Друкувати
Життя чудотворців Петра та Февронії — це приклад великого жертовного кохання. Святі прожили свої дні у мирі та злагоді один з одним. Невипадково їх називають покровителями християнського шлюбу, і навіть зберігачами Заповідей Божих.

Читаючи молитву Петру та Февронії про заміжжя, віруючі отримують мир та порозуміння в сім’ї. Звернення до Святих допомагає: знайти любов, повернути чоловіка, що залишив сім’ю, народити здорових малюків, знайти спокій у шлюбі, вирішити численні сімейні проблеми.Сьогодні до Муромських чудотворців звертаються з молитвами як неодружені, так і одружені люди, які бажають здобути своє щастя.

Ікона Петра і Февронії

Ікона Петра і Февронії

Ікона Петра і Февронії картинка (скачати).

Тут представлені всі православні молитви до святих Петра і Февронії Муромських.

Зміст:

 1. Коли відзначається День Петра та Февронії у 2022 році
 2. У чому допомагає молитва до Петра і Февронії
 3. Молитва до Петра і Февронії про збереження сім’ї
 4. Молитва Петру і Февронії про заміжжя
 5. Молитва до Петра і Февронії про збереження сім’ї та сімейне благополуччя
 6. Молитва до святих Петра і Февронії про повернення коханої людини
 7. Молитва Петру і Февронії про повернення коханого
 8. Молитва до св Петра і Февронії про зачаття дитини
 9. Акафіст Петру і Февронії

Коли відзначається День Петра та Февронії у 2022 році

День пам’яті благовірних князя Петра та княгині Февронії Муромських у 2022 році відзначається 8 липня. Він бере свій початок у середині XVI століття, коли Російська православна церква зарахувала подружжя до лику святих. Часи тоді були непрості, і приклад Петра та Февронії допомагав людям усіх станів повірити: так, у цьому жорстокому світі можна прожити щасливе сімейне життя.

У чому допомагає молитва до Петра і Февронії?

Найчастіше звертаються для благоустрою сімейних справ:

 • знайти взаємне кохання;
 • створити сім’ю;
 • зберегти любов та повагу у шлюбі;
 • налагодити складні стосунки із чоловіком,
 • родичами; завести дітей;
 • захистити сімейний союз від спокус на стороні;
 • повернути в сім’ю чоловіка чи дружину.

Молитва до Петра і Февронії про збереження сім’ї текст

Святе подружжя праведне, Петро і Февронія благочестиві, благаючі за кожного стражденного та того, хто допомоги Господньої потребує! Відведіть від дому мого смуток, розбрат та чвари, збережіть шлюб мій, Господом благословенний, повсякчас і на віки віків. Як ви в світі та злагоді жили, так і я з чоловіком хочу жити, Отцю нашому служити, настанови Його виконувати, Царство Його пізнати. На милість вашу уповаю всім серцем та на молитви ваші про сім’ю мою Господу Всевишньому. Не покиньте нас, подружжя (імена), в печалі, не залишайте в радості. Благословіть на життя сімейне праведне та Господу Богу угодне. Во ім’я Отця, і Сина, і Святого Духа. Амінь.

Молитва Петру і Февронії про заміжжя

О, священні благовірні, Петро і Февронія! Мої молитви лише до Вас звернені про допомогу і підтримку небес. Молю я Вас, вибачте мене за діяння гріховні, очистіть мою дyшy і совість від гріхів і подаруйте Своє благословення. Благаю Вас, допоможіть зберегти вірність і любов в моїй родині, несучи до неї щастя і благополуччя. Убережіть від зла і сварок мою сім’ю.

Ви, великі праведники, довели свою любов неземну всьому світу, навівши як приклад всім віруючим! Так восславлю я Вас до самих небес й імена Ваші шанувати буду до кінця життя мого. Хай буде на все воля небес. В ім’я Отця, і Сина, і Святого Духа. Амінь.

Молитва до Петра і Февронії про збереження сім’ї та сімейне благополуччя

Про угодники Божі, благовірний княже Петра і княгині Февронії, до вас вдаємося і до вас зі сподіванням міцним молимося: піднесіть про нас, грішних (імена), святої молитви ваші до Господа Бога і випросіть у благості Його вся благопотребная душам і тілам нашим: віру праву, надію благу, любов нелицемірну, благочестя непохитне, в добрих ділах успіх. Ісходатайствуйте нам у Царя Небесного житіє благополучне і добру християнську кончину. Їй, чудотворці святі! Чи не погорджувати молитов наших, але будите про нас присниться предстатель до Господа, і сподоби нас поміччю вашою вічне спасіння получити і Царство Небесне унаследоваті, та дякуємо невимовне людинолюбство Отця і Сина і Святого Духа, в Троїце покланяемаго Бога на віки віків.

Молитва до святих Петра і Февронії про повернення коханої людини

Звертаюся до великих чудотворців, угодників, святих Петра і Февронії! Схиляюся в покаянні перед Вами, вимолюю любов раба Божого (ім’я). Сподіваюся на милість і допомогу. О Великі Муромські Чудотворці, упросіть Господа Бога одарувати благословенням. Прошу допомогти серцю моєму заспокоїтися, послати мені любов раба Божого (ім’я). Вірую в правду і силу Вашу.

Молитва Петру і Февронії про повернення коханого

Святі угодники Петро і Февронія!
Прошу вас допомогти мені, допоможіть у відносинах з коханим чоловіком.
Поверніть в сім’ю коханого чоловіка мого чоловіка і любов раба Божого (ім’я) до мене.
Щоб любив, нудьгував і думав тільки про мене, а інших жінок не помічав зовсім,
Святе подружжя Петро і Февронія не покиньте моє прохання без уваги.
Допоможіть зберегти сім’ю і відродити ослабшую любов мого чоловіка.
Допоможіть знайти щастя і любов у шлюбі.
Попросіть Господа Нашого Ісуса Христа про повернення улюбленого до мене і про порятунок нашої сім’ї.
В ім’я Отця і Сина і Святого Духа.

Молитва до св Петра і Февронії про зачаття дитини

Про угодници Божі, благовернии княже Петра і княгині Февроние, до вас вдаємося і до вас зі сподіванням міцним молимося: вознесите про нас, грешних (імена), святия ваші молитви до Господа Бога і испросите у благості Його вся благопотребная душам і телесем нашим: віру праву, надію на добро, любов нелицемерну, благочестя непохитно, в добрих делех успіх. Исходатайствуйте нам у Царя Нєбєснаго житіє благополучне і добру християнську кончину.

Акафіст Петру і Февронії

Акафіст святим Петру та Февронії особливо рекомендується читати тим, хто шукає сімейного щастя або зіткнувся з життєвими труднощами щодо особистого життя. Ці муромські святі вже майже півтисячі років вважаються покровителями подружжя, вірності, відданості люблячих сердець один одному. Не випадково день їхньої пам’яті збігається із всеросійським святом.

Кондак 1

Вибрані чудотворці і великі угодники Господні, міста Мурома заступники і повсякчас за душі наші молільники, святі благовірні княже Петре і княгине Февроніє! Похвальний спів вам приносячи, старанно молимо вас як тих, хто має сміливість перед Господом, заступництвом вашим від всяких бід нас визволіть, і зробіть нас спадкоємцями Царства Небесного, щоб радісно вам співали: Радуйтеся, святі і преславні чудотворці Петре і Февроніє!

Ікос 1

Ангелами земними, і людьми небесними воїстину явилися ви, блаженні Петре і Февроніє, які мали чисту совість до Бога від юності, і добре у благочесті та чистоті разом пожили , нам же залишили приклад для наслідування життя ваше богоугодне, йому дивуючись і чудесами вашими осяяні, взиваємо голосами хвалебними:
Радуйтеся, бо від юності ви Христа возлюбили і Йому від душі слугували;
радуйтеся, охоронці цнотливості та душевної і тілесної чистоти дбайливці.
Радуйтеся, бо ваші душі і тіла на землі ви у вмістилище Духа Святого приготували; радуйтеся, сповнені премудрості і розуму божественного.
Радуйтеся, бо у плоті, як безтілесні , разом живете; радуйтеся, бо рівноангельську честь ви достойно прийняли.
Радуйтеся, бо від землі на Небо перейшли і там з Ангелами перед Трійцею стоїте;
радуйтеся, бо із безтілесними силами трисвяту пісню Їй співаєте .
Радуйтеся, на небесах і на землі від Господа прославлені;
радуйтеся, що здобули вічне всесвітле місце спочинку.
Радуйтеся, міста Мурома скарби пребагаті;
радуйтеся, джерела невичерпних чудес.
Радуйтеся, святі і преславні чудотворці Петре і Февроніє!

Кондак 2

Побачивши в поверненні хвороби знамення гніву Божого, за невиконання обітниці взяти за дружини премудру Февронію, князь Петро постарався це виконати і поєднавшись з нею шлюбом законним в подружжі доброчесному і богоугодному жили блаженні, маючи єдину думку в двох тілах: догоджати Богові. То ж співаєте Йому нині з Ангелами пісню: Алилуя.

Ікос 2

Розумом богопросвіченим згори обдаровані, святі Петре і Февроніє, любов і милосердя до бідних і сиріт виявили, ображеним і безпомічним були заступниками, та іншими багатьма чеснотами прикрасили князювання своє земне. Цього ради співаємо до вас так:
Радуйтеся, блаженні і триблаженні , що в боголюбстві жили і благовір’я зберегли; радуйтеся, милості і співчуття сповнені.
Радуйтеся, безпомічних скорі помічники;
радуйтеся, сумних благі утішителі.
Радуйтеся, сиріт і вдів годувальники;
радуйтеся, тих що в бідах заступники.
Радуйтеся, хворіб душевних і тілесних цілителі;
радуйтеся, скорботних сердець радостетворчі відвідувачі.
Радуйтеся, що любов вашу до Бога, любов’ю до ближніх показали;
радуйтеся, що князювання ваше земне праведно і богоугодно утримували.
Радуйтеся, князів православних похвало і міста Мурома утвердження.
Радуйтеся, святі і преславні чудотворці Петре і Февроніє!

Кондак 3

Силою благодаті Божої зміцнений, блаженний княже Петре, захотів залишити місто батьківщини і князювання Муромське, аніж розлучитися з премудрою Февронією за наполяганням гордих бояр. Заради цього Бог тебе прославив і зробив, що тими ж боярами повернутий з дружиною твоєю, на престолі князювання Муромського утвердився, нам же приклад зберігання закону Божого показуєш подвигом твоїм. Тож наслідуючи тебе в святості зберігання шлюбу, оспівуємо Христу: Алилуя!

Ікос 3

Піклуючись про своїх людей, преблаженні Петре і Февроніє, неусипно трудитися для їх блага, благочестя насаджуючи, нечестя викорінюючи і ворожнечу умиротворюючи. Тому і Господь, бачачи такі подвиги ваші, землю Муромську плодовитістю благословив і мир глибокий князюванню вашому дарував, призиваючи людей ваших вдячно співати вам: Радуйтеся, угодники Божі, житія великих святих співпричасники ;
радуйтеся, правителі предобрі ,що людей муромських до спасіння приводили.
Радуйтеся, християнського благочестя охоронці;
радуйтеся, негараздів, чвар і всякого зла викорінювачі.
Радуйтеся, подружніх християн до благочестивого життя наставники;
радуйтеся, доброчесності і стриманості подружньої образи зразкові.
Радуйтеся, праведного суду дбайливці;
радуйтеся, безнагородства і безкорисливості ревнителі.
Радуйтеся, святих царів Костянтина і Олени чеснот наслідувачі;
радуйтеся, рівноапостольного князя Володимира і блаженної княгині Ольги гідні спадкоємці.
Радуйтеся, пара пречесна і благе поєднання,що променями чудес немерехтливо сіяє; радуйтеся, батьківщини вашої пресвітлі світильники.
Радуйтеся, святі і преславні чудотворці Петре і Февроніє!

Кондак 4

Буря скорбот і напастей, воздвигнута злобою світу цього, не ослабила вашої міцної любові до Бога, блаженні Петре і Февроніє, але навчила вас бездоганно відкидати розпечені стріли диявольських спокус: ви бо одягнені в броню віри Христової, у глибокому мирі перейшли бурхливу безодню життєвого моря, і досягли тихої пристані спасіння, до неї ж і нас молитвами вашими приведіть, нехай разом з вами співаємо Богу: Алилуя!

Ікос 4

Люди ближні та здалека, почувши про благочесне життя ваше, благовірні Петре і Февроніє, прославляли людинолюбного Бога, що дарував вам силу на всі благі діла. Ними ж як променями пресвітлими, просіяли на батьківщині вашій, де і донині імена ваші чесні, і подвиги ваші оспівуються такими похвалами:
Радуйтеся, пара пресвітла, Богом з’єднана;
радуйтеся,що світлом благочестивого життя вашого, як світила богосвітлі, просіяли. Радуйтеся,що милостинею і молитвами Небесне Царство успадкували;
радуйтеся, що смиренням і постом вічне блаженство отримали.
Радуйтеся, бо нагорода ваша велика на небесах є;
радуйтеся, бо радість ваша вічна у світлостях святих.
Радуйтеся, раби Христові улюблені;
радуйтеся, святих всіх повсякчас друзі.
Радуйтеся, зірки непрелестніі, що шлях богоугодного подружнього життя вірно вказуєте; радуйтеся, хмари росоносні, що полум’я пристрастей і нечестя проганяєте.
Радуйтеся, Божих милостей і щедрот подавачі; радуйтеся, батьківщини вашої прикраса невід’ємна.
Радуйтеся, святі і преславні чудотворці Петре і Февроніє!

Кондак 5

Богопросвічені світила благочестя і предивні чудотворці Петре і Февроніє,що Бога від усієї душі возлюбили, всі заповіді Його зберегли; тому і Христос, як сонце і місяць пресвітлі, показав вас, преблаженні, чудес багатьох зорею, що осяює область Муромську і всю країну Російську, прославивши нетлінням святі і цілющі мощі ваші, до них припадаючи, достойно ублажаємо вас і вину подячно співаємо дивному у святих Своїх Богу: Алилуя.

Ікос 5

Бачачи життя ваше праведне і щедроти ваші, люди муромські славили вас, своїх правителів милостивих, благовірні Петре і Февроніє, ви ж смирення істинне возлюбивши і похвалами людськими погордувавши , гординею неуражені перебували, і тим показали нам образ найвищого смирення,йому ж навчаючись, з любов’ю взиваємо до вас так: Радуйтеся, що славу людську за ніщо мали; радуйтеся, що смирення Христове старанно возлюбили. Радуйтеся, заповідей Господніх вірні виконавці; радуйтеся науки Євангельскої істинні послідовники. Радуйтеся, раби Бога Всевишнього,що волю Його творили; радуйтеся ви, що віри Христової до кінця дотримувалися. Радуйтеся, христоіменитих людей благочестя вчителі; радуйтеся,тих що хочуть богоугодно жити богомудрі наставники. Радуйтеся, молитвами вашими спасаючі нас від всяких бід; радуйтеся, всіх добрих прохань наших виконавці. Радуйтеся, в недугах страждаючих благодатні лікарі; радуйтеся, краю Муромського милостиві покровителі. Радуйтеся, святі і преславні чудотворці Петре і Февроніє.

Кондак 6

Проповідниками віри православної і ревнителями благочестя не словом тільки, але всім своїм життям були у граді Муромі, прехвальні Петре і Февроніє; тому і свята Церква гідно шанує подвиги і труди ваші, ними ж трудилися на славу Бога Всевишнього, безперервно співаючи Йому: Алилуя.

Ікос 6

Возсіяли у місті Муромі світлом добродетельнаго життя вашого, як зірки богосвітлі, преблаженні Петре і Февроніє, і пам’ять ваша в ньому з похвалами до сьогодні, і по смерті своїй не перестаєте освічувати нас, багато чудес звершуючи, і ними світлу зорю безсмертя нам від мощей ваших возсіявающе, щоб ми ублажали вас благохваленіям так співаючи: Радуйтеся, чину і статутів святої Церкви вірні охоронці; радуйтеся, служителів вівтаря Господнього благоговійні шанувальники. Радуйтеся, благих звичаїв та передань святих отців ревнителі; радуйтеся, звичаїв злих і марновірності язичницької викорінювачі. Радуйтеся, суди неприємні людем вашим творівшіі???; радуйтеся, суди ваша з милістю з’єднавші. Радуйтеся, лагідні і незлобиві послідовники Христові; радуйтеся, злобу добром перемагаючі. Радуйтеся, нетління благоухающіі квіти; радуйтеся, безсмертя немерехтливі промені. Радуйтеся, на землі величчю чудес виблискуючі; радуйтеся, на небесах з Ангелами Бога прославляючі. Радуйтеся, святі і преславні чудотворці Петре і Февроніє.

Кондак 7

Хотів чоловіколюбець Господь явити в житті вашому, Петре і Февроніє, образ повчання не тільки людям світським, а й ликам чернечим, внушив вам в старості маститий залишити славу князювання земного, і прийняти образ чернечий, в ньому ж трудилися добре постом, чуванням і молитвою, виспівуючи невпинно Триєдиному Богу ангельську пісню: Алилуя.

Ікос 7

Нову благодать Божу у чернецькому постригу прийнявши, преподобні, новими подвигами украсили рівноангельне життя ваше і так плід досконалості духовної Христу принесли , і нагороду преподобних гідно від Нього прийняли. Згадуючи таку ревність вашу до подвигів духовних, прославляємо вас цими достодолжними похвалами: Радуйтеся,бо заради любові до Господа, світу цього князювання і славу залишили; радуйтеся, бо чернече рівноангельне життя з любов’ю прийняли. Радуйтеся, досконалого терпіння подвижники; радуйтеся, добровільно злиднів блаженні стяжателі. Радуйтеся, перед кінчиною вашою вся пристрасті умертвивші стриманістю; радуйтеся, прийнявши святу схиму в броню спасіння. Радуйтеся, що багряницю княжу на волосяницю чернечу поміняли ; радуйтеся, постом, чуванням і безперестанними молитвами Богу добрі угодники. Радуйтеся, боголюбного усамітнення взыскатели; радуйтеся, спасительної безмовності любителі. Радуйтеся, сльозами молитовними зрошені; радуйтеся, в сонмі преподобних на небесах прославлені. Радуйтеся, святі і преславні чудотворці Петре і Февроніє.

Кондак 8

Чудне і дивне це диво, коли ти, блаженний Петре, наприкінці життя свого, заради прохання дружини твоєї, святої Февронії, исходом своїм забарився, аж поки закінчила вона пелену церковну, нею шиту і вкупі з тобою до кінця смертного приспе, і так нерозлучні в житті, нерозлучними в кінчину явилися, і в єдиний день і годину святі душі свої в руки Божі віддали, взиваючи повсякчас живими і мертвими володіючому Владиці Богу: Алилуя.

Ікос 8

Всі дивувалися і славили дивного у святих Своїх Бога, коли святі ваші тіла, в різних гробах покладені, дивно опинилися лежачими у спільній гробниці, яку уготували собі, преподобні, в соборній церкві міста Мурома, де і донині нерозлучно спочиваєте, чудотворці святі, невичерпно істочающе зцілення всім, з вірою прибігаючим до вас і тим що кличуть : Радуйтеся, що союз любові вашої до гробу і за гробом вірно зберегли; радуйтеся, не тільки в житті, але й по смерті, у Господі з’єднані. Радуйтеся, в подружньому благочестивому житті ваших наслідувачів кріпкі помічники; радуйтеся, теплотою любові вашої і нас зігріваючі. Радуйтеся, смертю тимчасовою перейшовши до життя вічного; радуйтеся, від Господа нетлінням і чудесами прославлені. Радуйтеся, бо пам’ять ваша з похвалами і успіння зі святими; радуйтеся, бо імена ваша чесна суть і благословенні у вітчизні вашій. Радуйтеся, Російської держави добриво благодатне, радуйтеся, граду Мурома огородо незламна. Радуйтеся, за тих хто любить і поважає вас небесні заступники; радуйтеся, що повсякчас просите нам у Господа дарів благості Його. Радуйтеся, святіі і преславні чудотворці Петре і Февроніє.

Кондак 9

Всі Ангели і святі лики раділи радістю великою, коли святі душі ваші досягли вічного в обителях райських селища, і Сам Творець Ангелів і Святіший святих Цар Слави Христос, безсмертя вінцями увінчав вас і дарував вам благодать молитися Йому з дерзновением великим за всіх тих, хто шукає вашого заступництва, його ж не позбавте і нас грішних Петре і Февроніє достохвальні, смиренномудренно співаючих прославившому вас Богу похвальну пісню: Алилуя.

Ікос 9

Ветійство людське не тяжіє до гідного прославленню дивного життя вашого, святії чудотворці Петре і Февроніє; хто бо оповість всі моління і пости, хвороби і труди ваші? Хто підрахує всі сльози і зітхання ваші до Бога? Обаче ми любов’ю до вас подвизаємі, насмілюємося співати вам ці малі і нехітростния похвали: Радуйтеся, благодаті Святого Духа обранні вмістилища; радуйтеся, радості нам вічної благоприятнии заступники. Радуйтеся, богобоязливих подруж в благочесті утвердження; радуйтеся, порушників подружньої цнотливості і злагоди грізне викриття. Радуйтеся, що гнів Божий, праведно спонукуваний на нас, молитвами вашими втамовуєте; радуйтеся, що про за мир у всьому світі невпинно Господа благаєте. Радуйтеся, проти ворогів видимих і невидимих кріпкі нам захисники; радуйтеся, ангелонравніі люди. Радуйтеся, преподобних і праведних співспадкоємці; радуйтеся, Пресвятої Трійці вірні угодники. Радуйтеся, блаженні мешканці горняого міста Єрусалима Небесного; радуйтеся, зі святими торжествуючі в скиніях райських. Радуйтеся, святі преславні чудотворці Петре і Февроніє.

Кондак 10

Спасіння вічне успадкувавши богоблаженні Петре і Февроніє, душами вашими в мешканнях вишніх нерозлучно у Бозі перебуваєте, святими мощами ж вашими в храмі Божому нетлінно укупі спочиваєте, і щедрі зцілення ізточаєте, нехай чудесами вашими благодатно освічені, хвалебно кличемо Верховному Творцю чудес Богу: Алилуя.

Ікос 10

Стіну заступництва, благоприємні молитви ваші до Бога, знайшовши , святі чудотворці Петре і Февроніє,подяку Отцю Небесному старанно возсилаємо за всі благодіяння Його, вами всім нам щедро явлені, вам же, заступникам нашим, так співаючи приносимо пісню: Радуйтеся, всесвітлого Царства Христового спадкоємці; радуйтеся, ангельських ликів співрозмовники. Радуйтеся, Бога у славі неприступній созерцающіі; радуйтеся, Трисіянного Божества таинницы. Радуйтеся, зі святими на небесах вічно царствуючі; радуйтеся, від гірських висот до земнородних милостиво приникаючі. Радуйтеся, криниці пахощів небесного прозябенія; радуйтеся, кипариси чудоточні раю Ісусового. Радуйтеся, подавці незаздрісні безнагороднього лікування; радуйтеся,виконавці достохвальних багатьох чудес. Радуйтеся, благодіянь безліч нам істочающіі; радуйтеся, милістю співчуття вашого всіх осягаючі. Радуйтеся, святі і преславні чудотворці Петре і Февроніє.

Кондак 11

Спів молебний приносимо вам, угодники Божі Петре і Февроніє, і з любов’ю припадаємо до раки святих і цілющих мощей ваших, прославляючи життя ваше богоугодне і подвигів багато. Молимося вам старанно, чудотворці святі, допоможіть нам наслідувати ваші чесноти, щоб ми могли богоугодно співати Творцеві нашому: Алилуя.

Ікос 11

Світла Небесного сповнений був соборний храм міста Мурома, коли благоволінням Божим святі мощі ваші Петре і Февроніє, цілі благоуханні опинилися в ньому, і з надр земних, як скарб дорогоцінний винесені були, де і до нині почивають, зцілення неоскудния істочающе недужим і болящим . Заради цього піснею взиваємо до вас: Радуйтеся, золото нетлінне, в надрах земних знайдене; радуйтеся, бісер сіяючий і благодатно просвічуючий людей. Радуйтеся, святої Православної Церкви похвало; радуйтеся, єресей і розколів викриття. Радуйтеся, світила розумні, зорею Святого Духа облістающіі; радуйтеся, мира пахощів Христових сповнені. Радуйтеся, зодягнені в ризу в благодатного нетління; радуйтеся, опоясані силою багатьох чудес. Радуйтеся, бо рака ваша чесною лікувальницею явилася недугів людських; радуйтеся, бо з неї всякий,що з вірою приходять дари цілющі приймає. Радуйтеся, світлістю чудес ваших морок душ наших осяюючі; радуйтеся, нетлінням святих мощей ваших зорю спільного всіх воскресіння нам показуючі. Радуйтеся, святі і преславні чудотворці Петре і Февроніє.

Кондак 12

Благодать зверху вам даровану, пізнавши, святі чудотворці Петре і Февроніє, з благоговінням і любов’ю поклоняємося нетлінним і цілющим мощам вашим і від них приймаємо у недугах зцілення, в скорботах утіху, в бідах благодатну допомогу: тому і прославляємо вас достойно, небесних предстателів і заступників наших, співаючи хвали і подяки вами благотворящому нам Владиці Богу: Алилуя.

Ікос 12

Оспівуючи багаточисленні і преславні ваші чудеса, великі угодники Божі Петре і Февроніє, ублажаємо вас, як цілителів, потішителів і помічників від Господа нам дарованих, і молитовно торжествуємо святу пам’ять вашу, від любові сердечної співаючи вам подячно і хвалебно: Радуйтеся, у пахощах святині нетлінно спочиваючі; радуйтеся,тих що з вірою приходять до раки мощей ваших благодатно освячуючі. Радуйтеся,тих що закликають молитовно чесні імена ваші скорі вислуховувачі; радуйтеся, тих що надію на вас в Бозі покладають дивні помічники. Радуйтеся, відомі умилостивлювачі Царя Небесного; радуйтеся, сильні захисники наші від ворогів невидимих. Радуйтеся, повсякчас всім нам ходатаи спасіння; радуйтеся, невідступні охоронці міста Мурома. Радуйтеся, князів російських пречудна доброто; радуйтеся, вітчизни вашої Богом даровані покровителі. Радуйтеся, тіл наших благодатні цілителі; радуйтеся, за душі наші усеїдні до Господа молитвеники. Радуйтеся святі і преславні чудотворці Петре і Февроніє.

Кондак 13

О святі і преславні чудотворці, благовірні княже Петре і княгине Февроніє! Прийміть милостиво цей похвальний спів від нас недостойних у розчуленні вам принесене ний , і вашим заступництвом у Господа випросіть нам утвердження у вірі і добрих ділах, і порятунок від усіх скорбот і хвороб тимчасових і вічних, нехай сподобимося укупі з вами і всіма святими в Царстві Небесному співати Пресвятій Трійці вічно похвальну пісню: Алилуя.

Цей кондак читається тричі, потім ікос 1 і кондак 1.

Рейтинг: 5 - 2 Голосов