Друкувати
13 грудня (30 листопада за старим стилем) Православна Церква вшановує пам’ять апостола Андрія Первозванного. Андрєєв день відкриває цикл зимових урочистостей. У це свято землі панують вищі сили. Тому з давніх часів у цей день люди ворожать та здійснюють обряди, щоб дізнатися про події майбутнього та отримати відповіді на хвилюючі питання.

Зміст:

  1. Ворожіння на нареченого
  2. Ворожіння на події майбутнього
  3. Ворожіння на виконання бажань

ворожіння на ніч Андрія

Ворожіння на нареченого

Молоді незаміжні дівчата люблять гадати вночі на Андрія на нареченого. Вони поодинці або у великих веселих компаніях проводять магічні ритуали, щоб побачити образ майбутнього нареченого або дату весілля.

Ворожіння на ім’я майбутнього нареченого

Покладіть під подушку мішечок із 12 паперовими листочками. На 11 з них напишіть чоловічі імена на власний розсуд, а один залиште чистим. Вранці вийміть навмання один папірець. Написане на ній ім’я належатиме майбутньому нареченому. Якщо трапиться чистий листок, ім’я нареченого залишиться загадкою.

Ворожіння на рушнику

Увечері напередодні Андрєєва дня вивішіть за вікно чистий білий рушник і скажіть: «Наречений-ряджений, прийди і втрись». Вранці помацайте рушник. Якщо воно виявиться вологим, то незабаром вдасться вийти заміж, а якщо сухим, то ще довго судилося бути самотньою.

Ворожіння на воді

Опівночі на Андрія підіть до річки або озера, в якому є ополонка. Подивіться у воду. У ній з’явиться образ нареченого.

Ритуал зі свічкою

Поставте перед порогом будинку або на балконі повний таз води. Після півночі розбийте на поверхні води крижану скоринку і опустіть в таз свічку, що горить. Потім занесіть свічку в кімнату і спробуйте запалити від лампадки, що горить перед іконою. По тому, коли загориться полум’я на свічці, судіть, як швидко вдасться зіграти весілля.

Ворожіння на пір’їні

Увечері перед Андрієвим днем ​​покладіть на порозі будинку куряче пір’їнка. Коли відчиняться двері, простежте, куди полетить перо, що підхоплено повітрям. Якщо воно залетить у будинок, то незабаром вдасться вийти заміж, а якщо залишиться на вулиці, то весілля буде незабаром.

Обряд на виклик віщого сну

Сни у Андрієву ніч мають магічну силу. Для того щоб викликати уві сні образ майбутнього чоловіка, погасіть у кімнаті світло, підійдіть до вікна і скажіть: «Наречений, мій ряжений, приснись мені вбраний». Не запалюючи світло в кімнаті, ляжте спати. Вночі насниться образ коханого чоловіка чи майбутнього чоловіка.

Ритуал із водою

Увечері наповніть таз водою та закрийте його на ключ в одній із кімнат будинку. Перед сном покладіть ключ від дверей під подушку і скажіть: «Наречений, прийди, напої мене». Хто уві сні напоїть водою – той буде майбутнім чоловіком.

Обряд із льоном

Киньте в горщик насіння льону та прочитайте молитву «Отче наш»: 9 разів стоячи, 9 разів на колінах і 9 разів сидячи. Потім скажіть змову: «Святий Андрію, я на тебе льон сію, дай же мені знати, за ким я буду той льон рвати», поставте горщик під ліжко і ляжте спати. Вночі насниться образ майбутнього нареченого.

Ворожіння на події майбутнього

У церковні свята землі панує особлива атмосфера чарівництва. Ворожіння на Андрія допомагають дізнатися про майбутні події.

Ритуал із цибулею

Напередодні дня Андрєєва візьміть велику цибулину, розріжте її на 12 частин і посипте сіллю. Кожна часточка означає один із 12 місяців на рік. Залишіть цибулину на ніч, а вранці уважно подивіться, на яких частинах намокла сіль. Таким чином, визначте, які місяці на рік будуть дощовими або сніговими.

Ворожіння на скіпці

Візьміть березову скіпку і запаліть її. Потім згасіть полум’я в джерельній воді або талом снігу і спробуйте знову запалити. Якщо лучина загориться швидко і горітиме рівно, то життя буде спокійним і довгим. Якщо вогонь розпалюватиметься повільно і з тріском, то в майбутньому слід побоюватися неприємностей.

Ворожіння на чайній гущі

Налийте в чашку простої форми чай так, щоб він прикривав дно. Потім візьміть чашку в руку, зробіть нею три різкі повороти за годинниковою стрілкою і переверніть на блюдце. У візерунку, що утворюється із чаїнок, розгляньте знаки долі. Картинки, які будуть ближче до ручки, відносяться до того, хто ворожить, а на протилежному боці – до близьких людей. Гори віщують труднощі, дерево – виконання бажань, ключ – здоров’я та благополуччя, контур дороги чи літака – подорож, хрест – неприємності, серце – любов.

Ворожіння на книзі

Візьміть книгу духовного змісту: “Біблію” або “Псалтир”. Подумки замисліть номер сторінки та рядки зверху, потім відкрийте у вказаному місці та прочитайте. У прочитаній фразі знайдіть прихований символ або знак долі.

Ворожіння на виконання бажань

Люди вірять, що релігійні свята відкриваються небеса. Загадані у такі дні бажання здатні виконуватися. Магічні ритуали в ніч на Андрія допомагають дізнатися, чи здійсниться задумане найближчим часом.

Обряд із квасолею

Візьміть жменю великої квасолі і переберіть її, по черзі вимовляючи «Так» і «Ні». Слово, на якому закінчаться боби, відповість на поставлене запитання.

Ворожіння на цибулини

Візьміть цибулину і очистіть її від лушпиння, вимовляючи «Збудеться», «Не збудеться». На якому передбаченні закінчиться лушпиння – того слід очікувати.

Ворожіння на свічках

Ворожіння можна використовувати для кількох бажань. Оптимальна кількість – 5. Візьміть паперові листочки та свічки за кількістю загаданих бажань. Опишіть свої бажання на папірцях, розкладіть їх на столі та поставте зверху запалені свічки. Бажання, на якому першою догорить свічка, здійсниться незабаром.

Ворожіння на картах

Візьміть колоду карт, перетягніть та вийміть одну карту лівою рукою. Якщо випаде карта червоної масті, то бажання здійсниться, а якщо чорної – ні. Якщо на карті буде зображено парне число, чекати доведеться недовго. Непарне число свідчить, що потрібно потерпіти.

читайте також: привітання на день Андрія.

Рейтинг: 5 - 2 Голосов