Їжак уві сні віщує проблеми у спілкуванні з оточуючими. Швидше за все, ваша власна шпилька або суворість заважає вам нормально жити. Тим, хто вивчає біологію, флору та фауну, їжачок може наснитися поза будь-яким контекстом — підсвідомість транслює зображення, з якими людина стикається за родом професійної діяльності.

Звичайно, такий сон може наснитися, якщо ви нещодавно зустрічали їжака, відпочиваючи на природі. У решті випадків потрібна допомога сонників: хто він — симпатичний звір чи небезпечна колючка? На цій сторінці ви дізнаєтесь тлумачення сну: до чого сняться сонник їжак українською мовою.

Сон про Їжака значення сну за сонниками:

  1. Сонник Фрейда
  2. Український сонник
  3. Сонник міс Хассе
  4. Сучасний сонник

Що означає коли сниться: Їжак

Сонник Зігмунда Фрейда про Їжака

Сонник Фрейда – значення сну про Їжака

Сонник їжак – знайте, що він символізує вашу сутність. Будь-який прояв уваги до своєї особи ви сприймаєте з недовірою та побоюванням, підозрюючи завжди найгірше, і тому завжди виставляєте колючки, обороняючись. А виною всьому те, що одного разу ви мали необережність довіритися людині, яка скористалася вашою добротою та наївністю.

В інтимному плані ви боязкі і невпевнені, боїтеся зайвий раз проявити ініціативу і завжди замикаєтеся, якщо людина претендує на щось незмірно більше або незвичайне. Загалом, секс з вами навряд чи приносить задоволення вашому партнеру, та й вам самим.

Український сонник про Їжака

Український народний сонник – значення сну про Їжака

Як насниться їжак — будуть з кимось гострі, їжасті розмови — суперечки.

Сонник Міс Хассе про Їжака

Сонник міс Хассе – значення сну про Їжака

Їжак — постійна заздрість.

Сучасний сонник про Їжака

Сучасний сонник – значення сну про Їжака

  • Їжак, що приснився — означає вашу наївність. Ви надто довіряєте людям, якщо ви й далі дивитися на світ крізь рожеві окуляри, якийсь заздрісник, що входить у коло ваших близьких знайомих, зробить вам підлість, змусить сильно страждати.
  • Вбити уві сні їжака – означає, що ви позбавитеся від давнього ворога.
  • Якщо ви намагалися доторкнутися до їжака і вкололися – вас оббрехають.
  • Сон, у якому ви бачили, як їжак спіймав мишку — говорить про те, що якась корислива людина намагатиметься використовувати вас у своїх цілях.
Рейтинг: 5 - 2 Голосов