Друкувати
Молитва на День Святого Валентина 14 лютого допоможе здійснити мрії про взаємне кохання. Але для деяких людей романтичне свято кохання може нагадати про самотність. Молитва Святому Валентину, який допомагав поєднувати серця закоханих і поплатився за це життям, допоможе вам знайти свою другу половинку.

Зміст:

  1. Молитва до святого Валентина
  2. Молитва до святого Валентина друга
  3. Молитва Святого Валентина про кохання
  4. Молитва до св. Валентина про збереження сім’ї
Молитва до святого Валентина

Ікона святого Валентина

Ікона святого Валентина (скачати ікону)

Святий Валентин надавав величезну допомогу всім закоханим. Тому, майже всі молитви до Святого Валентина саме про кохання, про збереження взаємної любові, про набуття любові і звичайно про заміжжя.

Християнські проповідники закликають усіх закоханих у День святого Валентина разом піти на богослужіння у церкві, сповідатися та підійти до Святого Причастя. Але читати молитви про збереження і здобуття любові, про заміжжя можна не тільки в храмі, а й удома – однією чи удвох із коханою людиною.

Щирі слова, що виходять із глибини вашої душі, окрилені вашою вірою, у День святого Валентина набувають особливої ​​сили. Пам’ятайте про те, що читати молитви до святого Валентина потрібно від щирого серця, тому перед тим як звернутися до Небес, загляньте всередину своєї душі, наповніть її теплом і спокоєм, любов’ю до своїх рідних, близьких людей і радістю спілкуватися з ними. З вдячністю за це щастя – жити на світі і дарувати свою любов іншим людям, і з гарячою вірою в невичерпну Силу Любові, повільно та вдумливо вимовляйте слова молитви.

Можна читати молитви вголос чи про себе, чи пошепки – це не має великого значення, адже найголовніше, це те щире почуття, яке ви вкладаєте у свої молитви, у звернення до святого.

Молитва до святого Валентина текст

Святий Валентине, котрий був вибраний на покровителя закоханих, оберігай молодих людей,особливо тих, які закохані. Випроси їм у Бога благодаті, потрібні для того, щоб дозріли до любові: справжньої, щирої, та безкорисливої.
Бережи закоханих і наречених від нищівного вогню пристрастей.
Вимоли у Бога для них прагнення будувати узи любові на фундаменті Божих заповідей.
Заступайся у Ісуса Христа, щоб Він Сам був для закоханих дороговказом і щоб Він Сам зміцнював їх у хвилину слабкості. Амінь.

Молитва до святого Валентина друга

Святий Валентине, покровителю тих, хто кохає! Ти, який із ризиком для життя здійснював і проголошував євангельське послання любові! Ти, який завдяки мучеництву, прийнятому з любові, подолав усі сили байдужості, ненависті та смерті, — вислухай нашу молитву. Перед лицем розбитості й поділів у світі дай нам завжди любити любов’ю, позбавленою егоїзму, і уповання, яке дозволить нам долати життєві перепони. Просимо тебе, заступайся за нас перед Богом, джерелом кожної любові та всілякої краси, який живе і царює на віки вічні. Амінь.

Молитва Святого Валентина про кохання

Во имя Отца и Сына и Святого Духа!
Господи, услышь моление мое! Через святого Твоего, через Святого Валентина взываю к тебе!
Благодарю Тебя за Дары Твои, за Твой Дар нам, – за Святого Валентина!
Святой Валентин, молись о нас!
Молись о нас, грешных, о том, чтобы были милосердны, исполнены любви и нежности к ближним!
Молись о нас, Святой Валентин, ибо именно ты удостоился особенного дара Божиего: тебя помнят, твой день – это день Любви, радостей, смеха, влюбленностей во многих странах мира.
Чтобы в Твой День, мы еще раз вспомнили, что Господь – это Любовь.
А Любовь и Нежность наполнила наши сердца и души!
Через Иисуса Христа Господа Нашего. Аминь.

Молитва до св. Валентина про збереження сім’ї

“Господи Боже, джерело любові, добра і милосердя. Ти через свого слугу, святого мyченика Валентина, лікував різні хвоpоби, а також приводив до християнського життя у подружжі закоханих. Благаю Тебе, Господи, через Його заступництво дати і сьогодні ласку для тих, хто з вірою і любов’ю до Тебе прибігає. Амінь.

читайте також: Привітання з днем Святого Валентина

Рейтинг: 5 - 1 Голосов