Друкувати
Молитви до матері Богородиці — святої праведної Анни завжди вважалися одними з найсильніших. Свята Анна є матір’ю діви Марії. До її ікони приходять тисячі віруючих, які просять допомоги. Свята Анна у своєму житті пережила багато страждань і тому намагається допомогти всім, кому важко. Просити Анну можна про що завгодно, багато віруючих стверджують, що молитва до святої Анни обов’язково буде почута.

Список молитв до праведної святої Анни:
  1. Молитва до святої Анни
  2. Молитва до святої Анни щоб завагітніти
  3. Молитва до святої Анни 22 грудня
  4. Молитва для майбутньої матері за заступництвом до святої Анни

свята Анна
Ікона святої Анни (скачати картинку)

Молитва до святої Анни

Свята угодницe Аннo Пророчицe! Ти своїм подвигом довела віддaність Господу нашому всемогутньому і провела життя праведне в молитвах старанних. Помолися ж, свята, за чад наших нерозумних, щоб залишили їх хвopoби і будь-яке зло.

Даруй бездiтним радість материнства і вбережи всякого від зла лuхого і вчинків недобрих. Вознеси молитви до Господа, щоб послав він на нас своє благословення і не відкинув прохань щирих і кaяття нашого. Заступися, Аннo, за чад Божих, щоб не теpзали їх ні хвоpoби, ні скоpботи, ні погані помисли заздрісників і недоброзичливців. Амінь.

Молитва до святої Анни щоб завагітніти (щоденна молитва до святої Анни)

О славна Свята Анно ! Ти повна співчуття до тих, що закликають Тебе, і повна любові до тих, що стpаждають. Придушені тягарем моїх бід, я впаду до Твоїх стіп і покірно благаю: візьми під Твою особливу опіку мій намір, котрий я нині подаю Тобі… (Просити). Будь ласка, престав його Твоїй Доні, Пречистій Діві Мрії, і помісти його перед Троном Ісуса, щоб Він допровадив цей намір до щасливого завершення Але, передусім,  дістань для мене ласку колись побачити Його цілу вічність разом з Тобою і з Марією, і з усіма Святими. Амінь.

Молитва до святої Анни яку читають всі жінки 22 грудня

Серцем, переповненим дитячою простотою, паду до Твоїх стіп, Блаженна свята Анно!

Ти є цим вибраним єством, що заслужило собі великі ласки в Бога – через свої чесноти та святість дати життя Скарбничці всіх ласк, Цій Благодатній між невістами, Матері Слова, найчистішій Діві Марії.

Вдивляючись у Твої привілеї, благаю Тебе, ласкава свята, дозволь, щоб я став(ла) членом Твоїх вибраних слуг і до них належав(ла) до кінця мого життя.

Огорни мене Твоєю сильною опікою й випроси мені ласки наслідувати Твої чесноти, якими Ти відзначалася на землі. Дай мені пізнання моїх гріхів, дай мені жаль за них, дай мені ревну любов до Ісуса та Марії, дай мені ласку точного та витривалого сповнювання обов’язків мого стану! Охорони мене перед усіма небезпеками мого життя та будь при мені в послідній хвилі мого життя, щоби я осягнув(ла) спасення й прийшов(ла) до неба, щоби з Тобою, найщасливіша Мати, величати й хвалити навіки Боже Слово, яке носила Твоя найчистіша Доня, Пречиста Діва Марія. Амінь.

Молитва для майбутньої матері за заступництвом до святої Анни

Преславна мати Анно, Всевишній Господь зробив тебе захисницею і заступницею всіх вагітних. Ревно прошу тебе, поблагослови мене і дитя моє, яке я ношу під серцем, і нехай обдарує його Господь благими задатками. Усвідомлюючи, що вже тепер, перед пологами, я відповідаю за моє дитя, благаю Тебе про допомогу. Випроси для мене побожне життя, святу молитву і благочестиві думки.

Свята мати Анно, допоможи мені у важкий час моїх пологів. Дай мені тоді міцне терпіння і жертовну любов до Бога. І нехай незабаром стане дитя моє дитям Божим через святе Хрещення, а через добре виховання – вірним дитям Святої Церкви Господа. Свята мати Анно, на тебе покладаюся. Амінь.
Читайте також: Молитви до Богородиці.

Рейтинг: 4.7 - 6 Голосов