Друкувати
Італійська селянка Ганна Марія Тайджі (1769-1857) народилася у місті Сієна, у бідній родині. Коли їй виповнилося шість років, її батьки переїхали до Риму через фінансові проблеми. Щоб допомогти сім’ї, вона займалася важкою фізичною працею. У двадцять років вона вийшла заміж за Домініка Тайги, благочестиву людину і роботягу, але з важким характером. Анна Марія народила сімох дітей (троє померли в дитинстві). Довгі роки воно була невтомною доглядальницею і доглядала хворих і бідних людей.

Молитва до Анни Марії Таїджі

За повідомленнями преси, в 1835 році їй зійшло бачення Діви Марії, яка повідала світові: «Спочатку покарання Боже буде послано на Землю у вигляді воєн, які призведуть до руйнування та загибелі багатьох мільйонів людей. Потім жителів Землі спіткає настільки сувора кара, якої ніхто ще не піддавався. Відплата буде короткою, але віднесе до могили більшу частину людства».

Ганна часто впадала в екстаз і в стані трансу передбачала майбутнє. До ясновидячої нерідко зверталися Папа Лев XII, Григорій XVI та Наполеон Бонапарт. Передбачала вона і події далекого майбутнього.

Анна померла 9 червня 1837 року. Через 18 років після його смерті, під час ексгумації, було виявлено, що весь цей час її тіло залишалося незайманим тлінням і перебувало в стані цілковитої безпеки, немов Ганна Марія була похована лише напередодні. Зарахована до блаженних 30 травня 1920 року.

Молитва до Анни Марії Таїджі текст

О благословенна Анно-Маріє Таїджі, задля покори, з якою ти вірила і прославляла найбільшу таємницю Трійці Пресвятій єдиного Бога, випроси мені благодать (можна скласти прохання), про яку я з вірою прошу.

Слава Отцю, і Сину, і Святому Духові, і нині, і повсякчас, і на віки вічні. Амінь. (З рази)

О благословенна Анно-Маріє Таїджі, задля великої любови та побожності, з якою ти шанувала таємницю життя Ісуса, випроси у Нього благодать (можна скласти прохання), про яку я усердно прошу.

Слава Отцю, і Сину, і Святому Духові, і нині, і повсякчас, і на віки вічні. Амінь. (З рази)

О благословенна Анно-Маріє Таїджі, задля твоєї дитячої довіри Пресвятій Матері випроси у Неї благодать (можна скласти прохання), про яку я покірно прошу.

Слава Отцю і Сину, і Святому Духові, і нині, і повсякчас, і на віки вічні. Амінь. (З рази)

Рейтинг: 5 - 3 Голосов