Друкувати
Список молитв до святого Бенедикта Нурсійського:
  1. Сильна молитва до святого Бенедикта
  2. Молитва до Бенедикта друга
  3. Молитва до св Бенедикта Нурсійського третя
  4. Молитва святого Бенедикта за благодать
  5. Вервиця до святого Бенедикта

Бенедикт Нурсійський

Сильна молитва до святого Бенедикта

О, Всемогутній Боже, Подателю усіх добрих дарів! Ми покірно благаемо Тебе, щоб Ти уділив через посередництво святого Бенедикта Твое благословення на ці медальйони, їх букви і знаки, задумані Тобою, щоб усі, хто носитиме їх і старатиметься виконувати добру працю, могли дістати здоров’я для душі й тіла, ласку спасіння, відпусти, признані для нас, і щоб при помочі Твого милосердя уникнули пасток і підступів диявола, і виявились святими і бездоганними в Твоїх очах. Амінь.

Молитва до Бенедикта друга

Святий Бенедикте, ти цілковито віддався Богу і жив тільки для Нього. Своїм прикладом, своєю вірою і своєю любов’ю до Бога ти доторкнувся до стількох благородних душ, які прийняли ідеали монашого життя.
Святістю своєї душі та настановою Святого Духа ти протистояв силі сатани, щоб урятувати від його влади душі тих, кого він хотів навіки погубити. Отче Бенедикте, пом’яни нас перед Богом, щоб прихилив до себе всі душі, які, подібно до тебе, бажають жити у вірності Євангелію.

Святий Бенедикте, бережи нас від лукавого, який хоче, щоб ми зійшли з Божого шляху, шляху добра та істини. Захисти нас від ворожих засідок, врятуй нас від його пасток, зміцни нас проти напасті та будь з нами у час смерті нашої. Святий Бенедикте, Божий улюбленець, віддали нас від сил зла та навчи нас у кожну годину зберігати мир у серці.
Амінь.

Молитва до св Бенедикта Нурсійського третя

Славний святий Бенедикт, який все своє життя присвятив Христу та його братам, піклуючись про духовне життя та об’єднавши любов між серцем Бога та душею людини, захисти мене від нападів зла, звільни мене підступність ворога, даруй мені внутрішній мир і силу перед життєвими бурями.

О сильний святий Бенедикт, захисти мене від заздрісних поглядів і навчи мене ділити любов з усіма.
Нехай Господній Хрест веде мене по світлих доріжках, і нехай жесткий дракон, який оточує наші душі, буде вигнаний силою Христа Спасителя.

Видаліть із мого життя та моєї родини всю силу зла, і я можу проголосити милість Христа Господа через ваше заступництво! Амінь!

Молитва святого Бенедикта за благодать

О славний Патріарх Святий Бенедикт, який завжди був співчутливим до тих, хто потребує, може, завдяки вашому потужному заступництву, отримати допомогу у всіх наших бідах. Нехай у родинах панують мир і спокій; відпусти всі тілесні та духовні нещастя, особливо гріх. Отримайте від Господа милості, якої ми просимо, і нарешті здобудьте, що коли ми закінчимо дивитися в цю слізну долину, ми зможемо прославляти Бога.

Вервиця до святого Бенедикта

На великих:
Святий отче Бенедикте, могутній чудотворче і милосердний опікуне малих і потребуючих, благаю Тебе покірно – встався за нами до Бога і випроси нам ласку …. (назвати яку), про яку так дуже просимо.

На малих:
Отче Бенедикте, молися за нас.

Кінець:
Улюблений Богом святий Бенедикте, Ти виявився повен слави перед обличчям Господа і Бог обдарував Тебе славою і блиском. Борони нас від пасток і злоби диявола, вимоли ласк нам потрібних, через Христа, Господа нашого. Амінь.

Рейтинг: 5 - 3 Голосов