Друкувати
Різдвяна ніч вважається чарівним часом, коли відкриваються небеса. Вважається, що в цей період можна просити в Господа про найпотаємніше. Якщо ваші думки чисті, і намір не несе негативного посилу, то бажання обов’язково здійсниться, для цього прочитайте ці Різдвяні молитви на Рождество.

Зміст:

  1. Різдвяна молитва
  2. Молитва на різдво для злагоди в домі
  3. Молитва на удачу в Різдво Христове
  4. Різдвяна молитва про здоров’я

Різдвяна молитва Українською

Різдвяна молитва митрополита Андрія (Шептицького) текст

Єдинородний Сине Бога Живого, правдивий Боже, Котрого Божим Словом і Божим Сином й Божою Мудрістю називаємо. Ти, що для нашого спасіння, з любови до нас схотів прийняти людську природу в лоні Пресвятої Невісти – Пречистої Діви Марії, принимаючи людську природу, зійшов з неба на землю, стаючи правдивим чоловіком, щоб нас спасти з убогими пастирями і з ученими мудрецями, Поклоняємося Твоєму святому Народженню з Дівиці в Вифлеємі у вертепі, віддаємо Тобі поклін Богопочитання та дякуємо Тобі цілим серцем за ту безконечну Твою любов, що привела Тебе до нас, нужденних.

Дякуємо Тобі за всі неоціненні дари, що їх Ти нам з неба приніс, за науку св. Віри, за св. Таїнства, за св. Церкву, за Божу благодать, за надприродні чесноти, що їх вливаєш в наші душі, за кожне добре натхнення й добре діло нашого життя. Бо те, що видається нашим добрим ділом, є більше Твоїм Божим даром.

Вкінці благаємо Тебе, Спасителю Христе, спаси нас від гріха й смерти, від злого й від нещасть, спаси нас у вічному спасінні й у щоденному милосерді, що його вказуєш у християнському житті. Благослови і спаси наш народ, благослови всі наші родини, нашу молодь, усі наші товариства, братства, інституції й організації й дай нам бути добрими й вірними дітьми св. Твоєї Вселенської Церкви, дай нам ті прикмети та ті чесноти, що їх нам треба до сповнення Тобою даного нам післанництва. Дай нам сповнити для цілого людського роду, для усіх наших братів, усіх народів світу те, що Ти нам призначуєш. Дай нам це наше післанництво розуміти, любити та цілим життям виконувати. Амінь.

Молитва на Різдво Христове для злагоди в домі

Чуємо благовістя про волхвів, що поклоняються з дарами; і про пастирів, що грають на сопілках; і про ангелів, що співають: “Слава в вишніх Богу, і на землі мир, в людях благовоління”. А Ірод засмутився, що Бог у плоті явився для спасіння роду людського. Тому нині, Владико Чоловіколюбний, все творіння оспівує Тебе, промовляючи:

“Христос народжується – славте! Христос з небес – зустрічайте! Христос на землі – возносітеся!” Нині ангельські собори радіють і хори мучеників весе¬ляться, бачачи славне і чесне Різдво, яке й усі ми будемо достойно прославляти серцем і устами.

Прийми ж, Благий Чоловіколюбний Господи, цих рабів Твоїх (імена), що каються у своїх гріхах – відомих і неві¬домих, вільних і невільних; і з Твоїм звичайним чоловіколюбством прийми поклоніння і піст рабів Твоїх (імена), щоб, виконавши заповіді Твої і дочекавшись нині святого і чесного Різдва Твого, вони, чисті і непорочні, стали достойними причасниками пречистого Твого Тіла і чесної Твоєї Крові.

Бо Тобі належить слава, з Отцем, і Святим Духом, нині, і повсякчас, і на віки віків. Амінь.

Молитва на Різдво на багатство та гроші

Господи Ісусе Христе Боже наш, изволивый спасіння нашого заради на землі у плоті явитися і від Безневестныя і Пречистыя Діви Марії невимовно родитися! Дякуємо Тя, яко сподобив єси нас, подвигом посту предочистившихся, достигнути великаго свята Твого Різдва і в радості духовній з ангелами воспевати Тя, з пастирями славословити, з волхвами поклонятися. Дякуємо Тя, яко по великому милосердю Твоєму і безмірного поблажливості до немощем нашим, утешаеши нас нині не точию изобильною їжею духовну, але і святковою трапезою.

Тому молимо Тя, отверзающаго щедру руку Твою, виконуючого все живе благ Твоїх, дающаго всім їжу, відповідну часу і церковним правилам, благослови праздничныя живності, вірним людям Твоїм уготованныя, найпаче ся, від нихже повинующеся Статутом Церкви Твоєї, мимошедшии дні посту утримувалися раби Твої, та будуть оне вкушають їх з подякою во здравіє, підкріплення сил тілесних, радість і радість. Так всі ми, всілякий достаток майно, изобиловати будемо і справи блага, і від повноти благодарнаго серця славити Тебе, питающаго і утешающаго нас, купно ж і Безначальнаго Твого Батька і Пресвятаго Духа на віки віків. Амінь.

Різдвяна молитва про здоров’я

В руки Твого превеликого милосердя, о Боже мій, вручаю душу і тіло моє, почуття і слова мої, поради та думки мої, діла мої і всі тіла і душі моєї рухи. Вхід і вихід мій, віру і проживання моє, перебіг і кінець життя мого, день і годину смерті моєї, кончину мою, упокоєння душі і тіла мого.

Ти ж, о Премилосердний Боже, всього світу гріхами неподоланна Благосте, незлобива, Господи, мене, більше за всіх людей грішного, прийми в руки захисту Твого і визволи від усякого зла, очисти численні провини мої, подай виправлення злому і окаянному моєму життю і від прийдешніх гріхопадінь лютих завжди утримай мене, щоб ні в чим коли прогніваю Твоє людинолюбство, покривай неміч мою від бісів, пристрастей і злих людей.

Ворогом видимим і невидимим заборони, керуючи мене врятованим шляхом, доведи до Тебе, пристанища мого і бажань моїх краю. Даруй мені кончину християнську, бездоганну, мирну, від повітряних духів злоби збережи, на Страшному Твоєму Суді милостивий рабу Твоєму будь і приєднай мене благословенним Твоїм вівцям, та з ними Тобі, Творця мого, славлю на віки. Амінь.

Рейтинг: 5 - 2 Голосов