Друкувати
День народження – це день, коли людина приходить в земне життя. День народження – світське свято, ми народжуємося у Христі під час таїнства Хрещення, але день приходу в світ теж вважається важливим днем, для якого навіть існує особлива молитва – молитва яка читається раз в рік на день народження дочки чи сина.

Молитва на день народження

Православна молитва в день народження текст

Господи Боже, Владико всього світу видимого і невидимого. Від Твоєї святої волі залежать усі дні й роки життя мого. Дякую Тобі, Отче премилосердний, що Ти дозволив мені прожити ще один рік. Знаю, що за гріхи мої я недостойний цієї милості, але Ти її даєш мені з невимовного чоловіколюбства Твого. Продовжи і ще милості Твої мені грішному, продовжи життя моє в доброчинності, в мирі з усіма рідними і в згоді з усіма ближніми.

Подай мені достаток плодів земних і все, що для вдоволення потреб моїх необхідне. Найбільше ж очисти совість мою, укріпи мене на дорозі спасіння, щоб я, йдучи нею, після довголітнього життя на цьому світі, перейшовши в життя вічне, удостоївся бути наслідником Царства Твого Небесного. Сам, Господи, благослови цей рік, що його починаю, і всі дні життя мого. Амінь.

Рейтинг: 5 - 2 Голосов