Діти – наше все. У них ми знаходимо відображення себе. З ними ми розуміємо, що таке справжнє щастя, який воно має вигляд, пахне, сміється і плаче. Як красиво це сказано в цитатах про дітей! Будь-яка жінка, ставши матусею, починає ділити свій акаунт у соціальних мережах із дитиною. Фото дітей з’являються на сторінках і в сторіс інстаграму дедалі частіше, а зворушливі цитати про дітей супроводжують їх, виступаючи як підписи.

На цій сторінці ми зібрали для вас велику колекцію ТОП 100 коротких цитат, афоризмів, красивих висловлювань і виразів про дітей українською мовою. Вибирайте для себе кращий вислів, який підійде як підпис до фото.

*Щоб скопіювати вислови цитати про дітей, настиніть на іконку “Скопіювати” розташованої зверху біля кожної цитати.

Цитати про дітей українською мовою скачати безкоштовно

Дитина – це необроблений алмаз. Обійми можуть принести величезну користь, особливо дітям. Батьки можуть багато чого навчитися у своїх дітей. Наприклад, як багато в них є терпіння. Франклін П. Джонс Діти – це як продовження вашого дитинства: знову в садочок, знову в школу, знову в інститут… У дітей немає ні минулого, ні майбутнього, зате, на відміну від нас, дорослих, вони вміють користуватися сьогоденням. Подивіться на світ очима дитини – він дуже гарний. Діти роблять ваше життя значущим. Ерма Бомбе Щастя купити не можна, але можна народити.

цитати про дітей українською мовою

Без моїх дітей мій дім був би чистим, мій гаманець був би повний, а моє серце було б порожнім. У той час як ми намагаємося навчити наших дітей всього в житті, наші діти вчать нас, що таке життя. Діти – це квіти життя. Набрав букет – подаруй бабусі! Золото не те, що блищить, а те, що бігає, сміється і перевертає все догори дном… Завжди цілуй своїх дітей на ніч, навіть якщо вони вже сплять. Найкращий спадок, який батько може дати своїм дітям – це кілька хвилин свого часу щодня. Діти слухатимуть нас тоді, коли побачать, що ми їх слухаємо. Джейн Нелсен Достатньо однієї дитини, щоб заповнити весь будинок і двір. Марк Твен Діти – це живі послання, які ми відправляємо в той час, якого не побачимо. Найближча людина для жінки – це її дитина. Тому що, тільки вона бачила її серце зсередини. Навіть муки вагітності, пологів та іншого не можуть затьмарити тих хвилин щастя, коли дивишся на це маленьке створіння і розумієш, що це твоя дитина! Діти – найцінніший ресурс людства. Герберт Гувер Людина є людина, якою б маленькою вона не була. Кожне дитя до деякої міри геній, і кожен геній до деякої міри дитя. (Артур Шопенгауер) Кожна дитина – художник. Труднощі в тому, щоб залишитися художником, вийшовши з дитячого віку. (Пабло Пікассо) Коли маєш справу з п’ятирічною дитиною, головна небезпека полягає в тому, що дуже скоро сама починаєш говорити як п’ятирічна дитина. (Джин Керр) Діти – це ж природжені актори. Поспостерігайте за ними: якщо в дитини немає іграшки, то вона знайде паличку і почне гратися з нею. Діти – великі вигадники і мрійники. (Клінт Іствуд) Діти святі й чисті. Не можна робити їх іграшкою свого настрою. (Антон Чехов) Діти схожі на мокрий цемент. Все, що на нього потрапляє, залишає свій відбиток. (Доктор Хаїм Гінотт) У дітей такий безневинний погляд на світ і оточення, що для них кожна фраза – це сад, сповнений чудес. Діти – це не речі, які потрібно ліпити, а люди, яких потрібно розкривати.

цитати про дітей і маму

Якщо хочете, щоб у ваших дітей все виходило добре, тоді вдвічі більше проводьте з ними часу і вдвічі менше балуйте їх грошима. (Ебігейл Ван Бурен) Навіть якщо діти ще дуже маленькі, їм не можна заважати говорити те, про що вони думають. (Анна Франк) Найкращий спосіб зробити дітей хорошими – це зробити їх щасливими. (Оскар Вайльд) Кожній дитині потрібен світ, де можна сміятися, танцювати, співати, вчитися, жити в мирі та бути щасливим. (Малала Юсуфзай) Діти з пригніченими почуттями – це, як правило, діти з пригніченим інтелектом, збідненою думкою. (Василь Сухомлинський) Діти найбільше уважніше слухають тоді, коли говорять не з ними. (Елеанора Рузвельт) Якщо ви хочете, щоб діти твердо стояли на ногах, тоді дайте їм відчути деяку відповідальність. (Ебігейл Ван Бурен) Маленькі діти мають багато спільного з інтелектуалами. Їхній шум дратує, їхнє мовчання підозріле. (Габріель Лауб) Любов батьків до дітей сильніша, ніж дітей до батьків. Батьки можуть не любити одне одного, але жити разом заради дітей, а діти можуть кинути батьків заради любові до абсолютно випадкової людини. (Костянтин Меліхан) Дитина може навчити дорослого трьох речей: радіти без жодної причини, завжди знаходити собі заняття і наполягати на своєму. (Пауло Коельо) Народження дитини – це боже послання, що він ще не розчарований в людях. Рабіндранат Тагор На той час, коли ми усвідомлюємо, що наші батьки мали рацію, ми вже маємо своїх дітей, які вважають, що не праві ми. (Філіп Рот) Усе хороше в дитини від батьків, усе погане – від батька з матір’ю. (Вольтер) До твого народження твої батьки не були такими нудними і нецікавими людьми, якими вони здаються тобі зараз. Вони стали такими, заробляючи на твоє безтурботне дитинство, перучи твій одяг і слухаючи твою нескінченну балаканину про те, який ти класний. Тому перед тим як вирушати рятувати ліси Амазонки, спробуй спершу привести до ладу свою кімнату. (Білл Гейтс) Діти ніколи не слухалися дорослих, але зате завжди справно їх наслідували. (Джеймс Болдвін) Ми думаємо, що відрізняємося від батьків, і в нас усе буде по-іншому. Насправді ми йдемо за ними слід у слід, рік за роком, стаючи дедалі більше схожими на них у всьому. (Юрій Візбор) Коли мені було чотирнадцять, мій батько був такий дурний, що я насилу терпів його; але коли мені виповнився двадцять один рік, я був здивований, наскільки цей старий чоловік порозумнішав за останні сім років. (Марк Твен)

крилаті вислови цитати про дітей

Чоловіки люблять жінок, жінки люблять дітей, діти люблять хом’ячків, хом’ячки нікого не люблять. (Ейліс Елліс) Знаєш, батьки – це просто діти, у яких є діти. (“Рік і Морті”) Проблема батьків і дітей полягає в тому, що з часом діти вже перестають ставити запитання, а батьки все ще продовжують на них відповідати. (Симона де Бовуар) Мати – Бог в очах дитини (“Сайлент Гілл”) Стосунки між батьками і дітьми так само важкі і настільки ж драматичні, як стосунки між коханими. (Андре Моруа) Діти гірше засинають у присутності того з батьків, якого найбільше люблять, бо прагнуть утримувати його поруч якомога довше. (Фредрік Бакман “Що мій син має знати про устрій цього світу”) Чесна дитина любить не тата з мамою, а трубочки з кремом. (Дон Амінадо) Занадто слухняні сини ніколи не досягають багато. (Абрахам Брілл) Не треба нав’язувати дітям свої нереалізовані мрії. (“Клон”) Мати дитину – це багатство, бути мамою – це велике щастя! Значить я багата і щаслива. Мої діти – це причина, через яку я сміюся, посміхаюся і хочу вставати щоранку. Ось воно, щастя – набігалося, настрибалося, нареготалося і спить! Найбільші та найцінніші подарунки, які ми можемо дати своїм дітям – це коріння відповідальності та крила незалежності. Денис Вейтлі Свято вірю, що дитина – це подарунок від Бога. Це настільки цінний подарунок, що її треба постійно любити, балувати та виховувати. Діти – це жива сила суспільства. Без них воно видається безкровним і холодним. Антон Макаренко Діти не злопам’ятні. Навіть якщо ви їх покараєте, вони обійматимуть вас уже за кілька хвилин. Ті Ді Джейкс

цитати про дітей в інстаграм

Діти одразу і невимушено освоюються зі щастям, бо вони самі за природою своєю – радість і щастя. В. М. Гюго Маленька дитина – це справді справжній дослідник, такий один великий знак запитання. Що? Чому? Як же так? У дитини своє особливе вміння бачити, думати й відчувати, немає нічого дурнішого, ніж намагатися підмінити в них це вміння нашим. Я продовжую вірити, що якщо дітям надати необхідні інструменти для досягнення успіху, вони досягнуть успіху навіть за межами своїх найсміливіших мрій! Девід Віттер Діти – це квіти життя, які народжуються голівками вниз. Антуан де Сент Екзюпері Ростити, навчати, виховувати дитину – це значить вчитися, рости і змінюватися самому… Дітям потрібні не повчання, а приклади. Жозеф Жубер Діти з обмеженими можливостями сильніші, ніж ми думаємо. Вони б’ються в битвах, про які більшість людей ніколи не дізнається. Діти – це вічний двигун, стрибач, бігач, штовхач, скакач, хапач, а ще міцно обіймач і цілувач. Щастя – це тупіт маленьких ніжок по підлозі, це поцілунки і обіймашки, це розкидані по всьому будинку іграшки, з’їдені цукерки і печиво, це посмішка найдорожчої людинки у світі! Спробуйте поглянути на світ очима дитини, і ви знову будете дивуватися всьому, як вона. Діти – це дзеркала, які відображають нам усе, що ми говоримо і робимо. Пем Лео Кажуть, щастя не можна виміряти і зважити… але в акушерів виходить. Зрозуміло, діти – квіти життя. Нещастя в тому, що це квіточки, а ягідки попереду. Для маленьких дітей абсолютно необхідно, щоб життя йшло за заведеним порядком, а головне, щоб цей порядок завели вони самі. Коли вдома маленька дитина, навчишся пошепки не тільки говорити, а й кашляти, чхати і навіть сміятися! І все одно кожна мама скаже, що діти – це щастя! Ну і нехай ліве око сіпається… Діти відчувають, хто їх любить.

цитати про виховання дітей

Діти – один із найбільших подарунків. Але виростити люблячу, щасливу людину в сучасному світі – непросте завдання для будь-яких батьків. Діти більше дізнаються з того, що ви собою уявляєте, а не з того, чого ви їх навчаєте. Вільям Беркхардт Дюбуа Найдорожчий браслет – це гумова бірочка, на якій написані вага, зріст і час появи твого малюка на світ! Посмішка дитини може навчити вас бути щасливими, навіть якщо для цього немає видимих причин. Яким жахливим був би світ, якби не народжувалися постійно діти, що несуть із собою невинність і можливість будь-якої досконалості. Джон Рескін Діти – це не розмальовки. Ви не можете розфарбувати їх своїми улюбленими кольорами. Халед Хоссейні А найприємніше, коли маленькі діти дивляться на тебе із захопленням, уявляючи, що виростуть і стануть такими ж. Чесно кажучи, все, що пов’язано з дітьми, – це суцільний сюрприз. Ваша дитина – тільки дитина. І її поведінка може бути непередбачуваною. Велика і сильна любов ніколи не зіпсує дітей. Вони стають “зіпсованими”, коли ми підміняємо особисту “присутність” подарунками. Якщо по дому розкидані іграшки, шпалери обдерті, прання у вас щодня, всі дрібні предмети лежать вище вашого зросту… значить, у домі живе щастя! По-справжньому можуть любити тільки діти. Вони люблять щиро, усім своїм крихітним сердечком, не знаючи, що таке брехня і зрада! Тільки коли підходиш до ліжечка, де спить твій маленький малюк, розумієш по-справжньому, що таке сльози щастя… Діти скрізь однакові – жадібні маленькі істоти, але при цьому найкращі у світі слухачі. Щастя, неодмінно, існує… Я дуже добре його знаю… Знаю його сміх, колір його очей, розмір ніжки…, і воно щодня називає мене мамулею! Це мої рідні діти! Тільки маючи дітей розумієш, що є життя дорожче за власне Діти змушують тебе захотіти почати життя заново. Алі Мухаммед Кожна дитина – це різний вид квітки, але всі разом вони роблять цей світ прекрасним садом. Щастя – це не гроші і не багатство, щастя – воно невелике, з коротенькими ніжками, писклявим голоском, гучним кумедним сміхом і рідними очима. Немає нікого більш впевненого у щирості своєї любові, ніж дитина.

На цій сторінці ви знайдете кращі цитати про дітей в інстаграм як статуси та для інших соцмереж. Відправляйте їх у соцмережі та месенджери такі як: Instagram, Facebook, Telegram, Viber, WhatsApp або зберігайте їх безкоштовно на телефон чи комп’ютер в 1 клік.

Рейтинг: 5 - 3 Голосов