Друкувати
З цими молитвами під час вагітності можна просити про здоров’я вагітної жінки та покращення її самопочуття (наприклад, при токсикозі, тонусі матки тощо). Також просять про збереження плоду при загрозі викидня. Чоловік може звернутися до святих з молитвами про сприятливе перебіг вагітності дружини.

Список сильних молитв для вагітної жінки:

  1. Молитва вагітної жінки
  2. Молитва вагітної жінки щоб дитина народилася здоровою
  3. Молитва вагітної жінки за дитину
  4. Молитва вагітної жінки перед родами
  5. Молитва за збереження вагітності
  6. Молитва за породіллю
  7. Молитва за дитину в утробі
  8. Молитва за легкі пологи

молитви для вагітної жінки

Молитва вагітної жінки (молитва жінки яка чекає дитину)

Преславна Божа Мати! Змилуйся над рабою твоєю і прийди мені на допомогу в час моїх болів і небезпек, з якими народжують дітей усі бідні Євині дочки. Згадай, о благословенна в жонах, з якою радістю і любов’ю ти поспішала в нагірний край відвідати родичку твою Єлизавету, коли вона сподівалася дитини, і як чудесно позначилося твоє благодатне відвідання на матері та немовляткові. З невичерпного благосердя твого даруй і мені, негідній рабі твоїй, дочекатися дитини. Даруй мені таку благодать, щоб дитя, яке виношую тепер під моїм серцем, з’явившись на світ з радістю, подібно до святого немовляти Йоана, поклонялося Божественному Господу Спасителю, що з любови до нас, грішних, впокорився і сам став немовлятком.

Невимовна радість, якою переповнювалося твоє непорочне серце при спогляданні твого новонародженого Сина й Господа, нехай утішить скорботу, що належить мені перетерпіти серед болів народження. Життя світу, мій Спаситель, народжений тобою, нехай спасе мене від смерті в годину пологів і нехай прилучить плід лона мого до числа Божих обранців. Вислухай, Пресвята Царице Небесна смиренне благання моє і зглянься над бідною грішницею твоїм ласкавим оком; не присором надії на твоє велике милосердя й осіни мене, помічнице християн, цілителько хворих, твоїм материнським покровом у час моїх мук і болів, щоб сподобилася я відчути на собі, що ти – Мати милосердя, і щоб я завжди прославляла твою милість, яка ніколи не відкидає молитви бідних і визволяє всіх, хто звертається до тебе в час скорботи й хвороби. Амінь.

Молитва вагітної жінки щоб дитина народилася здоровою

Дякую Тобі, Боже, за Твій дар, який я ношу під своїм серцем. Дякую Тобі за цю дитину. Поблагослови її, щоб вона народилася здоровою і стала доброю людиною, угодною Тобі. Нехай стане вона мені добрим помічником і утіхою в старості. Боже! Дай мені сили стійко перенести всі труднощі. Наповни любов’ю також серце мого чоловіка, щоб він був мені підтримкою у вихованні й турботах про нашу дитину і разом зі мною радів її життю. Амінь.

Молитва вагітної жінки за дитину

Я прославляю Тебе, Небесний Отче, Боже – Творче, бо Ти вчинив великі речі в мені і народиться з мене дитина, плід любові, яку Ти благословив. Ісусе, Сину Божий, Ти, який дозволив мені поклонятися маленькому крихітному Тобі на сіні, жертвую Тобі свою дитину, Твого брата/сестру. Збагати його/її чудесними природними дарами і ласкою. Нехай він/вона буде нашою радістю на землі, а у вічності Твоєю славою. Святий Духу, покрий мене Своєю тінню протягом усіх цих місяців чекання, щоб нічого злого не могло статися з моєю маленькою дитиною і щоб його чи її душа були готові стати твоєю святинею у Хрещенні. А Ти, Маріє, Царице матерів, допомагай мені, молю Тебе, у час народження моєї дитини. Я приймаю, починаючи вже зараз, усяке терпіння, що може прийти, і прошу Тебе пожертвувати його Богові заради моєї дитини. Мій святий ангеле – хоронителю і святий ангеле – хоронителю моєї дитини, стережи нас обох.
Амінь.

Молитва вагітної жінки перед родами (молитва вагітної жінки до Матері Божої перед пологами за щасливі роди)

О, Преславна Мати Божа! Змилуйся наді мною, бідною рабою Божою і дочкою Твоєю, і з Небесною милістю і благістю прийди до мене на допомогу в час моїх потуг і небезпек, з якими народжують дітей ледь не всі бідні Євині дочки. Згадай, о Благословенна з поміж жінок, з якою радістю й любов’ю Ти поспішала в Нагірну місцевість відвідати родичку Твою Єлизавету, коли вона сподівалася дитини, і як чудесно позначилося благодатне відвідування Твоє на матері й дитині.

З невимовного Господнього благосердя дай і мені, недосконалій і недостойній рабі Божій і Твоїй дочці, щасливо дочекатися дитини. Подаруй мені цю милість від Господа, щоб дитина, яка зараз перебуває під моїм серцем, прийшовши до пам’яті, з радістю, подібно до святого немовляти Йоана, правдиво поклонялася і служила Господу Спасителю, Який з любови до нас, грішних, не погордив і Сам бути земною Дитиною. Й та невимовна радість, якою переповнювалося пречисте серце Твоє при погляді на новонародженого Твого Сина і Господа, нехай полегшить скорботу, яка чекає мене серед потуги народження.

Життя світу, мій Спаситель, народжений Тобою, нехай врятує мене від смерті в час народження і нехай приєднає плід утроби моєї до числа вибранців Божих. Вислухай, Преславна Царице Небесна, смиренне благання моє і зглянься на мене, бідну грішницю, оком Ласки Твоєї, не відкинь моєї надії Твого Сина Божого велике Милосердя і благослови мене в Господі. Помічнице християн, Божа Цілителько немічних, покрий мене Твоїм материнським Покровом під час моїх терпінь, щоб і я сподобилася відчути на собі, що Ти є Мати Милосердя, і щоб я завжди прославляла Твою, а відтак – Господню Ласку, яка ніколи не відкидає молитви бідних і немічних, а допомагає всім, хто через Тебе звертається до всеблагого й предоброго Творця під час скорботи й терпіння. Амінь.

Молитва за збереження вагітності

Господи Ісусе Христе, за заступництвом Твоєї Матері Марії, що непорочно породила Тебе в любові й послуху Небесному Творцю, та святого Йосифа Обручника, мужа вірного, що опікувався Тобою – до і після народження, прошу Тебе за дитинку в лоні моєму, а також за всіх тих дітей, яким загрожує знищення.

Прошу Тебе, Боже спасіння й зцілення нашого, дай батькам Твою любов і відвагу, щоб усім дітям своїм ненародженим дозволили жити, бо Ти Сам дарував їм життя. Почуй мене, Господи, і відверни загибель від дітей Твоїх беззахисних. Сохрани й збережи від усього злого та, зрештою, наверни до Себе та Твого євангельського світла і правди лікарів та всіх, від кого залежить життя ще ненароджений дітей.
Амінь.

Молитва за породіллю

Пресвята Діво, Мати Господа нашого Ісуса Христа, Ти знаєш про важкий стан матерів під час народження їхніх дітей, помилуй рабу Божу і доньку Твою (ім’я) і нехай через Твоє заступництво Своєю милістю й благодаттю Господь допоможе їй народити дитину без труднощів. О, Всемилостива Богородице, Ти не потребувала допомоги при народженні Сина Божого, але нехай Він подасть допомогу з небесної висоти рабі Своїй і Твоїй дочці, яка потребує її від всеблагого Господа.

Нехай Він подарує їй благодатну – Божу силу в цей час, а немовляті, яке повинне прийти на цей світ, посприяє вчасно отримати чистоту і щирість серця та світло розуму у Святому Хрещенні та в подальшому правдивому наверненні до Творця і воцерковленні. До Господа через Тебе, Матері Сина Божого, припадаємо і молимося: будь милостивою до цієї матері, коли прийде їй час народжувати, і випроси у народженого від Тебе Христа – Бога й Спасителя нашого, щоб укріпив її Силою Своєю з Неба. Амінь.

Молитва за дитину в утробі

Боже, у Трійці Єдиний, Ти – Господь життя і смерті. Я падаю перед величчю Твоєю навколішки i прошу Тебе про народження здорової дитини.

Господи, наповни надією серця всіх матерів, які очікують народження своєї дитини. Духу Святий, оживи віру батьків, які очікують потомства, – віру в доброту і Боже милосердя.

Господи Ісусе Христе, вчини, щоб кожне нове життя, зачате під серцем матері, розвивалося правильно. Допоможи батькам створити в сім’ї відповідну атмосферу та огорнути очікуване потомство любов’ю. Амінь.

Молитва за легкі пологи

Боже наш Господи! Преславну Діву Марію ти через Духа святого на життя гідне для Сина твого підготував. Духом Святим наповнив Іоанна Хрестителя, радіти йому наказав в матері його утробі. На жінок, які просять Благословення Твого для дітей своїх і себе, подивися. Радістю їх глибокої наповни, щоб на очах їх сталося дива життя нової початок. Прагнення покірно просять Тебе зберегти потомство, покликав Тобою до існування, прийми. Діти їх нехай за допомогою Твоєю світло дня щасливо побачать, та Святого Хрещення благодаті сподобляться. Нехай на небесах вічного життя досягнутий, служачи Тобі вірно. Амінь!

Незважаючи на природне бажання стати матір’ю, кожна жінка розуміє, що вагітність – це складний і важкий етап, повний сумнівів, болю, поганого самопочуття. Щоб вам було легше впоратися з усіма випробуваннями перед родами, читайте ці молитви для вагітних і нехай Господь Бог вам допоможе.

Рейтинг: 5 - 4 Голосов