Друкувати
Новорічні тости для колективу — неодмінний атрибут нового року, що минає і наступає. Без них не може обійтися жоден корпоратив, сімейна вечеря під ялинкою чи свято у колі друзів. Навіть якщо ви прихильник тверезого способу життя, хоч із келихом мінеральної води, але привітати колег та рідних доведеться.

Щоб не ламати голову, вигадуючи смішні та оригінальні тости на корпоратив, пропонуємо колекцію найкращих побажань на Новий рік. Наша добірка нагоді любителям приколів і жартів, коротких, лаконічних висловлювань або прихильникам гарних промов у віршах та прозі. Більшість приємних фраз легко поміщається у стандартне повідомлення месенджера чи телефону.

Усі зібрані нижче на сторінці тости на новий рік колегам українською у віршах та прозі своїми словами можна зберегти собі на комп’ютер чи телефон або роздрукувати, плануючи сценарій новорічного свята чи збираючись у гості.

Список весільних тостів для молодят:

тости на корпоратив до нового року

Новорічні тости для колективу у віршах на українській мові (скачати тости на новий рік колегам, тости на корпоратив безкоштовно)

Колеги – це перший, з яким ми святкуємо Новий рік. Корпоративна вечірка може відбуватися в ресторані або у вузькому колі працівників департаменту, це не зменшує вимог до свята. Кожен хоче показатися перед командою у світлі дотепності та винахідливості, щоб висловити найоригінальніші вітання.

Рік старий залишився позаду,
Рік новий вже спішить, у дорозі.
Час наповнити ваші бокали –
Новий Рік вже стоїть на порозі!
Хай забудуться біди й тривоги,
Як шампанське, хай щастя іскриться,
Буде вік Ваш і добрим, і довгим
І задумане все хай здійсниться.
Шановні наші друзі та колеги,
Ми дуже раді привітати Вас.
Полиште справи всі і на столі папери,
Бо Новий Рік вже йде до нас.

Залиште в стороні Ви кризу,
Та курсом сильно так не переймайтесь,
Не думайте, що гривня йде до низу,
Та паніці не дуже піддавайтесь.

А будьте Ви до свят готові,
В цей радісний та новорічний час,
Хай Вам щастить! Будьте здорові!
Вітаємо з Новим Роком Вас!
Дорогі колеги, друзі!
Тост піднімаю цей я,
Щоб випити за всіх за вас,
І сказати, що працювати з вами клас!
У світі краще колег не знайти,
І низький уклін вам до землі!
Так давайте і далі працювати разом будемо,
І старі образи все забудемо.
І тільки вперед йтимемо,
Адже вас, колеги, годі й шукати!
Працюємо старанно з вами,
Настав час відпочивати,
За корпоративчик наш чудесний,
Пора келихи підняти!

Я пропоную пити за щастя,
За радість, за тепло, за все,
Щоб жили з вами ми в достатку,
І щоб все було добре!
За дружний колектив, келих підняти хочу,
І ось колеги, що я вам скажу!
Робота роботою буде завжди,
Але найважливіше це сім'я,
Сім'я, що завжди поруч буде,
Сім'я, що вас ніколи не забуде!
Так що п'ю я сьогодні до дна,
За те, щоб ми були, немов сім'я!
Хочу келих вина підняти,
І колегам по роботі побажати:
Робота щоб радість приносила,
І щоб життя було красиво!

Всіх, з новим роком, я вітаю!
Гроші лопатою гребти вам бажаю,
Щоб було все у вас і сповна,
П'ю свій келих з шампанським до дна!
У розпалі наш корпоратив,
Нас з цим вітаю,
І за Новий рік,
Келих я піднімаю!

Нехай нам він грошей принесе,
Нехай буде все в порядку,
І чарівництво всюди чекає,
І жити нам всім в достатку!

скачати тости на новий рік колегам

Без нас, жінок, немов без кисню,
І як без рук не йдуть діла!
Хіба без нас затягнеш пісню?
Кого запросиш до стола?
Не можна скажемо відверто,
Без Роксолан і без Мадонн –
Життя без нас, подібно смерті!
Справжнісінький Армагедон!
І я мужчин всіх закликаю –
Підняти вверх свої чарки!
За дивовижний витвір Раю!
За нас, божественні жінки!
Вітаєм колеги з Новим роком,
Зі всіма Різдвяними Святами!
Нехай життя із кожним кроком
Ваш дім наповнює скарбами!

Нехай тепло людських сердець
Вам душу щиро зігріває,
І переможних справ вінець
Хай Вашу голову вінчає!

Хай ширшим стане друзів коло:
Протягне руку всякий стрічний,
І буде кожен день казковим
Як ніч Різдвяна й Новорічна!
Вітаю з Новим роком
Дорогий мій колектив,
Щоб щастя було багато,
Щоб завжди був позитив.

Ми працювали на славу,
Відпочити прийшла пора,
Так піднімемо ж келихи.
З Наступаючим! Ура!
Хай у вас все буде файно:
Хліб на полі, сало в стайні,
Все усміхнена мармиза,
Нехай вас обійде криза!
Хай біда минає боком
Щастя вам! З Новим Роком!

Тости на корпоратив своїми словами українською (новорічні тости для колективу проза, в прозі, прозове)

Я бажаю кожному з нас, щоб новий рік приносив лише радість, удачу та позитив. Нехай усі цілі будуть досягнуті. Нехай бажання і мрії здійснюються. Нехай цей новий рік буде щасливішим та успішнішим, ніж попередній!
Мої дорогі і шановні колеги, вітаю вас із Новим роком. Бажаю, щоб у новому році все почалося по-новому: щоб були нові успіхи в діяльності, нові високі результати в роботі, нові сподівання і нові перемоги, нові яскраві емоції та нові щасливі події. Всім добра і блага!
Дорогі колеги, з наступаючим! Ми завжди сподіваємося, що у новому році все зміниться, буде набагато краще, ніж у старому. Мріємо про щось хороше, приємне і прекрасне. Я піднімаю келих за те, щоб з кожною падаючою зіркою ваші бажання виконувалися, щоб ви стали на одну зірку щасливішими. Вірте у дива-вони трапляються). За Нове Щастя!
Нехай Новий рік відкриє нам двері в нове життя, де є місце лише радісним новинам, приємним сюрпризам, змінам на краще, успішним стартам та досягненню вершин! Нехай сьогоднішнє свято задасть настрій на весь рік — піднесене, бойове, оптимістичне! Нехай кожен загадає найнездійсненне бажання і щиро повірить у його швидке здійснення!

Тости на корпоратив своїми словами українською

Шановні колеги, друзі! Цього року було важко, але ми впоралися з усім. Я щиро вдячний кожному з вас за внесок, який він зробив у розвиток та процвітання компанії. Я бажаю нам підкорити нові висоти в наступному році. Тим часом ми піднімемо окуляри та проведемо старий рік!
Кажуть, що щасливий не той у кого є все найкраще, а той, хто здатний отримувати найкраще з того, що в нього є! Нехай у Новому році у нас з вами дорогі колеги буде більше можливостей отримати щастя!
Шановні колеги, давайте скинемо тягар і тривоги з плечей, і залишимо його в минулому році, і в Новий рік ми ввійдемо з новими силами, прагнучи до нових висот. Нехай у майбутньому році у вас не буде проблем ні в чому: ні зі здоров’ям, ні на роботі, ні в особистому житті. Удачі вам у всьому!
Давайте вип'ємо, щоб для нашої доброзичливої ​​команди Санта Клаус приготував чудовий подарунок - рік стабільності та процвітання. Щоб зарплата зростала швидше, ніж ціни в магазинах, і робота приносила задоволення. З Новим Роком, колеги.
Шановні і дорогі колеги, вітаю вас із Новим роком! Нехай у новому році вас наповнять нові сили і нові ідеї, нові задуми і нова удача! Бажаю вам міцного здоров'я, вагомих здобутків і просувань у кар'єрі, високих цілей і безперечних успіхів, глибокої поваги і щасливого життя!
Колеги, напередодні Нового року хочу побажати вам казкових зарплат, чарівних умов роботи і начальників, які завжди будуть в чудовому настрої! Нехай ваш досвід і знання стануть цінніше будь-яких багатств. Але якщо хтось захоче їх придбати — торгуйтеся до останнього!
Дорогі друзі! Новорічне свято - це завжди очікування чогось радісного, доброго, яскравого та казкового. Нехай наступний рік розкриває нам цікаві дороги, покаже чудові картини майбутнього, оточить нас відданими людьми та подарує щирі почуття. Нехай позитивні емоції розмножуються, і нікчемні дрібниці зникнуть. Давайте піднімемо блискучі келихи та привітаємо один одного З Новим Роком! Ура!
У житті важливо не лише збудувати будинок, виростити сина, посадити дерево. Важливо знайти роботу, а головне – гарний колектив. Але нам з Вами пощастило. За нашу дружбу, відданість та бажання працювати!
Я бажаю, щоб кожен ковток зроблений кожним із вас з цього кришталю перетворився на потужну грудку енергії, яка б протягом усього року дарувала вам врівноваженість, терпіння, сили та креативність! Всіх благ вам дорогі мої колеги!
Сьогодні я п'ю не просто за колег. Я п'ю за команду, яка стала для мене сім'єю. Часом нам було непросто знаходити спільну мову, часом ми припускали негативні думки у свої голови. Але що б не відбувалося, ми залишалися вірними своїй справі. Адже наша робота стала для нас не просто засобом заробітку, а способом життя. Бажаю нам усім зберегти нашу єдність і нехай амбіції ведуть нас до нових вершин!
Колектив, бажаю вам сьогодні добре відзначити Новий рік в компанії колег. Нехай ваші обличчя сяють від щастя, а в майбутньому життя радує гладкою дорогою і щастям. Давайте піднімемо келихи за успіх в наступному робочому році!
Як добре ось так зібратися всім разом. Потанцювати, поспівати, згадати цікавинки з робочих днів і просто відпочити. Так ось я хочу випити за те, щоб у нас в серцях завжди було місце для веселощів. Щоб ми завжди могли ось так зібратися і погуляти. Проженімо всяку нудьгу. Так – веселощам, ні – зневірі та печалі!
Дорогі колеги, всі досягнуті нами успіхи були б нічим, якби не взаємовиручка та дружба у нашому колективі. Я хочу випити за кожного члена нашої великої родини та побажати всім великого процвітання!

новорічні тости для колективу проза

Як добре, коли колезі можна просто сказати: "Наливай!" І начальство з тобою ж вип'є зовсім не каву і чай. У свято нашої улюбленої роботи підіймаю я цей келих, щоб могли ми відкинути турботи, ну, а завтра, щоб ніхто не страждав. За нас, колеги, і чудовий колектив!
Дорогі колеги, друзі. Піднімаю цей келих за всі наші звершення на роботі, бажаю вам успіхів у кар’єрі та особистому житті. І щоб всі ми були дружні як справжня сім’я. Разом переносили труднощі, поділяли успіхи і щоб їх було більше ніж труднощів!
Бажаю, у Новому році все змінити на краще: розширити коло спілкування, житлоплощу, сфери впливу, але звузити коло проблем та обов'язків, підняти рівень доходів, добробуту, свої шанси на перемогу та знизити всілякі ризики, завести корисні для здоров'я звички та улюбленого домашнього вихованця, зате вивести тарганів у голові та плями на одязі! Щастя та кохання в Новому році!
Новий рік як нова сторінка в книзі вашого життя, така ж чиста, як свіжий сніг. Тільки від вас залежить, що на ній буде написано! Нехай там будуть і рядки про кохання, і опис захоплюючих пригод, і мудрі висновки, і кумедні жарти! Цікаві події, нові персонажі, яскраві образи і ви в головній ролі – герой, гідний загального визнання!
Шановні колеги, вітаю вас з новорічними святами! У новий робочий рік входьте з силами, ідеями, цілями. З минулого року ми візьмемо традиції, досвід, дружелюбність і відповідальність. Нехай вас ніколи не покидає позитив, а праця добре оплачується.
Всім відома традиція загадувати бажання о 12-й ночі. Але коли наближається цей момент і ти вже починаєш просити про себе машину, квартиру чи ремонт, обов'язково десь їкає, і ти знову просиш здоров'я та щастя своїй родині. Тож давайте піднімемо келихи за те, щоб у нас була можливість все це придбати, і ми мріяли лише про велике. З новим роком!
З Новим Роком, колега! Бажаю тобі соколом стрімко злетіти службовою драбиною та утриматися на самому верху, немов еквілібрист! Нехай твоя робота приносить тобі славу і величезні гроші, а оточуючим людям — користь.

Прикольні тости на корпоратив на українській мові (скачати смішні тости на корпоратив, смішні тости на новорічний корпоратив)

Відпахали ми, як коні
На роботі цілий рік.
Заслужили! І сьогодні
Відриваємося народ!

Від душі я вам бажаю
Відпочити як ніколи.
З Новим роком вітаю!
Будьте щасливі, колеги!

Прикольні тости на корпоратив на українській мові

З гарною компанією, як то кажуть, гріх не випити. Так давайте не будемо грішити, а, піднімемо келихи, та вип'ємо. Будьмо!
Вже прийшли до нас морози,
І ведмідь хропить в барлозі,
Ми вже п’яні, чути сміх,
З Новим роком вас усіх!
Наповнимо в ємність реактив
І вип’ємо за корпоратив!
За потужну команду!
За офісну банду!

За вільну парковку!
За відмінну вправність!
Інтернет літав!
Теж ми вип’ємо келих!
Життя немов величезний шматок пирога, може бути солодким, може бути солоним, може бути сирим і навпаки, може бути поганої якості або з неймовірним ароматом! Так ось колеги я бажаю кожному з вас бути чудовим майстром кулінарії та творити лише казково смачну долю!
Шановні колеги, кажуть, що: відмова підняти келих вина в хорошій компанії — дорівнює гріху! Давайте в Новорічну ніч вип'ємо за те, щоб ми з вами завжди були чисті від гріхів!
Щоб євро було сховане в коморі,
Щоб сало рохкало у дворі,
Щоб в гаражі стояв Феррарі,
В сараї – Лексус ще у парі,
У хаті – з мармуру камін,
Та і басейн, хоча б один.
Щоб гідромасажер з джакузі,
Щоб "Хенесі" бовталось в пузі.
І щастя вам не лізло боком!
Коротше, всіх вас з Новим Роком!
Я піднімаю свій келих,
Щоб на роботі ніхто не пропадав,
І щоб цей новий рік,
Провели ви без клопоту!
У роботу з головою не заривайтеся,
І ніколи не зазнавайтеся!
І буде вам тоді успіх!
Я п'ю до дна за вас, за всіх!
Хтось працює, але не заробляє. Хтось заробляє, не працюючи. Піднімемо келихи за золоту середину.
Наш святковий новорічний стіл ломиться від усіляких страв. Я хочу, щоб у всіх гостей за таким столом у Новому році не було жодного приводу для кислих усмішок і гіркого розчарування. А солодких моментів і гострих відчуттів була тьма! Живіть зі смаком у Новому році і кожен подальший день!
Мої друзі, не можна пити індивідуально, давайте напиватись колективно. За великую силу коллектива! З Новим Роком колеги!
Все може бути, може статись –
Машина може зіпсуватись,
Коханка розлюбити може,
Та пити кинути? О Боже!
Ніколи цьому не бувати,
Горілка нам, як рідна мати.
І заявляємо відкрито:
Пили, п'ємо і будем пити.
Бо що ми в цьому світі варті,
Коли не вип'ємо по кварті.
Тому даю всім настанову:
Налити вщерть і випити знову!

скачати смішні тости на корпоратив

Розумні люди запевняють, що робота – не вовк, в ліс не втече. Але, погодьтеся, пристрелити її часом все-таки хочеться! Головне, дорогі колеги, щоб наша зарплата зростала і в ліс не втікала! Давайте разом вип’ємо за таку роботу, яка істотно менше заробітної плати!
Бажаю в Новому році знемагати від щастя, мучитися в терзаннях, куди витратити гроші, відчувати слабкість від палкої любові, переживати напади запаморочення від широких можливостей і маятися нападами нестримного сміху.
Налиймо в склянку реактив
І вип'ємо за корпоратив!
За потужну команду!
За офісну банду!
За вільну парковку!
За відмінну вправність!
Щоб інтернет літав!
Теж ми вип'ємо бокал!
Щоб степлер не пустував!
Щоб принтер в темпі жив
Сканер, кондиціонер, комп'ютер
Додавали нам затишку!
Щоб начальник твердо знав,
З тієї ноги завжди вставав!
Нехай та муха, що кусає,
Повз боса пролітає!
Попутного вітру усім бажаємо!
Тост вчинком підкріплюємо! Гей!
Добре, коли люди разом добре працюють. Ще краще, коли ці люди вміють правильно і з душею відпочивати. Саме такі колективи роблять найякіснішу роботу та видають найкращі результати. За наш колектив!
Я хочу підняти цей келих за наш дружній колектив! За колектив справжніх друзів, які завжди допоможуть у скрутну хвилину та ніколи не забудуть у той момент, коли у них йде все гаразд. За взаємну підтримку та корпоративний дух!
Щоб степлер не пустував!
Щоб принтер в темпі жив
Сканер, кондиціонер, комп’ютер
Додавали нам затишку!

Щоб начальник твердо знав,
З тієї ноги завжди вставав!
Нехай та муха, що кусає
Повз боса пролітає!

Як навчитися говорити Тости: ютуб відео

читайте також: Тости на день народження на Українській мові.

Новорічне свято на роботі — це не лише вечірка, а й захід щодо зміцнення атмосфери у колективі. Тости на корпоратив до нового року – це вітальна застільна промова на честь свята, яка вимовляється по черзі учасниками урочистостей із наповненими келихами. А гарний та доречний тост – запорука успіху вашої кар’єри. Вам ми зібрали безліч красивих та милозвучних тостів, оригінальних, прикольні та серйозні новорічні тости на корпоративі, які можна вимовити на корпоративній вечірці.

Зберігайте найкращі тости на новорічний корпоратив на свій телефон, щоб у потрібний момент вони були у вас під рукою!

Рейтинг: 5 - 3 Голосов