Друкувати
Християнин звик усе робити з благословення Господа та під його заступництвом. До таких звичних щоденних обрядів відноситься і молитва перед їжею. ​Віруюча людина не почне трапезу без подяки Всевишньому за хліб насущний, молитва перед їжею та молитва після їжі – внутрішня потреба людини побути у спілкуванні з Господом, яка укріплює віру та впевненість, що Господь не залишить її і завжди на столі буде хліб, необхідний для вгамування голоду і наповнення організму силами.

Про це згадує Апостол Павло 1-е послание Тимофею стих 4:4-5:

Бо всяке творіння Боже добре, і ніщо не погане, якщо приймається з подякою, бо освячується словом Божим та молитвою.

Зміст

  1. Молитва перед їжею
  2. Молитва благословення їжі друга
  3. Молитва перед їжею третя
  4. Молитва перед їжею для дітей
  5. Молитва після їжі
  6. Молитва після споживання їжі

Молитва перед їжею та після їжі

Молитва перед їжею текст

Благослови, Господи, їжу цю для нашого тіла, і дозволь нам зберегти віру у своїх серцях. Ми молимося заради Спасителя Ісуса Христа. Амінь.

Молитва благословення їжі друга

Сам, Господи, поблагослови їжу й пиття рабам Твоїм, бо Ти Святий єси, Боже наш, і ми Тобі славу возсилаємо, Отцю і Сину, і Святому Духові нині, і повсякчас, і на віки віків. Амінь.

Молитва перед їжею третя

Очі всіх на Тебе, Господи, уповають з надією, бо Ти даєш поживу всім вчасно, простягаєш Свою щедру руку і всіх насичуєш милістю Своєю. Амінь.

Молитва перед їжею для дітей

Благослови, Господи Боже, нас і ці дари, які з Твоєї щедрості ми отримали, і відкрий наші серця, щоб ми вміли ділитися хлібом і любов’ю з усіма. Через Христа, Господа нашого. Амінь.

Молитва після їжі

Дякуємо Тобі, Христе Боже наш, що Ти наситив нас земними Твоїми благами (їжею); не позбав нас і Небесного Твого Царства. Але як Ти прийшов, Спасе, серед учеників Твоїх і мир дав їм, прийди й до нас і спаси нас.

Молитва після споживання їжі

Дякуємо Тобі, Господи Боже, за ці дари, які з Твоєї доброти ми споживали. Через Христа, Господа нашого. Амінь.

Важливо розуміти, що молитва до і після їжі не повинна звучати “між іншим”, її потрібно читати в повному зосередженні. При цьому дуже важливо сідати за стіл у гарному настрої та дякувати Господу за дари.

Рейтинг: 5 - 2 Голосов