Друкувати
У християнській традиції віруючі вшановують багатьох святих і часто звертаються до Господа за допомогою через них. Святий Шарбель не став винятком. Хоча він не визнаний православною церквою, до його мощів їдуть з країн СНГ багато християн і отримують допомогу. Існують і молитви до святого Шарбеля, ефективність яких підтверджують багато мирян.

В основному до св. Шарбеля звертаються за зціленням. Відомо, що ще за життя старець лікував людей від різних недуг. Для цього читається спеціальна послідовність молитов (Дев’ятниця), розрахована на дев’ять днів. Звичайно, основну роль у цій справі грає віра людини. Адже без неї читання молитов перетворюється на просту формальність.

Ікона святого Шарбеля
Ікона святого Шарбеля (скачати картинку)

На цій сторінці для читання зібрано такі молитви до святого Шарбеля:
  1. Молитва до Cвятого Шарбеля
  2. Молитва до св Шарбеля друга
  3. Молитва до святого Шарбеля на 40 днів
  4. Молитва про зцілення до Святого Шарбеля
  5. Молитва до Шарбеля Дев’ятниця

Молитва до Cвятого Шарбеля

Небесний Отче, Ти надихнув Свого вірного слугу св. Шарбеля на шлях духовного подвижництва і чернечих випробувань. А в нагороду дарував йому силу визволяти людей із нещасть земного життя.

Благаємо Тебе, Господи Милостивий, даруй і нам Твоє благословення, аби ми також любили Тебе і так само щиро служили Тобі, як Твій вірний слуга – св. Шарбель.

Всемогутній Боже! Ти дозволив Своєму угодникові розподіляти Твоє милосердя, творити дива, нещасних утішати, хворих зціляти та в спасінні духовному всім помагати. Тож споглянь, Господи, на нас, бідних грішників, щоб і ми зазнали особливої опіки св. Шарбеля. Задля його заслуг і за посередництва його молитви даруй мені милість (скажи Богові своє прохання). І нехай, Отче Небесний, станеться по слову Твоєму. Амінь.

Після цього прочитайте: Псалом 37, Псалом 50, Псалом 102.

Молитва до св Шарбеля друга

Святий отче Шарбелю, ти, що зрікся радощів світу цього та жив у смиренні й укритті самотності своєї пустельні, а тепер перебуваєш у славі Неба, — заступайся за нас. Просвітлюй наші уми й серця, утверджуй в нас віру та зміцнюй волю. Розпали в нас любов до Бога і ближнього. Допомагай вибирати добро й уникати зла. Захищай нас від ворогів видимих і невидимих та підтримуй нас на щодень. За твоїм заступництвом так багато людей отримали від Бога дар зцілення душі й тіла, розв’язання проблем у ситуаціях по‑людськи безнадійних. Поглянь на нас із любов’ю, а якщо це буде згідне з Божою волею — випроси нам у Бога благодать, якої смиренно просимо, а насамперед допомагай нам щодня іти дорогою святості до життя вічного. Амінь.

Молитва до святого Шарбеля на 40 днів

О, святий, великий Божий угоднику – отче Шарбелю. Ти всеціло віддав своє серце, свою душу в руки Пресвятій Діві Марії, Богородиці, а Діва Марія віддала їх Возлюбленому Своєму Синові, Господу Ісусу Христу, нашому Спасителю. Так забраний з цього земного світу, будучи на землі, ти вже жив з Ангелами на Небесах. Жив ти в пустині щоб пустинником назватися, але пустинником був ти тільки для людей, бо щоденно ти приймав Господа Ісуса Христа в Пресвятій Тайні Євхаристії і з Ним ти розмовляв, жив Ним, тішився Ним…

Ще за життя ти був щедро обдарований Господом дарами оздоровлення, зцілення хворих людей від тяжких недуг, а після смерті гріб твій яснів надземною ясністю і оздоровляв всіх, хто до тебе приходив протягом сорока днів. Божою силою і благодаттю ти оздоровляєш всіх і сьогодні, хто щирим серцем, з любов’ю приходять до тебе і гаряче просить, молить тебе про твоє посередництво і заступництво перед Господом.

Допоможи і мені, владико, любий отче Шарбелю, щиро прошу, благаю: за допомогою Небесної Всемилості і Любові оздорови, зціли мене від тяжкої недуги, біди (висловити прохання), а я буду вдячний (-а) тобі, буду славити Господнє Премудре Ім’я і твоє святе – ім’я чесне і всеціло віддане Богові на службу, буду всім розповідати про твоє – воістину Боже милосердя, про твою любов, співчуття до віх недужих, страждущих, а особливо – до важко хворих, немічних людей.

Господи, Ти надихнув святого Шарбеля до праведності і святості, провадив його до надзвичайної вірності Тобі. Й надалі давай йому цю ласку: Твою потугу й силу оздоровляти, зціляти людей із тяжких недуг, оберігати їх від нещастя. Господи, дай мені любити, служити Тобі так, як служив Тобі отець Шарбель. Допоможи мені, Боже, за заступництвом отця Шарбеля, бути оздоровленим (-ою) і співати Тобі гімн Подяки через все моє життя і навіки вічні. Амінь.

Далі читаємо молитви:  Отче наш…”, “Богородице Діво…”, “Слава Отцю, і Сину, і Святому Духу. І нині, і повсякчас, і навіки віків. Амінь.”  (по 5 раз)

молитву слід читати 40 днів.

Молитва про зцілення до Святого Шарбеля

Боже, нескінченно прославлений у Твоїх Святих. Ти надихнув вірного слугу-монаха Шарбеля на світлий, але многотяжкий шлях суцільних випробувань і він сміливо рушив у нове життя.

Мене кличе Бог! Так, так, мене кличе Бог!
Він світло моє і душа моя!
Я йду до Тебе Отче! Я обов’язково прийду!
І він прийшов раз і назавжди до Бога.
В пустинній тиші весь Богу посвячений.
Йому служив і Бог завжди був з ним!

О святий Божий догідник Шарбель, ще за життя на землі Господь прославив Тебе славою святих. Вислуховуючи Твої натхненні молитви, чудесний дар зцілення людей від різних недуг і хвороб дарував тобі Господь. О безцінний лікарю, силою Божою як раніше, так і нині всяку хворобу скоролікуючий, ти надія і втіха тих, кого вже залишили лікарі.

О святий Шарбель, прийми від люблячих і вдячних сердець молитви наші на всякі потреби (вказати потребу) пропусти їх через своє серце і занеси Господу Богу за нас грішних і недостойних: болящих зціли, бідуючим допоможи і все нам потрібне для здоров’я тілесного і спасіння духовного у Бога Щиродавця випроси. А ми вдячні за дивне Твоє заступництво славимо Бога. Який дарував нам такого молитовника, цілителя і чудотворця, співаючи пісню: Алілуя.

Далі читаємо молитви:  Отче наш…”, “Богородице Діво…”, “Слава Отцю, і Сину, і Святому Духу. І нині, і повсякчас, і навіки віків. Амінь.”  (по 5 раз)

Молитва до Шарбеля Дев’ятниця

День перший:

Святий… Розважмо дорогі, що кожна людина, яка приходить на цей світ не народжується святою, святою вона стає через свої земні подвиги, свій хрест, свою Голгофу. Великий вплив на становлення характеру, поведінки людини в земному житті мають в найпершу чергу батьки, котрі дають дитині приклад як вести себе в суспільстві. З вдячністю згадував Святий Шарбель своїх батьків, особливо маму, яка була глибоко віруючою жінкою, і яка прищепила цю віру в Господа Бога, Його Пре¬чисту Матір, своєму синові Юсефові – майбутньому Шарбелю.

Це були зернятка віри, які принесли великий плід – святість у Бога, славу і здивування в людей. Стараймося і ми прищеплювати нашим дітям віру в Господа, і своїм прикладом спонукати їх до молитви і добрих справ.
Святий Шарбелю, моли Бога за нас грішних, і допоможи в моєму проханні (скажи своє прохання).

Далі читаємо молитви: Отче наш…”, “Богородице Діво…”, “Слава Отцю, і Сину, і Святому Духу. І нині, і повсякчас, і навіки віків. Амінь.”  (по 5 раз)

День другий:

Розважмо дорогі про ту любов Божу, яка зародилася в дитячій душі Юсефа і яка керувала ним в повсякденному житті, яка стала причиною залишення батьківського дому, де все було йому дороге і миле, і йти у світ, щоб служити Господу Богу. Ця любов до Господа не покине святого Шарбеля ціле його земне життя, і буде запалювати по його молитвах вогонь у душах людських, що звертаються до нього і просять допомоги.

Любов до Господа Бога. Розпалюймо дорогі її у своїх серцях роздумами про муки Христові заради нас, і ради нашого спасіння, як розпалив її святий Шарбель у своїй душі, і вже ніколи не думав про інше служіння, крім служіння Богові.
Молися за мене святий Шарбелю, щоб Господь допоміг мені у моєму проханні (скажи своє прохання).

Далі читаємо молитви: Отче наш…”, “Богородице Діво…”, “Слава Отцю, і Сину, і Святому Духу. І нині, і повсякчас, і навіки віків. Амінь.”  (по 5 раз)

День третій:

Монаше життя. Розважмо дорогі як Юсеф – майбутній святий залишає батьківський дім і приходить в монастир, щоб жити і працювати для Божої слави. Строге і важке повсякденне житгя. Молитва, праця, Богослужіння, наука, розважання, нічні стояння. І так з дня на день. Молитися і працювати, щоб догодити Богові, щоб стати світлом для інших, щоб показати дорогу до Бога.

А вона важка і терниста. Та все переміг святий Шарбель, і знайшов свій шлях до Бога, Який за його труди і подвиги благословив і нагородив силою чудотворіння – допомоги людям. Тож благаю тебе святий Шарбелю, допоможи мені в моєму проханні (скажи своє прохання).

Далі читаємо молитви: Отче наш…”, “Богородице Діво…”, “Слава Отцю, і Сину, і Святому Духу. І нині, і повсякчас, і навіки віків. Амінь.”  (по 5 раз)

День четвертий:

Розважмо дорогі, що дорога до Бога, дорога до неба, не є легкою і скорою. Різні біди і нещастя випадають на долю людини, коли вона піднімається нею. Але людина повинна йти до Бога, чи підніматися до неба, як той альпініст, який піднімається на високу гору, здається, що вже недалеко, що вже вершина, але тут зривається і падає вниз. Потрібно знову вставати і знову підніматися, якщо він звичайно бажає покорити висоту. Так само і в духовному житті.

Кожен гріх це падіння, а сповідь це підйом. Якщо не встанемо, то вже хто знає чи піднімемося, чи наблизимося, і що головне, чи зустрінемося з Господом, і чи будемо з Ним. Так поступав святий Шарбель, і зумів наблизитися до Бога, закінчив свій біг, як говорить апостол Павло, і отримав нагороду.
Святий Шарбелю допомагай і мені в повсякденному житті наближатися до Бога, пізнавати Його, любити Його, служити Йому, і проси Його, щоб допоміг мені в моєму проханні (скажи своє прохання).

Далі читаємо молитви: Отче наш…”, “Богородице Діво…”, “Слава Отцю, і Сину, і Святому Духу. І нині, і повсякчас, і навіки віків. Амінь.”  (по 5 раз)

День п’ятий:

Дерзновення перед Богом. Роздумаймо собі як потрібно угодити Богові в повсякденному житті, щоб Господь по твоїй молитві допомагав людям, тим що просять допомоги в найрізноманітніших обставинах свого життя. Подавати здоров’я в безнадійних хворобах, виручати з небезпечних ситуацій, спасати від неминучої смерті. Таке дерзновення мав і має святий Шарбель, адже все своє земне життя він присвятив Богові, за що Господь такий скорий до вислуховування його молитв, і надає допомогу всім, хто звертається до святого Шарбеля, і за кого молиться святий.

Тож прошу тебе святий Шарбелю, моли Господа Бога, щоб простив мене за моє грішне життя і допоміг мені в моєму проханні (скажи своє прохання).

Далі читаємо молитви: Отче наш…”, “Богородице Діво…”, “Слава Отцю, і Сину, і Святому Духу. І нині, і повсякчас, і навіки віків. Амінь.”  (по 5 раз)

День шостий:

Служити Господу Богу. Все для Бога. Весь час для Бога. Такий життєвий девіз був у святого Шарбеля. І ці слова не голослівні. Про це свідчить простий приклад. Коли прийшла його матір в монастир, щоб побачитися з любим сином, він сказав до неї: більше не приходь. Якщо Господь сподобить, побачимося в Царстві Небесному. Він вважав, що навіть час проведений з рідною матір’ю – це час який він забирає від свого спілкування з Богом.

Розважмо дорогі і подумаймо скільки часу ми з вами витрачаємо надаремно, і навіть на грішні справи, замість того, щоб присвятити його Богові. Святий Шарбелю, ти, що зумів мудро використати час свого земного життя для Господа Бога, допоможи і мені більше часу присвячувати Богові і служити Йому, також в даний час проси Господа Бога, щоб допоміг мені в моєму проханні (скажи своє прохання).

Далі читаємо молитви: Отче наш…”, “Богородице Діво…”, “Слава Отцю, і Сину, і Святому Духу. І нині, і повсякчас, і навіки віків. Амінь.”  (по 5 раз)…

День сьомий:

Молитва і піст. Скільки разів чули ми про них, а як мало користаємо ми з них, хоч це два крила, які допомагають людині підніматися чи наближатися до Бога. Піст як говорять, старий як світ. Адже ще в раю Господь наказав Адамові дотримуватися посту – невкушати з дерева Пізнання Добра і Зла, чим не скористалися наші прародичі, і були вигнані з Божественного саду через нестримання. Сам Господь наш Ісус Христос показав для нас приклад як необхідно постити і молитися, чим скористався в свою чергу святий Шарбель і бачимо нагороду за ці благі справи.

Будемо і ми користати з цих благих справ, і брати приклад з святих, які дотри¬мувалися поста і молитви. Святий Шарбелю, допомагай нам у цьому і проси Господа Бога, щоб допоміг мені в моєму проханні (скажи своє прохання).

Далі читаємо молитви: Отче наш…”, “Богородице Діво…”, “Слава Отцю, і Сину, і Святому Духу. І нині, і повсякчас, і навіки віків. Амінь.”  (по 5 раз)

День восьмий:

Пречиста Діва Марія. Особливий культ почитання Пречистої Діви Марії був в сім’ї Маклуфів. Цей культ і синівську любов до Богородиці зберіг святий Шарбель все своє земне життя. Це його охорона в юності, це його допомога в старості. Ця любов була більшою, ніж до рідної матері. Це вдячність Пречистій Діві за те що породила Сина-Спасителя світу – Ісуса Христа. Пресвята Діва – це дорога до її Сина і нашого Бога. Через Богородицю до Христа. Такий шлях святого Шарбеля. Розважмо як ми відносимося до Пречистої Діви Марії, чи свої¬ми гріхами не засмучуємо її?

Святий Шарбелю молися за мене, щоб Господь по молитвах Пресвятої Своєї Матері допоміг мені в моєму проханні (скажи своє прохання).

Далі читаємо молитви: Отче наш…”, “Богородице Діво…”, “Слава Отцю, і Сину, і Святому Духу. І нині, і повсякчас, і навіки віків. Амінь.”  (по 5 раз)

День дев’ятий:

Час. Розважмо дорогі як біжить час. Це наче сон, який пройшов, і ми його більше не побачимо. Час, який дає нам Господь – це шанс заслужити собі вічне життя у Царстві Божому. Цей час і шанс у своєму житті використав святий Шарбель. Тепер він неначе світило сіяє у Царстві Небесному. Такий самий шанс дає Господь і кожному з нас поки ми перебуваємо на землі. Не марнуймо його на пусті розмови, не¬добрі справи, лихі вчинки. Довготерпіння Боже вважаймо за спасіння. Поки Господь довго терпить маємо час примиритися з Ним в тайні святої сповіді і стати на дорогу що веде до вічного життя.

Святий Шарбелю допомагай мені використати час мого земного життя, який надав мені Господь, мудро, з розсудливістю, допоможи скористатися ним, щоб заслужити собі вічність, там де всі святі і праведні перебувають. А сьогодні Святий Шарбелю моли Господа Бога щоб допоміг мені в моєму проханні (скажи своє прохання).

Далі читаємо молитви: Отче наш…”, “Богородице Діво…”, “Слава Отцю, і Сину, і Святому Духу. І нині, і повсякчас, і навіки віків. Амінь.”  (по 5 раз)

Рейтинг: 5 - 2 Голосов