

Господи Ісусе Христе, Сину Божий. Прости мене, що плачу від негараздів, не бачачи поруч праведний народ. За тяжкість, що в гріховності несу, з очей стираю гірку сльозу. Помилуй, Боже, віру укріпи, святою водицею душу покропи. Хай буде воля твоя. Амінь.

Читайте також: Молитва про душевний спокій

Читайте молитви коли важко на душі за будь-якої зручної можливості і стільки разів, скільки вам здасться потрібним, доки не почнете відчувати, як стан відступає. Будьте щирі, і Господь почує вас. Бережи вас Бог!

Рейтинг: 5 - 4 Голосов