Друкувати
Іван Павло ІІ (18 травня 1920, Вадовиці, Польща — 2 квітня 2005, Ватикан) — 264-й Папа Римський. Іван Павло II перебував на чолі Католицької церкви протягом двадцяти шести з половиною років, що є другим за тривалістю понтифікатом після Папи Пія IX, який займав цю посаду 32 роки. Іван Павло II — перший в історії Папа-слов’янин, а також перший Папа-неіталієць з часів голландця Адріана VI, що служив з 1522 по 1523 роки.

Молитва до Івана Павла 2

святий Іван Павло 2 (Йоанн Павло II)

Список молитв до Івана Павла 2:

  1. Молитва до Івана Павла 2
  2. Молитва до Святого Духа
  3. Молитва до Йоана Павла 2 про допомогу у важких справах
  4. Молитва до папи Івана Павла 2 за заступництво
  5. Молитва до святого Івана Павла 2 про родину та сім’ю

Молитва до Івана Павла 2

Блаженний Іване-Павле, святителю Христової Церкви! В часі свого земного життя ти віддав себе у цілковиту посвяту Пресвятій Богородиці. Її небесне – материнське заступництво та молитва були для тебе поміччю та розрадою, а в скрутну хвилину хоронили твоє життя для жертовного служіння Богу, Церкві та людству. Подібно до старозавітнього Мойсея, ти, натхненний і кермований Божим Духом, виводив народ Церкви, новий Ізраїль, із неволі безбожних ідеологій та провадив до свідомості життя у вірі та свободі.

Премудрі слова твоїх повчань були плодом твого духовного сопричастя з Пресвятою Дівою Марією, з Її співстражданням Христовому Розп’яттю та з Її світлою радістю Воскресіння, а щоденний твій труд був пронизаний спогляданням та прославою Її благословенних чеснот. Блаженний отче Іване-Павле, припадаємо в цей час – через тебе – з молитвою до Господа, щоб, за твоїм посередництвом та Її заступництвом, ми могли пізнати Божу волю та з певністю йшли життєвим шляхом нашого спасіння у вірі, надії та любові на славу Бога Отця, Єдинородного Сина та Всесвятого Духа, нині і повсякчас, і на віки віків. Амінь.

Молитва до Святого Духа, яку святий Папа Іван Павло ІІ відмовляв до останнього дня свого життя

Святий Духу, прошу
про дар мудрості для кращого пізнавання Тебе
і Твоїх досконалостей Божих,
про дар розуму для кращого розуміння
духа таємниць святої віри,
про дар вмілості, щоби провадити життя
за тією ж вірою,
про дар поради, щоби для всього лише у Тобі
шукати поради і знаходити,
про дар мужності,
щоби жоден страх, ані земні погляди
не могли мене з Тобою роз’єднати,
про дар побожності,
щоби завжди служити Твоїй величі з синівською любов’ю
про дар страху Божого, щоби боятись гріха,
який Тебе, Боже, ображає.

Цю молитву святий Іван Павло II у віці одинадцяти років почув від свого батька. І відтоді аж до останніх днів свого життя молився її щодня.

Молитва до Йоанна Павла 2 про допомогу у важких справах

Йоане Павле ІІ, наш святий заступнику, допомого у важких справах, ти, який власним життям виявляв велику любов до Бога і людей, ведучи нас шляхом Ісуса і Марії у любові до Них і прагнучи допомагати іншим. Ти через любов і велике страждання, жертвуване за ближніх, щодня наближався до святості. Прагну просити тебе про заступництво у моїй справі (…), вірячи, що завдяки своїй вірі, молитві та любові ти допоможеш занести її до Бога. З упованням на Боже Милосердя та міць твоєї папської молитви прагну через Ісуса і Марію за Твоїм прикладом наближатися до Бога. З

Джерело: взято з молитовника “Щоденно з Богом”

Молитва до папи Івана Павла 2 за заступництво

Святий Йоане Павле, з вікна Небес даруй нам своє благословення! Благослови Церкву! Ти любив її та своїм служінням вів у перед, спонукаючи мужньо мандрувати дорогами світу, щоб наблизити Ісуса всім, а водночас, усіх—до Ісуса. Благослови молодих людей! Ти плекав до них особливу любов. Відроди в них вміння мріяти, дивитися в гору і там знаходити світло, здатне осяяти їх життєвий шлях на землі! Благослови родини, благослови кожну родину! Ти помітив зазіхання сатани на цю безцінну і невід’ємну зірницю небес, яку Бог запалив на землі.

Йоане Павле, своєю молитвою заступайся за родини і захищай кожне нове життя, яке розквітає у них! Молись за ввесь світ, поранений тертями, війнами і кривдою. Ти закликав долати війну шляхом діалогу і зерном любові! Молися за нас, щоб і ми невтомно сіяли мир! Святий Йоане Павле, з вікна Небес, схиляючись до нас разом із Дівою Марією, випроси кожному з нас благословення Боже! Амінь.

Молитва до святого Івана Павла 2 про родину та сім’ю

Боже, від Тебе походить всіляке батьківство в небі та на землі. Отче, Ти – Любов і Життя. Вчини, щоб кожна людська родина на землі через Твого Сина, Ісуса Христа, народженого від Діви і через Святого Духа стала істинним храмом життя і любові для наступних поколінь. Вчини, щоб Твоя благодать спрямовувала думки і вчинки подружжя на благо їхніх власних родин та всіх родин на світі. Вчини, щоб молоде покоління знаходило в родинах міцну підтримку для своєї людської гідності та її розвитку в правді й любові. Вчини, щоб любов, підтримувана благодаттю таїнства Подружжя, подолала всі недоліки та кризи, що непокоять наші сім’ї.

Вчини, нарешті – просимо Тебе за посередництвом Святого Сімейства з Назарету, – щоб Церква могла плідно виконувати свою місію в родинах і через родини всіх народів землі. Через Христа, Господа нашого, який є Дорогою, Правдою і Життям на віки вічні. Амінь.

Рейтинг: 5 - 3 Голосов