Мрії здатні перенести нас у зовсім інший світ, де ми будемо багаті, щасливі, кохані й успішні. Цитати про мрію можуть мотивувати людей на подолання труднощів і дати поштовх для втілення своїх бажань у життя. Мрії дають нам можливість відволіктися від проблем, пережити складні часи.

На жаль, сьогодні багато людей перестали мріяти, вони не вірять, що здатні щось змінити у своєму житті. Замість того, щоб бути сміливими і ризикувати, вони змінюють свої мрії на ілюзію безпеки. Статуси і цитати про мрії в соціальних мережах можуть багато чого розповісти про власника профілю, адже ніщо так не характеризує людину, як її думки і бажання.

*Щоб скопіювати вислови про мрію, настиніть на іконку “Скопіювати” розташованої зверху біля кожної цитати.

вислови про мрію

Цитати про мрії українською мовою скачати безкоштовно (вислови, статуси, цитати про мрію)

Мрії не працюють, поки ви не працюєте. Стівен Кові Піднімайся високо. Лети далеко. Твоя ціль – небо. Твоя ціль – зірка. Коледж Вільямс Мрій так, немов житимеш вічно. Живи так, немов помреш сьогодні. Джеймс Дін Мрії становлять половину реальності. Ж. Жупер Якщо людина не розуміє твої мрії – вона не твоя людина. Дмитро Грінберг Мрії слабких – втеча від дійсності, мрії сильних – формують дійсність. Юзеф Бестер Усі ми мріємо про якийсь чарівний сад троянд, що знаходиться за обрієм, замість того, щоб насолоджуватися трояндами, які цвітуть просто за нашим вікном. Д. Карнегі Ключі від щастя – це мрії, що втілилися в життя. Ніколас Спаркс Наші мрії ростуть разом із нами. Найбільший ворог мрії – це страх. Коли мрієш про щось удвох, усе здійснюється вчетверо швидше… Майбутнє належить тим, хто вірить у красу своєї мрії. Елеонора Рузвельт Мрії – це характеристики нашої особистості. Генрі Девід Торо Вір у мрію. У неї є приємна особливість – збуватися. Віталій Гіберт Не мрій про щось незначне. У таких прагнень немає сили, щоб розбурхувати серця людей. Йоганн Вольфганг фон Гете У людини завжди є все, щоб здійснити свою мрію. П. Коельо Мрійте про велике: лише великі мрії в силах торкнутися людських душ. Марк Аврелій Мріючи ми можемо подорожувати в часі та просторі. Оберігай свою мрію, немов вогник свічки, від життєвих бур.

цитати про мрію великих людей

Є мрія? Іди до неї! Не виходить іти до неї? Повзи до неї! Не можеш повзти до неї? Ляж і лежи в напрямку мрії! Владислав Успенський Не потрібно брати участь у грандіозних битвах, щоб змінити світ. Невеликі дії, помножені на мільйони людей – ось рецепт перемоги. Говард Зінн Усі наші мрії можуть стати дійсністю, якщо у нас буде достатньо сміливості, щоб слідувати їм. У. Дісней Найчастіше, ми вмираємо у своїх же мріях. Минуле в минулому, сьогодення – в тобі, майбутнє невідоме, а сенс – у мрії. Не звертай на шляху до мрії і не прислуховувайся до слів, здатних тебе збити з дороги. Нікому не дано права пускати за вітром ваші мрії. Мартін Лютер Кінг Бідна людина не та, у якої немає ні гроша в кишені, а та, у якої немає мрії. Сократ У мрії немає терміну придатності. Ельчин Сафарлі Світ змінюють мрійники і фантазери. Самі собою мрії дійсністю не стануть. Пауло Коельо Кожна мрія тобі дається разом із силами, необхідними для її здійснення. Однак тобі, можливо, доведеться для цього попрацювати. Річард Бах Людина повинна мріяти, щоб бачити сенс життя. Вольтер Людина, яка рухає гори, починає з того, що носить маленькі каміння. Вільям Фолкнер Поки ти тримаєшся за свою “стабільність”, хтось поруч втілює в життя твої мрії. Роберт Орбен Якщо людина впевнено рухається у напрямку до своєї мрії і прагне жити таким життям, яке вона собі уявила, то успіх прийде до неї у звичайнісінький час і зовсім несподівано. Генрі Торо

цитати про мрію

Мрії збуваються Варто тільки розхотіти. Ф. Раневська Якщо ти чогось хочеш, ти зобов’язаний цього домогтися, і плювати на всі принципи, страхи і думки інших людей. Щоб отримати від життя те, чого хочеш, необхідно насамперед визначити, а чого ж ти хочеш. Кіану Рівз Чемпіонами стають не в тренажерних залах. Чемпіона народжує те, що в людини всередині – бажання, мрії, цілі. Мохаммед Алі Машина часу є у кожного з нас: те, що переносить у минуле – спогади. Те, що переносить в майбутнє – мрії. Герберт Веллс Тільки тоді, коли ваші мрії будуть сильнішими за ваші страхи, вони почнуть збуватися. Тільки завзятість і віра допомагають мрії стати реальністю. Відмовитися від мрії, це як зрадити вірного друга. Іноді за втілення мрії доведеться заплатити високу ціну. Я мрійник. Я мрію дістатися до зірок. Але якщо я втрачаю зірку, я все одно загрібаю повну жменю хмар. Майк Тайсон Якщо мрієш кимось стати, ним і стаєш. Мохаммед Алі Коли мрія збувається, людина відчуває порожнечу, поки в неї не з’явиться нова. Якщо щось і варто робити, то тільки те, що прийнято вважати неможливим. Оскар Вайльд Тримайся подалі від людей, які намагаються применшити твої достоїнства. Маленькі люди завжди так роблять. Але по-справжньому великі змушують тебе відчувати, що ти теж можеш стати великим. Марк Твен Мрії збуваються. В іншому разі природа не наділила б нас здатністю мріяти. Джон Апдайк Тільки втілення в життя мрії дитинства може принести щастя. Зигмунд Фрейд Просто це дуже небезпечно – говорити комусь про свої найпотаємніші мрії. Туве Янссон Усе велике в цьому світі роблять люди, які вміють мріяти про неможливе. Френк Річардс Знаєш, чому твоя мрія не збулася? Ти вибрав не ту мрію. Ніхто не ввіряє свої мрії в руки тих, хто здатний їх знищити. Пауло Коельо Мрія, як потужне дерево, за гарного догляду проростає в життя корінням.

цитати про мрії

Ніколи не пізно піти з натовпу. Йди за своєю мрією, рухайся до своєї мети. Джордж Бернард Шоу У той момент, коли Ви розсміялися над чужою мрією – Ваша мрія почала сміятися над Вами… Серж Гудман Ви маєте думати про велике, коли робите щось маленьке. Так усі ваші зусилля йтимуть у правильному напрямку. Елвін Тоффлер Інші люди живуть усе життя, не піднімаючи очей від землі. А інші мріють про політ. Джоанн Гарріс Щасливці ті, хто має мрію і готові заплатити за те, щоб вона стала дійсністю. Досить на одну секунду перестати вірити – і мрія розіб’ється на тисячу осколків. Марк Леві Мріяти про всілякі приємні речі мені завжди подобалося більше, ніж володіти ними… Макс Фрай Коли збуваються найзаповітніші мрії, слід очікувати, що рано чи пізно доля пред’явить тобі рахунок. Стефані Майєр Обирайте правильні мрії, адже ганяючись за мріями, можна проґавити життя. Єдине, що руйнує мрії – це компроміс. Річард Бах Вірте і багато працюйте, і ваші мрії збудуться. Леді Гага Усі великі люди перетворюють мрію на мету, яку вони неодмінно досягають. Не бійся мріяти, навіть якщо інші сміятимуться над тобою. Інакше не зумієш стати самим собою. Алессандро Д’Авенія Якщо ви відмовитеся від своєї мрії, то, що залишиться? Джим Керрі Знаєш, що важливо взяти з дитинства в доросле життя? Мрію. Ельчин Сафарлі Мрії здійснюються не відразу, а поступово і, мабуть, навіть не зовсім так, як ми собі уявляли. Алессандро Д’Авенія Якщо ти можеш мріяти, то можеш втілити свої мрії в життя. Волт Дісней Створи мрію і вона створить тебе. Навіть коли вже не віриш у свої мрії, не можеш з ними розлучитися. Етьєн Рей Жодне серце не страждає, коли вирушає на пошуки своєї мрії, бо кожна мить цих пошуків – це зустріч із Богом і Вічністю. Пауло Коельо Половина людей здаються на шляху до своєї мети, тому що їм ніхто не сказав: Я вірю в тебе, у тебе все вийде!

вірші про мрію

Що більше в тебе спогадів, то менше місця залишається на мрії. Януш Васильківський Поки ми не поділилися з друзями своєю мрією, їй не вистачає реальності. Усе, що існує на світі, колись було мрією. Карл Сендберг Щоб дійти до мети, людині потрібно тільки одне. Йти. Оноре де Бальзак Якщо тобі скажуть, що мрії не збуваються – не вір. Вони збуваються, якщо за них боротися. Кожному з нас потрібні переломні моменти в житті або депресія. Адже тільки після цього ми знайдемо в собі нові сили і зробимо те, про що давно – давно мріяли. Мрії є у багатьох, але тільки одиниці перетворюють їх на реальність! Бажати і чекати – на цьому далеко не заїдеш. Встань і почни слідувати за своєю мрією. Джаред Лето Живі борються… А живі тільки ті, чиє серце віддане піднесеній мрії. Віктор Гюго Мрія – це замок, який існує лише доти, доки його не почали будувати. Владислав Гжегорчик Спочатку мрії здаються неможливими. Потім неправдоподібними. А потім неминучими. Крістофер Ріф Мрії збуваються тоді, коли сильне бажання перетворює їх на конкретні дії. Можливо, той, хто більше за всіх робить, більше за інших мріє. Стівен Лікок Людина в житті має все, що хоче, а якщо не має, значить, недостатньо хоче. Кірсан Ілюмжинов Мрія – те, з чого починав кожен мільярдер. В юності все порівнюєш зі своїми мріями, у старості – зі своїми спогадами. Едуар Ерріо Ніколи не пізно поставити нову мету або знайти нову мрію. Робіть тільки те, що наближає вас до мрії. Ошо Усе буде так, як ти мрієш, тільки почекай. Пам’ятай, цукор на дні… Не всі мрії збуваються. Ось я, наприклад, у дитинстві мріяв стати кухарем, але не склалося. Білл Гейтс Сильні ставлять собі мрію – цілью, а слабкі роблять ціль – мрією. Якщо ви не зробите свої мрії реальністю, реальність забере ваші мрії. Ерік Піо Між уявою людини і набуттям бажаного лежить простір, який людина може подолати лише своїм пристрасним прагненням!

Нічого в цьому житті не дається легко. Щоб досягти своїх цілей, необхідно йти на певні жертви – витрачати свої сили, час, обмежувати себе в чому-небудь. Іноді бувають моменти, коли хочеться все кинути і відмовитися від мрії. У такі моменти згадайте, як багато ви отримаєте, якщо підете далі і як багато втратите, якщо здастеся. Ціна успіху зазвичай менша, ніж ціна невдачі.

Не будьте одним із тих, хто прийняв ті чи інші обмеження. Якщо вам потрібен дружній стусан, щоб розправити крила і слідувати за своїми мріями, вам допоможуть наступні цитати про мрії великих людей. Навіть більше, ці красиві цитати підбадьорюватимуть вас, навіть коли справи йдуть погано. Ці висловлювання про мрії великих людей передають потужні та глибокі ідеї, які допоможуть розбудити мрійника всередині вас.

На цій сторінці ви знайдете кращі короткі цитати про мрії які ідеально підійдуть для інстаграму та для інших соцмереж. Відправляйте статуси про мрію у соцмережі та месенджери такі як: Instagram, Facebook, Telegram, Viber, WhatsApp або зберігайте їх безкоштовно на телефон чи комп’ютер в 1 клік.

читайте також: Цитати про успіх українською.

Рейтинг: 5 - 1 Голосов