Друкувати
Каплиця на могилі Блаженної Ксенії – один із символів Петербурга. Проживши майже до 30 років у добробуті та спокої, життя Ксенії круто змінюється, коли вмирає її чоловік, з яким вона прожила лише кілька років.

привітання з днем ангела Оксани

Ікона Ксенії Петербурзької

Ікона Ксенії Петербурзької картинка (скачати).

Чоловік її спочив так раптово, без належного приготування, що вдова була вражена. Жінка оголосила, що відтепер ціль її життя це вимолити прощення у Бога за свого чоловіка Андрія. Себе вона оголосила померлою, кошти та нерухомість роздала нужденним. Віднині Ксенія присвятила себе заради подвигу юродства Христа.

Все життя блаженна провела в ходіння по Петербургу, будь-якої пори року ночувала просто неба, роздавала всю одержувану милостиню жебракам, лагідно зносила знущання і глузування. За такий великий подвиг Господь обдарував жінку даром прозорливості. Вона лікувала хворих дітей, пророкувала важливі події у житті людей, приносила удачу у торгівлі.

У 1803 р. блаженна померла після майже півстолітнього звершення подвигу юродства. На її могилі вдячні петербуржці звели кам’яну каплицю, що й досі стоїть на Смоленському цвинтарі.

Дні пам’яті Ксенії Петербурзької відзначаються 6 лютого та 6 червня.

читайте також: Молитва дівчини про кохання до Ксенії Петербурзької, Привітання з днем ангела Оксани Українською мовою.

Рейтинг: 5 - 1 Голосов