Друкувати
Свята Варвара вважала за краще померти за Христа, ніж служити брехливим язичницьким богам. Історія святої мучениці Варвари – взірець мудрості, даної від природи. З життя можна дізнатися, що таке справжня віра. Святу Великомученицю Варвару шанували як покровительку і заступницю простого народу та всіх жінок. Тому існує така кількість молитов великомучениці Варварі.

Вважається, що вона може врятувати в найнебезпечніші моменти життя:

 • допомогти вступити в щасливий шлюб
 • зцілити хвороби
 • дати благополучну вагітінсть та пологи
 • допомогти дітям
 • вберегти від душевних мук і зневіри та втішити в смутку.

Православні віруючі вшановують пам’ять святої великомучениці Варвари 17 грудня.

Зміст:

 1. Дуже сильна молитва до святої Варвари
 2. Молитва до святої Великомучениці Варвари
 3. Молитва до святої мучениці Варвари третя
 4. Молитва до святої Варвари про заміжжя
 5. Прикмети у день святої Варвари

Молитва до святої Варвари
Ікона святої Варвари (скачати ікону)

Сильна молитва до святої Варвари (про заступництво жінок і жіноче щастя)

Свята Великомученице Варваро! Я згадую сьогодні муки, які Ти перетерпіла за віру в Пресвяту Тройцю й прошу Тебе: молися за мене до Бога-Отця, щоб дав мені сили перемогти різні земські наклони, серце ж і душу піднеси до небесних речей.

Молися до Бога-Сина, щоб за Його ласкою я покинув(-ла) дотеперішню сонливість і лінивство й почав ревно ходити дорогами святого Євангелія.

Моли й Святого Духа, щоб відновив мене, скріпив і освятив.
Свята Великомученице Варваро! Нехай рaни Твого святого тiла уздоровлять рaни, які моїй душі завдав гріх, а Твоя невинно пролита кров нехай очистить мене.

Через муки й смеpть Твою, молю Тебе, свята Великомученице Варваро, не дай мені вмерти без покути й не прийнявши святі Тайни Тіла й Крові Господа нашого Ісуса Христа. Амінь.

Молитва до святої Великомучениці Варвари

О, свята славна i всехвальна великомученице Христова Варваро!

Стоячи перед святою іконою твоєю з мощами, поклоняюся і з любов’ю цілую її. Страждання твої мученицькі і в них Самого Страстоположника Христа, давшого тобi не тiльки в Нього вiрувати, а й за Ним страждати, ублажаю похвалами і молю тебе, вiдому за нас ходатайницю: моли зі мною i за мене, умолимого від Своєї благоутробності Бога, нехай милостиво почув мене, просящого Його благостиню, i нехай не відкине від мене всякі для спасiння і життя потрібні прохання, дасть мені християнське закінчення життя – безболiсного, непостидного, мирного, причасного Божественних Таїн причасну i всiм на всякому мiсцi у всякiй скорботi потребуючим Його допомоги і чоловіколюбства, подасть Свою велику милість благодаттю Божою i твоїм заступництвом і молитвами завжди перебувати здоровими душею і тілом. Славимо дивного у святих Своїх Бога, не відкидаючи допомоги Своєї вiд нас завжди, нині i повсякчас i на вiки вiків. Амінь.

Молитва до святої мучениці Варвари третя

Свята славна і всехвальна великомученице Христова Варваро! Через страждання твої мученицькі прославляємо Самого Страсто­положника Христа, Який дав тобі не тільки в Нього вірувати, але й страждати за Нього. Молимо тебе, відома за бажання наші заступнице: моли з нами і за нас прихильного зі Свого милосердя до благань Бога, щоб милостиво почув нас, що просимо Його благість, i не відкинув від нас усі потрібні для спасіння й життя прохання, i дарував християнську кончину життя нашого, безболісну, бездоганну і мирну, Божественних Таїн причасну; і всім, хто на всякому місці, в усякій скорботі й напастях потребує Його милосердя й допомоги, велику Свою подав милість, щоб благодаттю Божою i твоїм теплим заступництвом, душею й тілом завжди у здоров’ї перебуваючи, славили дивного у святих Своїх Бога Ізраїлевого, Який не віддаляє допомоги Своєї від нас, завжди, нині, і повсякчас, i на віки віків. Амінь.

Молитва до святої Варвари про заміжжя

Свята Варвара, Божа угодниця. Як Господь благословляє на шлюб, нехай мені не зустрінеться ворог. Я лише благаю про заміжжя вірному, щоб коханий не видався поганим. Особисто готова до сім’ї благородної, ти захисти від чуми чужорідної. Заміжня і буду молитися Христу, в потрібні дні віддаючись посту. Хай буде воля твоя. Амінь.

Прикмети у день святої Варвари 17 грудня

 • Якщо в ніч перед святом на небі багато зірок – очікуються холоди, небо тьмяне та похмуре – чекати тепла.
 • Якщо на день святої Варвари тепло, то можна очікувати добрий урожай льону.
 • Якщо захід сонця яскравий і насичений, то погода буде сонячна та ясна.
 • Якщо на вулиці сильний мороз, то протримається він ще довгий час.
 • Якщо дим із труби внизу стелиться, слід очікувати теплої погоди.
 • На Варварин день мороз, дороги та мости кригою покриються.
Рейтинг: 3 - 2 Голосов