Друкувати
Вишивка ікон нитками та бісером займає одне з головних місць у творчості вишивання. Недарма кажуть, що коли жінка вишиває святий образ, вона очищується духовно та стимулює свій організм до оновлення та лікування. Вишита ікона стане безцінним подарунком для наречених, їх оберігатиме, допомагатиме у збереженні благополуччя сім’ї, у дітонароджуваності, зберігатиме любов і терпіння.

Молитва перед вишиванням ікони бісером чи нитками існує з давніх-давен і допомагає налаштуватися на необхідний лад перед тим, як приступити до роботи, тому є обов’язковим ритуалом.

Молитва перед вишиванням ікони бісером

Зміст

  1. Молитва перед вишиванням ікони
  2. Молитва перед вышиванием иконы бисером или нитками
  3. Молитва после завершения вышивания
  4. Правила вишивання ікони бісером

Молитва перед вишиванням ікони нитками

Молитва перед вишиванням ікони текст Українською

Господи Ісусе Христе, Сину Боже, Сущий не описаний за природою Божества, і заради порятунку людини в останні дні від Діви Богородиці Марії невимовно втілився, і благоволівий тако у плоті опісуем бити, іже святий образ пречистого образу Твого на святому убрусе напечатлен єси, і бути ним недуга князя Авгаря вилікував єси, душу ж його просвітив в їжаку пізнати істинного Бога нашого, Іже Святим Духом напоумив єси божественного апостола Твого і євангеліста Луку Написати образ Пречистої Матері Твоєї, що тримає тебе, яко немовляти, на обіймах Своїх, і Рекша: “благодать від Мене Родшагося, мене ради, нехай буде з цим образом”, сам, Владико, Боже усіляких, просвіти і подай душу, серце і розум своєї невільниці (ім’я вишивати), і руки її направи, під еже безгрішні і неабияк ізображаті проживання твоє, Пречистої Матері Твоєї, і всіх Святих, на славу Твою, заради прикраси й красу святі церкві Твоєї, і на відпущення гріхів усім, духовно поклонятися святим іконам, і благоговійно цілувати отої, і шанування відносить до Першообразу. Боронь ж її від усякого диявольського мани, егда процвітає накази Твої, молитвами Пречистої Матері Твоєї, Святого апостола і евангліста Луки і всіх Святих. Амінь.

Молитва перед вышиванием иконы бисером или нитками

Царю Небесный, Утешителю, Душе истины, Иже везде сый и вся исполняяй, Сокровище благих и жизни Подателю, прииди и вселися в ны, и очисти ны от всяких скверны, и спаси, Блаже, души наша.
Благослови, Господи, помоги мне, грешному, совершить начинаемое мною дело во славу Твою.
Господи, Иисусе Христе, Сыне Единородный Безначального Твоего Отца, Ты бо рекл еси пречистыми усты Твоими: яко без Мене не можете творити ничесоже. Господи мой, верою объем в души моей и сердце Тобою реченная, припадаю благости Твоей: помози ми, грешному, сие дело, мною начинаемое, о Тебе Самаом совершити, во имя Отца и Сына и Святого Духа, молитвами Богородицы и всех Твоих святых. Аминь.

Молитва после завершения вышивания

Мы, недостойные рабы Твои, Господи, исполненные благодарности за Твои великия к нам (бывшия) милости, прославляя Тебя, хвалим, благодарим, песненно прославляем Твою щедрость и смиренно с любовию взываем к Тебе: слава Тебе, Благодетель и Спаситель наш! Получивши незаслуженно, как рабы недостойные, от Тебя, Владыко, милости и дары, приносим, с усердием прибегая к Тебе, (нашу) посильную благодарность и, Тебя, как Благодетеля и Творца прославляя, взывая: слава Тебе, Всемилостивый Боже!

Правила вишивання ікони бісером або нитками

При вишиванні ікони бісером або нитками думайте лише про хороше. Адже ікони, створені своїми руками, наділені зовсім іншою енергетикою, і в них вкладено душу людини. Багато хто, хто займався вишивкою ікон, кажуть, що у процесі роботи вони розмовляють із Господом. Варто відзначити існування випадків, коли люди, по завершенні роботи над чином, зцілювалися від тяжких захворювань. Не слід братися за вишивання образу у святкові дні та у “критичні” дні. А вагітним така вишивка піде лише на користь.

Рейтинг: 5 - 3 Голосов