Друкувати
Кількість молитов, доступних на сьогодні православному, вражає. Які слід читати регулярно – праведний може вирішувати самостійно або разом зі своїм духовним наставником. Однак жодна молитва нездатна повністю замінити молитви покаяння за гріхи, через які людина усвідомлює свою недосконалість.

Усвідомлення власної гріховності – ключ до щирого каяття, без якого прощення Всевишнім даровано бути не може. Читати молитву про прощення гріхів рекомендується щодня, починаючи та закінчуючи нею свій день. Людина може спокутувати провину, довівши відданість вірі та вченню Христа.

Зміст:

  1. Молитва покаяння
  2. Молитва за прощення гріхів
  3. Молитва покаяння і прощення
  4. Молитва за прощення гріхів роду до 12-го коліна

Молитва покаяння в гріхах

Молитва покаяння текст

Боже, я знаю, що я грішник. Я знаю, що заслуговую понести наслідки мого гріха. Тим не менше, я вірю в Ісуса Христа як мого Спасителя. Я вірю, що Його смерть і воскресіння забезпечили мені прощення. Я вірю лише в Ісуса Христа як мого особистого Господа і Спасителя. Дякую Тобі, Господи, за те, що спасаєш і прощаєш мене! Амінь!

Молитва за прощення гріхів

Полегши, відпусти, Боже, гріхи наші – вільні й невільні, що в слові і ділі, свідомі і несвідомі, що в думці та помислах, що вдень і вночі заподіяні – все нам прости, бо Ти Благий і Чоловіколюбець.
Амінь.

Молитва покаяння і прощення

Небесний Отче, я шкодую за свої гріхи, за те, як я жив, за все недобре, що я вчинив. Я сповідаюсь Тобі з усіх моїх гріхів, відомих і невідомих, з усього, ким я був, що робив і говорив. Я прошу Тебе пробачити всі мої гріхи. Я зараз хочу пробачити також усіх тих, хто образив мене і грішив проти мене…….(назви їхні імєна).
Господи Ісусе, омий мене у Своїй Крові і змилуйся наді мною!

Згідно з Твоїм Словом, мої губи проголошують, що Ти є Господом, і з глибини свого серця вірю, що Бог Отець воскресив Тебе з мертвих і що Ти живеш, щоб ніколи більше не помирати.
Пеоед Тобою я приймаю ласку Хрещення і визнаю Тебе як свого єдиного Спасителя і Господа.
Відтепер я хочу жити, любити і служити Тобі всі дні свого життя. У силі Твого імені, Ісусе.
Амінь.

Молитва за прощення гріхів роду до 12-го коліна

Господи, прошу вибачення перед усіма, кого я вільно чи мимоволі образив в цьому житті і минулих моїх життях. Господи, прощаю всіх, хто мене образив вільно або мимоволі в цьому житті або минулих моїх життях. Господи, прошу вибачення за всіх моїх померлих родичів.

Господи, прошу вибачення за всіх моїх живих родичів. Господи, я прошу вибачення перед усіма людьми, кого свідомо чи несвідомо, словом, ділом чи помышлением образили мої предки. Господи, прошу Тебе, очисти, зціли і захисти мене, мою сім’ю і весь мій рід і наповни Твоєю Силою Святого Духа, світлом, любов’ю, гармонією, силою і здоров’ям.

Господи, прошу Тебе, очисти мій рід. В ім’я Отця, і Сина, і Святого Духа. Амінь

молитву за прощення гріхів роду слід читати по 3 рази (кожного разу).

Рейтинг: 5 - 3 Голосов