Друкувати
Тут представлені православні молитви, які можуть стати в нагоді тому, хто вирушає в далеку дорогу, незалежно від виду транспорту (автомобілем, літаком, кораблем, поїздом або автобусом).

Молитися можна перед дорогою за саму себе і за близьку людину, що подорожує: за чоловіка, сина, дочку, кохану людину і так далі.

Молитви захистять від:

 • від аварії,
 • від злодіїв та грабіжників,
 • від зайвої уваги поліції і щоб у дорозі нічого не сталося поганого.

Нехай поїздка пройде добре та завершиться благополучним поверненням додому.

Список молитв в дорогу:

 1. Молитва в дорогу
 2. Молитва в дорогу на машині
 3. Молитва водія в дорогу на машині
 4. Молитва за сина в дорогу
 5. Молитва за щасливу дорогу
 6. Молитва за тих хто в дорозі
 7. Молитва за подорожуючих
 8. Молитва за подорожуючих літаком

Молитви в дорогу на Українській

Молитва в дорогу

Господи Iсусе Христе Боже наш, iстинна й жива Путь, Ти зволив мандрувати з названим батьком Йосифом i з Пречистою Твоєю Матiр’ю до Єгипту та подорожувати з Лукою i Клеопою до Емаусу!

I тепер у покорi молимо Тебе, Владико Пресвятий, i з цими рабами Твоїми за Твоєю благодаттю подорожуй. I, як рабовi Твоєму Товiї, ангела охоронителя i наставника пошли, щоб зберiгав i позбавляв їх вiд усяких лихих перешкод видимих i невидимих ворогiв, i на виконання заповiдей Твоїх наставляв, провадив у мирi та здоров’ї, i знову цiлими й неушкодженими повернув, i дай їм усi добрi намiри щасливо на догоду Тобi й на Твою славу виконати.

Бо Тобi належить милувати i спасати нас, i Тобi славу вiддаємо з Безпочатковим Твоїм Отцем i з Пресвятим, Благим i Животворчим Твоїм Духом, нинi, i повсякчас, i на вiки вiкiв. Амінь.

Молитва в дорогу на машині

Боже Всеблагий і Всемилостивий, все охороняє Своєю милістю і людинолюбством, смиренно молимо Тебе, заступництвом Богородиці і всіх святих збережи від раптової смерті усякої напасті нас, грішних і ввірених мені людина і допоможи неушкоджених доставляті кожного по його потребі. Боже всемилостивий! Борони нас від злого духа ігнорування правил дорожнього руху, нечистої сили, алкоголізму, що викликає нещастя і раптову смерть без покаяння. Спаси і допоможи нам, Господи, з чистою совістю дожити до глибокої старості без тягаря убитих і покалічених на мою недбальство людей, і щоб прославилося Ім’я Твоє Святе нині повсякчас, і на віки віків. Амінь.

Молитва водія в дорогу

Господь і Хранитель мій! Тобі Єдиному хочу довірити я життя мою, перш, ніж відправлюся в дорогу. У Твої руки віддаю я господи моєї й домашніх моїх, вірячи, Господи, що вони під надійним захистом. Не знаю, що чекає мене попереду, але заспокоююсь в надії на Твою велику милість, любов і турботу. Коли я буду в дорозі, збережи мою машину від аварій і поломок, а мене, Отче, захисти від ран духовних і тілесних. У найважчу хвилину мого шляху пішли мені спокій, витримку і силу, щоб впоратися з будь-якою ситуацією. Благослови моє повернення в рідний будинок і пребудь зі мною кожну хвилину життя моєї. Амінь.

Молитва за сина в дорогу

Святий Архангеле Рафаїле, покровителю мандрівників, супроводжуй нас з Твоїми ангельськими легіонами і врятуй від силець диявольських. Захисти сина в усякій подорожі! Святий Архангеле Михаїле, нашими молитвами і молитвами наших Ангелів-Хранителів захисти мого сина перед силами темряви і скинь їх у пекло, щоб не заважали вони подорожувати нам і тим, хто з нами. Святий Архангеле Гавриїле, передай тричі благодатному Непорочному Серцю Цариці вашої разом зі всіма Ангелами Твоїми і нашими Ангелами-Хранителями уклін небесний і випроси добрий шлях для сина і тих, хто з ним. Амінь.

Молитва за щасливу дорогу

Всемогутній Вічний Боже! Ти наказав Авраамові вийти з його землі та з рідного дому, Ти оберігав його безпеку на всіх дорогах його мандрування. Ти провів синів Ізраїля через Червоне море так, що вони й ніг не замочили, а під проводом зірки Ти показав дорогу мудрецям, які йшли до Твого Сина.

Господи, будь нам допомогою в потребі, товаришем і втіхою в дорозі, захисти у злиднях, щоб ми під Твоїм проводом щасливо досягнули нашої мети і повернулися до наших домівок, а колись причалити до порту вічного спасіння. Обдаруй нас Благословенням з Неба, покеруй нашими дорогами, щоб ми серед мінливостей цього світу завжди впізнавали Твою турботу, через Христа, Господа нашого. Амінь.

Молитва за щасливу подорож

Всемогутній Господи Боже! Ти що перевів ізраїльтян сухою дорогою через Червоне Море, Ти, що вибавив Авраама від усіх небезпек у Його тяжких подорожах, Ти, що молодому Товії у подорожі дав за товариша Архангела Рафаїла, а трьом царям звізду за провідницю, зволь ласкаво поблагословити цю мою подорож. Визволи мене від усякої небезпеки, від усякої спокуси. Дай, щоб я зі своїм провідником, Ангелом Хоронителем, дійшов щасливо до тієї мети, до якої зміряю. Веди мене, Всемогутній Боже, по дорозі в мирі й щасті. Архангел Рафаїл нехай буде моїм товаришем, щоб я в мирі, здоров’ї та радості повернув(-ла)ся до дому.

Ангеле Божий, хоронителю мій! Тобі Боже Провидіння поручило мене. Просвічуй мене, стережи й веди мене. Амінь.

Молитва за тих хто в дорозі або хто збирається в дорогу

Господи Боже наш, Ти є Істиною й Живою Дорогою, Ти подорожував зі слугою Твоїм Йосифом, подорожуй, Владико, і зі слугою Твоїм (ім’я). Від усякого буревію і напасти збережи його, мир та Свою могутність влаштуй навколо нього, щоб він завжди чинив правдиво та згідно із Заповітами Твоїми. Нехай він наповниться життєвих і Небесних дарів, і з Твоїм благословенням назад повернеться. Бо Твоє є Царство, і Сила, і Слава, Отця, і Сина, і Святого Духа, нині, і повсякчас, і на віки віків. Амінь.

Молитва за подорожуючих

Коли Апостоли Твої, Ісусе Христе, були на морі під час бурі, Ти прийшов до них, і сказав: Не бійтеся, – і втихомирив бурю та привів їх спокійно до берега. Так, Господи, і мене бережи в моїй подорожі, будь помічником і захисником для мене перед усіма небезпеками, допомагай мені в труднощах і охороняй від усіляких негараздів, які можуть мені зустрітися в дорозі. Я передаю себе під Твій Всемогутній Покров, а Ти веди мене Своєю Всесильною Рукою і приведи до щасливого завершення моєї дороги.

На Твою допомогу я сподіваюся і до Тебе безперестанно буду звертати очі свої. А коли небезпека наблизиться до мене, Ти захисти мене і приведи до місця безпечного і землі праведної. Амінь.

Молитва за подорожуючих літаком

Господь Ісус Христос, Бог наш! Повеліває стихіями і в руці своїй зосередив владу над усім! Тебе шанують безодні і тобі радіють зірки, і все творіння служить тобі. Всі тебе слухаються і коряться твоєю волею. Ти все можеш, а тому до всіх проявляєш милість, благий Господь! Так і нині, Владико, мене, слугу твого (ім’я) прийми і молитвам моїм почуй, благословляючи мій шлях і повітряну подорож.

Заборони бурям і противним вітрам і в цілості й неушкодженості збережи літак. Даруй мені легке і не затьмарене різними неприємностями подорож по повітрю, благослови наміри добрих справ, які мною задумані для звершення, і в світі зроби моє повернення. Бо ти є рятівник і рятівник, і всіх благ небесних і земних подавець, і тобі я возносить славу разом з Отцем і Святим Духом на віки віків. Амінь.

Рейтинг: 4.4 - 8 Голосов