Друкувати
Батьки, чиї діти не показують особливих успіхів в освоєнні мови, а методи лікарів не допомагають, для того щоб їх дитина почала говорити звертаються за допомогою до Вищих Сил.

Молитва щоб дитина почала говорити

Молитва щоб дитина почала говорити Іоанну Рильському (щоб дитина заговорила) текст

О, преподобний і богоносних отче наш Івана, глядачеві невимовної слави в Небеснім Царстві і помічнику благодатний всім до тебе притекающим, не залиш цій місцевості, на ньому ж праці і подвиги про Христа підняв Ти і землю сльозами твоїми окропив єси!

Хай буде обитель твоя, що в ній благоволи Бог святим твоїм мощем почивати, непорушна від хитрощів ворогів видимих ​​і невидимих.

Зміцни в добродіяння чада твоя, ихже у обитель твою зібрав єси, яко нехай вони знають звання своє і підуть слідами твоїм.

Країну нашу в світі збережи, православним людям у битвах на супротивників споборствуй.

Відвідай з висоти Небесні всіх, вірно до тебе притекающих і просять твого крепкаго заступництва:

в морі плавають управи, жітейскаго моря хвилювання вгамувати, церковні чвари приборкай, світ всьому світу у Господа випроси, болящих уврачуй рятівним відвідуванням, скорботних утеши благодаттю, всім буди вся, якоже був єси в земних житті твоєму.

Створи про нас до Бога молитву, дана бо ти є благодать молитися за нас, яко да сподобилися твоїм клопотанням улучіті вічне блаженство разом з тобою і всіма святими у Христі Ісусі, Господі нашім, Якому подобає всяка слава, честь і поклоніння з Отцем і Святим Духом на віки вічні.

Про святителю великий Іоанна Златоуста!

Ти многая і різна обдарування від Господа прийняв ти, і яко раб добрий і вірний, вся данни тобі таланти добро помножив еси:

цій місцевості ради востаннє вселенський учитель був єси, яко всяк вік і всяко звання від тебе виходить.

Се бо отроком слухняності образ явився єси, юним — цнотливості світило, чоловіком — працьовитості наставник, старим — незлобия учитель, ченцем — утримання правило,

моляться — вождь від Бога натхненний, мудрості шукають — розуму просвітитель, ветіям доброглаголівим — слова Живого джерело невичерпне, милостивий — милосердя зірка,

начальницьким — правління мудрого образ, правди ревнителям — відваги натхненник, правди заради гнаним — терпіння наставник:

всім вся був ти, щоб всяко некія спасаеші.

Над усіма ж ці стежили єси любов, яже є соус досконалості, і тою, яко силою Божественною, вся обдарування в душі твоєї воєдино сукупність єси, і туюдже любов, розділена примирює, в тлумаченні словес апостольських всім вірним проповідував.

Ми ж грішні, за єдиним кійіждо свій дар маючи, єднання душа і союз світу Не маємо, але буваємо марнославний, один одного дратівливо, один одному завідяще:

цій місцевості ради обдарування наша розділена не в мир і спасіння, але у ворожнечу і засудження нам преложішася.

Тим же до тебе, святителю Божий, припадаємо, розбратом одержимі, і в сокрушінням просимо:

молитвами твоїми віджени від сердець наших всяку гіркоту і заздрість, нас разделяющія, і в мнозех членах одним тілом церковне безборонно перебуватимемо,

да за словом твоїм молитовному возлюбим один одного і однодумно визнавати Отця і Сина і Святого Духа, Тройцю Єдиносущну і Нероздільну, нині і повсякчас, і на віки віків.

Рейтинг: 5 - 2 Голосов