Друкувати
У Гельмязеві сталася жахлива аварія — зіткнулися поїзд із літаком. Той вилетів, та висоти не набрав. А цей їздить тільки по прокладених рейках, то звернути не міг — от і врізались, як кажуть, лоб у лоб.

 

Прибула урядова комісія на чолі з віце-канцлером, МНСники територію оточили, стрічками обгородили, по сантиметру перемацують, щоб виявити, чи воно, часом, не теракт Бен Ладена або ж підступи зухвалого НАТО. Тепер такий світ настав…

 

Позаглядавши в уламки потяга та під кущики, бувалі в бувальцях два генерали — що то справжні спеціалісти — поїхали собі кудись.

 

Віце-канцлера районне начальство повезло в Софіївку до кафе біля траси з Черкас на Київ. Там такої смакоти борщ варять, що армії кухарів Поплавського і не снилось.

 

Обгороджене місце аварії щільно оточили роззяви з навколишніх сіл. Ті, що все знають про НЛО, магнітні бурі, аварії через потрапляння ворон у двигуни літаків та всяке там ГМО.

 

Рядовий склад МНС і прикомандированих військ прочісував навколишню місцину. Шукали доказів теракту, «чорну» скриньку з літака чи бодай якусь деталь від потяга, здатну прояснити ситуацію.

 

Насмілюся зробити припущення, що нічого вони не знайдуть. Хоч би тому, що в Гельмязеві ніколи не було залізничної колії й поїзди тут зроду не ходили. А літаки іноді пролітають вище хмар.

 

От і вір після цього чуткам!

Рейтинг