Є один день у році, на який кожен із нас чекає з хвилюванням, це – День Народження! Красиво привітати з Днем Народження своїми словами досить складно. Часом хочеться висловити поздоровлення з Днем Народження не стандартно, а з почуттям. А якщо у вас немало знайомих, то у Вас виникнуть труднощі, не тільки з вибором подарунка, а й з підбором чудових привітань своїми словами. Проте, вихід є!

Готове боже привітання з Днем Народження в прозі звучить щиріше і яскравіше, адже воно йде прямо від серця. А особлива яскрава картинка тішить не тільки погляд, але і душу. Ваші близькі та друзі оцінять і запам’ятають щирі побажання, в яких сенс і увага залишаються на першому місці. Цікаві та оригінальні божі привітання з Днем Народження в прозі та катинках українською зібрані для вас на цій сторінці, обирайте та надсилайте їх іменникам безкоштовно.

божі привітання з днем народження картинки скачати безкоштовно
(скачати)

Від щирого серця вітаю тебе з Днем Народження! Нехай буде світлим і чистим твоє життя. Бажаю любові і благодаті Божої. Янгол-охоронець нехай завжди стоїть за плечима твоїми, береже від зла і печалей. Миру тобі, злагоди в родині та здоров'я! Бережи тебе Господь.

божі привітання з днем народження українською мовою
(скачати)

Від щирого серця вітаю тебе з Днем Народження! Хочеться в цей день побажати тобі чудового і яскравого настрою. Нехай Господь оберігає від бід тебе і твою сім'ю, дарує тобі запам'ятовуються і яскраві події життя, впевненість і міцне здоров'я! Мирного неба і широких можливостей у майбутньому.

божі привітання з днем народження
(скачати)

Нехай Бог дарує Вам здоров'я, удачу, щастя, довгих років, ще душевного роздолля. Кращих за Вас у світі, просто немає! Нехай свічка не гасне, зміцнюється надія, радість буде в серці і благословенний мир.

картинка картинки божі привітання з днем народження
(скачати)

З Днем Народження! Бажаю світлих думок, радісного життя і Божого благословення. Нехай усі молитви будуть почуті, а всі прохання будуть виконані. Бажаю здоров'я, успіхів, благополуччя, добра і душевної рівноваги!

божі привітання з днем народження картинки скачати
(скачати)

Від щирого серця вітаю тебе з Днем Народження! Хочеться в цей день побажати тобі чудового і яскравого настрою. Нехай Господь береже і оберігає від бід тебе і твою сім'ю, дарує тобі запам'ятовуються і яскраві події життя, впевненість і міцне здоров'я!

божі привітання з днем народження картинки українською
(скачати)

Хай благословить вас Господь у День вашого Народження! Нехай ваша молитва, як пісня звучить і закликає всіх вірувати в Бога! Нехай втомлений дух молитва підбадьорить, і посилає надію в серце! Нехай у ваше серце Бог мудрість вкладе, розуміння, бачення, щоб ви могли легко виконати все те, що Всевишній вам визначив у житті земному!

божі привітання з днем народження
(скачати)

Вітаю з ДВітаємо з Днем Народження, і бажаємо, щоб Господь блаженно влаштував життя ваше, щоб наповнив його по вінця миром і радістю, любов'ю і розумінням, теплом і добрими думками!

скачати божі привітання з днем народження
(скачати)

З Днем Народження! У цей день хочемо вам побажати безмежної радості і щастя! І нехай з вами завжди буде підтримка Всесильного господа Бога, в усі часи, і в радості, і в горі, і вдень, і вночі! Бажаємо вам пізнати смак усіх земних задоволень і зазнати всіх земних чудес!

божі привітання з днем народження
(скачати)

Нехай Господь Бог береже ваші роки і зміцнює здоров'я! З Днем Народження! Нехай янгол небесний вас сьогодні обійме крилом і на душі стане тепло і спокійно! Нехай ваше серце до країв наповниться любов'ю, нехай ваші дні будуть сповнені радості, добра і благополуччя! І нехай ваше життя буде схоже на райський сад, де немає місця образам, сваркам і розчаруванням!

божі привітання з днем народження
(скачати)

Вітаємо вас із Днем Народження, і бажаємо всього найпрекраснішого, що є на цій землі! Нехай Господь обдарує земними благами, душу наповнить любов'ю, серце - спокоєм, а думки - миром! Нехай світло надії у вашому серці ніколи не згасне, нехай щаслива зірка світить над дорогою земною! Нехай надія і віра будуть вашими вірними супутниками!

На день народження прийнято не тільки дарувати подарунок, а й що-небудь бажати імениннику. Хоча, ні, не що-небудь, а навпаки – бажати треба тільки всього найкращого, того, що ви побажали би й собі. Але іноді процес підбору відповідних слів виявляється досить важким, тому що всі придумані фрази здаються банальними. Якщо ви зіткнулися з подібною проблемою, не сумуйте. Ми підготували красиві короткі привітання з днем народження своїми словами, які допоможуть підібрати вам потрібні слова для іменинника.

Тут зібрані побажання з днем народження проза за такими темами і написами:

 • божіпривітання з днем народження своїми словами
 • божівітання з днем народження своїми словами
 • короткі привітання з днем народження своїми словами
 • зворушливі привітання з днем народження своїми словами
 • божі поздоровлення з днем народження своїми словами
 • гарне привітання з днем народження своїми словами
 • гарні привітання з днем народження своїми словами
 • патріотичні привітання з днем народження своїми словами
 • з днем народження в прозі
 • особливе привітання з днем народження в прозі
 • божі вітання з днем народження в прозі
 • особливе привітання з днем народження у прозі
 • з днем народження у прозі
 • оригінальні привітання з днем народження в прозі
 • особливе привітання з днем народження в прозі
 • побажання з днем народження в прозі
 • божі привітання з днем народження прозою
 • з днем народження проза
 • божі привітання з днем народження проза
 • привітання з днем народження до сліз своїми словами

На цій сторінці ми зібрали тільки найкращі особливі привітання з Днем Народження своїми словами, нові оригінальні привітання з Днем Народження в прозі та картинках. Вибирайте ексклюзивне особливе привітання з відповідними побажаннями, воно чудово доповнить подарунок. Завантажуйте особливе привітання з Днем Народження в прозі до сліз безкоштовно на телефон чи комп’ютер або відправляйте в смс, месенджери та соціальні мережі, такі як: Instagram, Facebook, Telegram, Viber, WhatsApp.

Рейтинг