Друкувати
У НАС, на хуторі О-dе-kоlоn, нещодавно гостювала делегація індусів. Приїхали подивитись, як поживає українська глибинка. Низенькі, худенькі, шустрі, як ртуть, очкасті, всі переперезані фото- та кіноапаратами, із записниками… Ну, походили, подивились, позазирали в кожен двір, перемацали руками всі глечики на тинах, перегладили всіх котів і собак… Надворі стало смеркатись, похолодало, а в нас на хуторі ні світла, ні тепла. Один індус вирішив поглузувати з нас, єхидно спитав:

 

— А где же ваша лампочка Ілича? Где же дешево руський газ за Черноморські флот? До вас шо, реформи не заглядали?

 

Ми отетеріли й наче язики проковтнули. Що ти йому скажеш?! Виручив молодий чоловік. Наш, із району, з групи супроводу. Відповів:

 

— Заглядали, заглядали… Це ми спеціально по дорозі до справжньої глибинки вирішили показати вам бутафорію. Це не натуральні хати, це — декорації. А ці люди не аборигени. Це артисти. Тут зніматимуть кіно про героїчне минуле нашої країни «Тарас Бульба-2».

 

— А, понімаю, понімаю… Це — «я тибе породив, я тибе і прикончу»?

 

— Так, так.

 

— А где же режисер Бортко і сійомочна група?

 

— Вони завтра приїдуть, завтра. А поки що артисти в образ вживаються.

 

Ну, походили ще хвилин двадцять, ще раз обмінялись компліментами, поручкались, і на прощання кожному з нас індуси подарували по презенту. Бабі Насті як президенту клубу «Кому за 90» дісталась красива нічна шовкова сорочка. Вона на радощах як розгорнула її, як глянула… О Боже! Ну й срамота! Вся сорочка розмальована пишнофарбними сюжетами із… Камасутри. На спині — спосіб номер 147, на грудях — спосіб номер 96 і по боках два: один традиційний, другий — нетрадиційний. У баби Насті зразу тиск 300 на 200, пульс — 150, почала непритомніти… Ледь-ледь привели до тями.

 

Відтоді у нас, на хуторі О-dе-kоlоn, на подібних заходах обов’язково чергує карета «швидкої допомоги». А раптом?!.

Рейтинг: 5 - 1 Голосов