Коли хтось привітав з днем народження, з весіллям, з хрестинами, переїздом, або ж з добрим ранком важливо подякувати людині за увагу та сказати їй теплі слова подяки щиро дякую за привітання. У хвилини, коли емоції переповнюють, багато хто з нас може розгубитися, тому ми склали приклади, як подякувати за привітання своїми словами будь то у фейсбуці чи інших соцмережах.

На цій сторінці зібрані вдячність за привітання на всі випадки життя. Залишилося підібрати потрібний текст чи картинку подяки за привітання і поділитися ним з тими, хто виявив турботу і увагу, не залишившись осторонь, і привітав із важливою для вас подією.

дякую за привітання скачати


(скачати картинку), (скачати HD)

Слова подяки щиро дякую за привітання скачати (гарно дякую за привітання, подяка за привітання своїми словами)

Щиро дякую за ваші привітання та теплі слова! Вони дійсно зігріли моє серце. Ваша увага та підтримка важливі для мене, дуже дякую. Нехай щастя та радість завжди супроводжують вас у житті!
Велике дякую за ваші теплі слова та побажання! Ви дійсно зробили мій день особливим.
Велика честь і радість — отримати такі добрі слова як вітання. Величезне людське спасибі за вказану увагу, за час, витрачений на підбір саме тих слів, які було так важливо вчасно почути. Низький уклін вам.
Дякую вам за чудові привітання, за хвилини радості, що ви подарували мені сьогодні, за вашу увагу, яка сама по собі безцінна. Дякую.
Дякую за теплі слова та побажання! Мені дуже приємно! Наполегливо працюватиму над тим, щоб кожне ваше слово збулося! Ще раз дякую!

подяка за привітання
(скачати картинку), (скачати HD)

Дякую за теплі слова привітань! Мені дуже приємно! Нехай у вашому житті буде все гаразд. Міцно обіймаю вас і сердечно дякую.
Від щирого серця дякую вам за прекрасні побажання, за щирі та душевні привітання! Ваші слова вселили в мене надію на все чудове, що може статися в житті! У свою чергу, я теж хочу вам побажати яскравих, радісних, щасливих днів, здоров'я, перемог та успіхів у всіх справах!
Дякую за чудові побажання! Вони подарували мені відчуття радості та щастя цього дня.
Дуже дякую за щирі привітання. Хочеться, щоб вони справдилися. Чудово, що в моєму житті є такі сердечні і добрі люди, як ви!
Велике дякую вам за вітання! Мені дуже приємно, і я дуже щаслива, що такі прекрасні люди оточують мене. Я вдячна вам за таку увагу та добрі побажання. І ви також будьте завжди найщасливішими! Ви всі у мене найкращі. Ще раз дякую вам, мої дорогі!
Дякуємо за ваші привітання та за те, що ви є в моєму житті!
Нехай ваші добрі слова вертаються до вас удвічі більше. Дякую за них!
Дякую за ваші теплі слова та доброзичливі побажання. Ви справжні майстри дарувати радість!

щиро дякую за привітання
(скачати картинку), (скачати HD)

Дякую сердечно за вітання! Це дуже цінно, коли тебе не забувають, цінують та бажають добра. Нехай все, що ви мені бажаєте, повернеться вам у стократному розмірі!
Дякую за такі душевні та теплі привітання! Мені дуже приємно! Обіймаю і у відповідь бажаю прекрасного настрою, чудових подій і всього, що тільки може бути хорошого.
Величезне та сердечне спасибі за привітання! Воно стало тим світлим і теплим промінцем, яке зігріло моє серце, подарувало усмішку і гарний настрій на цілий день і зробило свято ще яскравішим і радіснішим!
Для людини дуже важливо, щоб про неї пам'ятали. Тому я від щирого серця дякую вам за щире, сердечне привітання! Воно зігріло моє серце, принесло тепло та усмішку в мій дім. Хочу, щоб усі прекрасні, добрі побажання обов'язково справдилися, а у вашому житті було також багато радості, світла, кохання та надії!
Які незабутні емоції викликали у мене ваші вітання! Дякую вам за щедру теплоту слів та побажань! Нехай і у вас блискавично народжуються і збуваються мрії та плани, будинок буде повною чашею, близькі оточують увагою та турботою, а щодня приносить лише чудові новини!
Дякую за добрі слова, за увагу і теплі побажання! Дякую, що пам'ятаєте, не забуваєте і присутні у моєму житті. Тепле ставлення оточуючих дуже важливе. Від щирого серця дякую!

прикольна подяка за привітання скачати
(скачати картинку), (скачати HD)

Дорогі мої, дякую вам за теплі та щирі привітання. Я дуже рада, що в моєму житті є такі добрі та чуйні люди, як ви. Буду рада, якщо всі ваші побажання виконаються у моєму житті. Мені щиро хочеться побажати вам у відповідь добра, радості і якнайбільше щасливих днів. Дякую що ви є!
Велике дякую за такі теплі слова! Я впевнений, що кожне побажання обов'язково здійсниться, а потім у подвійному розмірі повернеться вам добром. Велике-велике спасибі!
Щиро дякую за побажання, моє обличчя від усмішки розцвіло ніби квітка. Спасибі за ваші привітання та посмішку!
Ваші слова — це крила, які підносять мене вгору до самих небес. Дякую за цей політ щастя!
Дякую всім і кожному за привітання, за теплі слова та побажання. Мені дуже приємно, що ніхто з вас не забув про моє свято і я сподіваюся, що все вами сказане обов'язково здійсниться. І у вашому житті бажаю також багато радості, світла, любові та надії!
Від щирого серця дякую вам за прекрасні побажання, за щирі та душевні привітання! Дякую за те, що приділили мені час та увагу. Знайте, що ваші слова вселили в мене надію на все прекрасне, що може статися в житті! У свою чергу, я теж хочу вам побажати яскравих, радісних, щасливих днів, здоров'я, достатку та удачі у всіх справах!
Щира подяка за такі теплі слова вітання! У відповідь хочу вам побажати всього найкращого, добра і нескінченного успіху в житті!
Дякую за чудові привітання! Дуже приємно приймати такі чудові компліменти, гарні побажання. Дякую за увагу і так відчутну душевну теплоту. Бажаю Вам добра та щастя, успіхів, перемог, кохання та всього, найчудовішого в житті, а головне – здоров'я, миру та розуміння дорогих людей!
Велике дякую за такі теплі побажання. Для мене дуже цінна ваша увага. Стільки прекрасних щирих слів — це дуже приємно! Обіймаю вас!
Дякую за ці красиві слова, за увагу і турботу. У відповідь бажаю вам миру, здоров'я та багато удачі.

скачати слова подяки щиро дякую за привітання
(скачати картинку), (скачати HD)

Щиро дякую за привітання мирного неба (дякую за вітання)

Друзі та рідні, величезне вам усім дякую за побажання та привітання! Як чудово, що ви маю. Так приємно почути та прочитати багато добрих та щирих слів. Бажаю вам мирного неба та всіх Благ!
Я хочу сказати велике спасибі за такі теплі слова та вашу увагу! Дякую вам, що ви є. Хочу вам теж побажати мирного неба та здійснення всіх мрій. Дякую!
Дякую за такі теплі слова! Дуже приємно чути сьогодні такі побажання. Бажаю мирного неба, і щоб все, що ви побажали мені, подвійно повернулося до вас!
Дякую, що привітали мене та змусили посміхнутися! Ви зробили мій день особливим і нагадали, скільки прекрасних людей люблять та пам'ятають мене! Ваші безцінні слова залишаться у моєму серці назавжди. Дякую, бажаю вам мирного неба і всього найкращого!
Хочу сказати вам дякую за всі вимовлені теплі слова. Мені дуже приємно, і я ціную кожне слово. Я бажаю нам усім щастя, мирного неба та здоров'я. Бажаю, щоб кожен мав таких близьких людей, як ви. Бажаю успіхів та вдачі.
Дякую за безліч теплих, добрих, чуйних побажань на мою адресу. Це дуже цінно та значуще для мене. Дуже дякую, що подарували мені приємні емоції та враження! У відповідь бажаю Вам Мирного неба, і нехай все буде добре!
Щиро дякую за привітання! Я безмежно вдячна за кожне слово, сказане на мою адресу. Сьогодні я усвідомила, наскільки я багата людина, адже мене оточує стільки чудових людей. Миру Вам і всіх Благ!
Дякуємо за всі чудові побажання! Насамперед, бажаю і вам самим щастя, матеріального благополуччя та виконання ваших заповітних мрій. Я дуже рада, що ви не забули про моє свято та побажали стільки приємних речей. Обіймаю вас усіх! Мирного неба!
Ви не уявляєте, як приємно чути щирі ваші побажання! І я на подяку бажаю вам добра, світла, мирного неба та прекрасного настрою. Нехай усе, що ви побажали мені, буде і у вас. Дякую за всі позитивні емоції, які ви подарували мені. Я вас люблю!
Від щирого серця дякую Вам за щирі привітання! Мені дуже приємно, що Ви поділили зі мною це свято! У свою чергу хочу побажати Вам здійснення бажань, уваги друзів, миру та благополуччя! Спасибі що ви є!

Всім дякую за привітання

Шалено приємно усвідомлювати, що на світі є люди, які дарують мені такі чудові подарунки, свою увагу, чуйні слова та душевні побажання. Дякую вам за ваші вітання та за те, що ви є у моєму житті! Нехай наші з вами мрії, бажання та плани обов'язково збуваються!
Спасибі всім за поздоровлення! Вони мені солодші, ніж варення, дорожчі за золото і хліб і краще за всякий обід!
Всім кажу дякую за ніжні слова на мою адресу! Нехай усі ваші побажання незабаром втіляться у життя! Ваша увага і теплота ще довго зігріватимуть мою душу і наповнюватимуть моє серце впевненістю в завтрашньому дні!
Дякую вам, любі друзі, за те, що не залишилися осторонь. У мій день народження згадали мене, надіславши так багато привітань.
Велика подяка за ваші ласкаві слова. Я дуже ціную вашу дружбу та підтримку.

слова подяки дякую за привітання українською
(скачати картинку), (скачати HD)

Дякуємо всім за теплі і часом навіть несподівані побажання! Дуже приємно знати, що в моєму оточенні багато хороших та щирих людей. Дякую, що ви є у моєму житті!
Від щирого серця хочу сказати вам усім велике спасибі за ваші привітання та побажання. І в свою чергу хочу побажати вам усім удачі, щастя, затишку та тепла у вашому будинку. Бажаю, щоб і ваші мрії збувалися, а плани ніколи не руйнувалися. Дякую ще раз!
Велике спасибі за ваші щирі та душевні привітання. Вони дійсно додали мені настрою!
Дякую за щире зворушливе вітання. З вашими словами наче сонечко заглянуло в душу і зігріло її промінчиками кохання. Вірю, що всі ваші побажання збудуться. Нехай усі ваші добрі слова повернуться до вас вдвічі!
Дорогі друзі, дякую за щирі вітання та душевні побажання! Кожне ваше слово зігріло мені серце, і я дуже зворушена вашою увагою. Хочу і вам побажати добра, миру та тепла!
Дорогі мої, дякую всім за вітання! За теплі слова та побажання. Я щаслива людина, коли змогла сьогодні зібрати разом стільки світлих і добрих людей. Хочу подякувати вам за те, що ви є в моєму житті. Мої друзі, колеги, рідні та близькі! Нехай у ваших серцях та сім'ях буде мир та достаток. Всім дякую від душі.
Свято вдалось! Воно було чудовим, прекрасним і незабутнім, дякую вам усім величезним за привітання та подарунки. Тепер я маю все, про що я мріяла і що так пристрасно хотіла! Ви ніби прочитали мої думки та бажання! Дякую!
Сьогодні ще раз показав мені, що в моєму житті так багато прекрасних людей. Стільки було сказано теплих та ніжних слів, що моя душа просто на сьомому небі від щастя. Хочеться бігти вулицею та посміхатися кожному перехожому, щоб поділитися своєю радістю з усіма! Дякую, мої дорогі, за ваші привітання, мені дуже приємно!

оригинальні слова подяки за привітання
(скачати картинку), (скачати HD)

Дорогі мої друзі, дякую сердечно вам за щирі вітання! Мені дуже приємна і дорога ваша увага. Я щаслива, що мене оточують такі чудові люди. Дякую вам!

Дякую за привітання з днем народження

Дякую за вітання! Шалено приємно отримати такі теплі слова та прекрасні побажання у свій день народження! Нехай усе сказане обов'язково здійсниться. У відповідь бажаю всього найкращого, радості, любові, благополуччя! Ще раз дякую!
Дякую за теплі привітання з моїм днем народження! Я дуже ціную твою дружбу та увагу.
Спасибі за побажання! Це зробило мій день ще більш особливим і незабутнім.
Дякую, що ви пам'ятаєте про мій день народження! Ваше привітання змусило мене посміхнутися і відчути себе особливою (им).
День народження триває один день, але ваші побажання залишаться зі мною надовго. Велике дякую!
Дякую, що зробили мій день яскравим та радісним! Ваші приємні слова зробили мій день народження особливим.

слова вдячності за привітання
(скачати картинку), (скачати HD)

Велике дякую за такі чудові привітання у мій день народження. Мені шалено приємно ловити на свою адресу компліменти, добрі побажання, щирі зізнання. Дякуємо за увагу та душевну теплоту. Натомість хочу побажати Вам добра та щастя, миру та любові, всього чудового в житті, а головне – здоров'я та розуміння дорогих людей. І нехай наші з Вами мрії здійснюються!
Дякую всім за теплі та душевні слова! Завжди приємно чути безліч приємностей у свій день народження та отримувати стільки уваги. Нехай обов'язково здійсниться все, що мені забажали. Привітання зарядили мене впевненістю у завтрашньому дні та енергією. Зі свого боку бажаю, щоб усі побажання повернулися вам подвійно!
Хочу подякувати за теплі слова, за увагу, за тепло подароване у день народження! Мені дуже дорогі ваші побажання, дякую вам величезне, мені дуже приємно! Бажаю вам у відповідь всього доброго, нехай з вами буде благодать, нехай Господь вас оберігає від нещасть! Дарую вам теплі обійми!
Я хочу сказати велике спасибі за такі теплі слова та вашу увагу у мій день народження! Дякую вам, що ви є. Хочу вам теж побажати удачі та здійснення всіх мрій. Щиро дякую!

дякуємо за привітання
(скачати картинку), (скачати HD)

Дякую вісм за привітання з днем народження (для інстаграм скачати)

Дякую за всі вітання з Днем Народження! Мій день удався.
У мене не завжди вдається підтримувати зв'язок з усіма вами, але для мене багато значать ваші повідомлення на День Народження. Дякую вам, друзі!
Хочу подякувати всім, хто привітав мене з днем народження! Дякуємо за вашу увагу, добрі слова та підтримку! Ви зробили мій день ще кращим! Дякую за те що ви є! Обіймаю і цілую кожного!
Мій День Народження був чудовим, і все завдяки всім тим чудовим людям, які знайшли час, щоб надіслати мені вітання. Дякую!
Дякую за всі вітання! Ви зробили мій день ще щасливішим.

скачати дякую за привітання
(скачати картинку), (скачати HD)

Дякую всім за добрі побажання на День Народження! Він був справді радісним, завдяки вам!
Дякую всім за чудові привітання з Днем Народження. Ви найкращі!
Всім, хто привітав мене на День Народження вчора – Дякую! У мене був чудовий день, а ваші побажання були найкращою його частиною.
Хочу подякувати всім, хто сьогодні привітав мене з днем народження, ви зробили мій день ще яскравішим, радіснішим і щасливішим. Було безліч приємних слів, побажань, які зворушили мене, дякую вам, що не забуваєте. Рада, що мені так пощастило і в мене в житті стільки чудових рідних та близьких мені людей, колег та друзів.
Всім, хто опублікував привітання з Днем Народження, дякую, що згадали про мене!
Дякую за всі побажання на День Народження! Я вас всіх люблю!

велике дякую за привітання
(скачати картинку), (скачати HD)

Дякую всім, хто вчора привітав мене з Днем Народження! Це дійсно багато важило для мене.
Дякую всім, що знайшли час привітати мене з Днем Народження! Мені було приємно отримати поздоровлення від кожного з вас!
Було дуже приємно почути стільки побажань учора. Дякую, що дали мені відчути себе особливим (ою) у День Народження.
Дякую всім, хто опублікував побажання на День Народження. Я відчув себе справжньою знаменитістю.
Дякую кожному за вітання з Днем Народження. Не можу передати, як мені сподобалося чути їх від такої кількості друзів.
Я радий, що в моєму житті стільки прекрасних людей! Я вдячний за тих, хто є у моєму житті. Дякуємо за найкращі побажання на День Народження!

гарно дякую за привітання
(скачати картинку), (скачати HD)

Як красиво подякувати за привітання

Для кожної людини важливо відчувати, що її зусилля та побажання оточуються увагою та підтримкою. Саме тому, завітавши на сторінку “Гарно дякую за привітання”, ви виражаєте вдячність всім тим, хто віддав свій час, щоб подарувати вам позитивні емоції та щирі слова. Ваша відповідь – це маленький акт вдячності, який віддзеркалює вашу велику повагу до тих, хто подбав про вас.

Виразіть свою щиру подяку та вдячність всім, хто поділився з вами теплими привітаннями. У цьому розділі ви знайдете відмінний спосіб висловити свою глибоку вдячність за слова та побажання, які роблять ваші дні особливими. Найпростіший спосіб висловити вдячність за привітання, це відправити картинку у відповідь, яка висловить усі ваші почуття дарувальнику.

Важливі миті подяки: Виразіть спасибі за привітання унікальним способом, висловивши свої почуття від щирого серця. Незалежно від того, чи це друзі, родина або колеги, усі заслуживають відчуття вашої подяки.

На цій сторінці зібрані слова дякуємо за привітання за такими темами:

 • дякую за привітання
 • подяка за привітання
 • щиро дякую за привітання
 • прикольна подяка за привітання
 • подякувати за привітання
 • дякуємо за привітання
 • вдячність за привітання
 • велике дякую за привітання
 • спасибі за привітання
 • гарно дякую за привітання
 • дуже дякую за привітання
 • подяка дякую за привітання
 • щіро дякую за привітання

Виразите велике дякуємо за привітання онлайн: Дозвольте вашим друзям та близьким відчути вашу щирість та глибоку вдячність. Ви можете відповісти кожній людині окремо, поділитися своїми враженнями від отриманих привітань та розповісти про те, як ці теплі слова роблять ваш день яскравішим. Ви можете відкрито висловити свої почуття та розповісти про те, наскільки важливе для вас є взаєморозуміння і підтримка.

Приєднуйтеся до нас, щоб створити атмосферу вдячності та поділитися своїми почуттями з іншими. З нами ви зможете виразити вашу вдячність так, як найкраще вам зручно. Ця сторінка є особливим місцем, де виразити свою щирість та вдячність за всі надіслані вам щіро привітання. Кожне слово дуже дякую за привітання на українській мові, несе в собі енергію щасливих моментів і подарованих посмішок. Ця сторінка дозволяє зібрати разом всі ці цінні миті та створити ще більше позитивних спогадів.

Привітання по темі день народження:

Як у фейсбуці подякувати за привітання

Подякуйте близьким та рідним вам людям за приємні емоції які вони вам подарували а прикольна подяка за привітання підходить для цього ідеально. Надішліть слова вдячності за привітання з нашої колекції, поділіться душевним теплом. Завантажуйте їх безкоштовно на телефон чи комп’ютер та відправляйте друзі, щиро дякую за привітання українською мовою в смс, месенджери та соціальні мережі, такі як: Instagram, Facebook, Telegram, Viber, WhatsApp та інші допомагаючи зберегти в серці теплі спогади про цей особливий час.

Рейтинг: 5 - 4 Голосов