Друкувати
Блаженна Марфа народилася в 1880 році в місті Царицині (нині – Волгоград). Невідомі ні її ім’я при хрещенні, ні прізвище родини – історія Марфи починається з відвідин нею міста Санкт-Петербурга, де святий старець Іоанн Кронштадтський передрік їй майбутнє – проповідувати людям про Христа.

Молитва до Святої Марти
Ікона Святої Марти картинка (скачати картинку)

Через деякий час жителі міста стали помічати дивні зміни, що відбуваються в людях, їх стан здоров’я, матеріальне становище, сімейні стосунки, після спілкування з юною скромною дівчиною. Блудні чоловіки поверталися в сім’ю, зцілювалися хворі, в сім’ях запановує мир, щастя і достаток. Свята Марта швидко стала відомою, і люди потягнулися до неї з усією імперії. Свята Марта з Витанії, сестра Лазаря і Марії, турбувалася про тілесне благо свого гостя Ісуса. На її палкі прохання Ісус воскресив померлого Лазаря. Свято св. Марти – 29 липня.

У православних писаннях говориться про те, що св Марта жила в один час з Христом. Вона була знайома з ним особисто. Вірила в його божественну силу ще до його Воскресіння. Найчастіше в православ’ї вона зустрічається як Свята Марфа. Її вважають покровителькою: кухарів, прислуги, офіціантів, а також всього домашнього господарства. Найчастіше читають молитву до Святої Марти і звертаються за допомогою в таких випадках:

 • зцілення,
 • просвітління,
 • швидке і вдале заміжжя,
 • щоб завагітніти,
 • оберіг домашнього господарства,
 • про здійснення бажання,
 • рішенні грошових питань,
 • розділі майна,
 • пошуках роботи.

Молитви до Святої Марти:

 1. Молитва до святої Марти про здійснення бажання (коротко)
 2. Молитва дев’ятниця до Святої Марти (дуже сильна молитва)
 3. Як правильно читати молитву до св Марти

Молитва до святої Марти про здійснення бажання (коротко)

О Свята Марто, Ти Чудотворна! Звертаюся до тебе по допомогу! І повністю в моїх потребах, і будеш мені помічницею в моїх випробуваннях! З вдячністю обіцяю тобі, що буду цю молитву всюди поширювати! Покірно, слізно прошу- втішай мене в моїх турботах і тяготи! Покірно, заради великої радості, яка наповнила твоє серце.

Слізно тебе прошу- клопочи про мене і мою сім’ю. Щоб ми зберегли нашого Бога в своїх серцях і тим собі заслужили Спасенного Всевишнього Посередництва, Перш за все при тій турботі, яка мене зараз обтяжує (бажання). Слізно тебе прошу, Помічницю в кожній потребі, переможи Ти тяготи так, як Ти перемагала змія, доки не лежав біля Твоїх ніг! Амінь

Молитва дев’ятниця до Святої Марти на 9 вівторків (дуже сильна молитва) текст

О свята Марто, ти чудотворна, прибігаю до тебе за допомогою і цілком покладаюсь на тебе, що допоможеш в моїх потребах і будеш помічницею моїх випробовуваннях. З подякою обіцяю тобі, що буду цю молитву всюди поширювати. Покірно, слізно прошу, потішай мене в моїх турботах і тяготах.

Заради великої радості, яка наповнила твоє серце, коли ти у своєму домі в Витанії дала пристановище Спасителеві світу, благаю тебе, клопочися про мене і про мою родину, щоб ми зберегли нашого Бога в своїх серцях і тим собі заслужили спасенного всевишнього посередництва у нашій потребі, передусім при тій турботі, яка мене тяготить … (вказати потребу).

Матінко Божа, прошу Тебе як помічницю в кожній нужді, допоможи, щоб за посередництвом святої Марти перемогти ті мої тяготи і турботи, які я назвав (ла) так, як Ти перемогла змія стародревнього і положила біля Своїх ніг.

Свята Марто, проси за нас Ісуса!

Як правильно читати молитву дев’ятниця?

Читати молитву дев’ятниця на виконання бажання потрібно один раз в день дев’ять вівторків поспіль. Якщо хоча б один вівторок пропущений – потрібно починати заново. Один цикл читання (9 вівторків) – одне бажання. Перед тим як почати читати молитву до Святої Марти, прочитайте молитви “Отче наш“, “Богородице Діво“, “Слава Отцю“.

Під час молитви повинна горіти посвячена свічка. Ця молитва дуже сильна, що перед закінченням молитви одержиш те, про що було прохання, навіть якщо воно дуже складне.

Рейтинг: 3.7 - 31 Голосов