Друкувати
Молитва Оптинських Старців українською мовою

Молитва до Оптинських Старців текст (молитва про душевний спокій Оптинських Старців повна)

Господи, дай мені зустріти з душевним спокоєм усе, що принесе мені цей день. Дай мені цілковито віддатися на волю Твою святу. На всяк час дня цього в усьому настав мене і підтримай мене, Господи. Які б я не дістав звістки, навчи мене приймати їх зі спокійною душею і твердим переконанням, що на все Свята Воля Твоя.

У всіх ділах моїх і словах керуй думками моїми і почуттями. У всіх непередбачених випадках не дай мені забути, що все Ти посилаєш. Навчи мене просто і мудро ставитись до всіх людей, нікого не ображаючи, ані засмучуючи. Господи, дай мені силу перенести втому і всі події цього дня. Керуй моєю волею і навчи мене молитись, вірити, надіятись, терпіти, прощати і любити. Амінь.

Молитва до Оптинських Старців за іншим перекладом

Господи, дай мені з душевним спокоєм зустріти все, що дасть мені цей день. Господи, дай мені цілком віддатися волі Твоїй Святій. Господи, на всяку годину цього дня у всьому настав і підтримай мене. Господи, відкрий мені волю Твою для мене і оточуючих мене. Господи, які б я не отримав звістки протягом дня, дай мені прийняти їх з покірною душею і твердим переконанням, що на все свята воля Твоя.

У всіх словах і справах моїх керуй моїми думками і почуттями. У всіх непередбачених випадках не дай мені забути, що все послано Тобою. Навчи мене прямо й розумно діяти з кожним членом сім’ї моєї, нікого не бентежачи і не засмучуючи. Господи, дай мені силу перенести втому прийдешнього дня і всі події протягом дня. Керуй моєю волею і навчи мене молитися, вірити, сподіватися, терпіти, прощати і любити. Амінь.

Рейтинг: 5 - 12 Голосов