Ворожіння уві сні – знак сумнівів та душевних переживань. Нерідко це є нагадуванням про якусь важливу справу, яка була відкладена вами, але поволі турбує вас. Сниться ворожка уві сні, згідно з сонником, означає безпідставну невпевненість. Наснилося розмовляти з ворожкою – розберетеся з особистими справами, якщо вам пощастить. Бачити уві сні, ворожку яка вивчає лінії на вашій руці – матимете успіх у представників протилежної статі, що спровокує заздрість у ваших друзів. На цій сторінці ви дізнаєтесь тлумачення сну: до чого сняться Ворожка (гадалка, ясновидиця) українською мовою.

Сон про Ворожка (гадалка) значення сну за сонниками:

 1. Сонник Міллера
 2. Сонник Ванги
 3. Український сонник
 4. Інші сонники

Що означає коли сняться: Ворожка (гадалка)

Сонник Густава Міллера про Ворожка (гадалка)

Сонник Міллера – значення сну про Ворожка (гадалка)

 • Ворожка або збиратися до ворожки для жінки – сон, що приснився в ніч на понеділок, означає загрозу пристріту, що походить від людини, яку ви жодного разу в житті не бачили, приснилася ворожка в ніч на вівторок, середу, четвер або п’ятницю – цей сон попередження: якщо ви говорите зайве малознайомим людям, на вас чекають серйозні неприємності, сниться ворожка в ніч на суботу чи неділю – цей сон до необґрунтованої тривози.
 • Для чоловіка сниться гадалка – у ніч на понеділок цей сон попереджає, що ви проявляєте зайву довірливість, у ніч на вівторок, середу, четвер чи п’ятницю – до невдач і неприємностей, сон про ворожку чоловікові, що приснився в ніч на суботу або неділю – каже, що найближчі дні – несприятливий для вас час.

Сонник Ванги про Ворожка (гадалка)

Сонник Ванги – значення сну про Ворожка (гадалка)

 • До чого сниться ворожка, якщо вам сниться ворожка – то вам не слід квапити події, виявіть витримку.
 • Ворожити у сні самій – означає марність ваших надій та нещасливе кохання.

Український сонник про Ворожка (гадалка)

Український сонник Ворожка (гадалка)

 • Сон, в якому ви пророкуєте чиюсь долю по лініях руки–  обіцяє вам повагу оточуючих, які будуть захоплюватися вашим неабияким розумом.
 • Якщо ви робите це по руці когось із знайомих, які займають досить високе становище – то ви потребуєте підтримки друзів.
 • Якщо вам снилося, що прогнози ворожки налякали вас – вам вдасться легко впоратися з усіма труднощами.

Інші сонники – значення сну про Ворожка (гадалка)

 • Сонник ворожка ворожить вам уві сні – це означає, що вам належить зробити вибір між двома шанувальниками. Покладіться на інтуїцію, яка не підведе вас і підкаже правильний вибір.
 • Сонник ворожка – захоплення езотеричними ворожими практиками, обман, сумніви, внутрішні суперечності, несподівана звістка, збіг, позитивна подія, напуття.
 • Що означає коли сниться гадалка – такий сон нерідко сниться і до доленосної вдачі.
 • Якщо ворожка уві сні доброзичлива, а її слова наповнюють вас впевненістю та спокоєм -такий сон підказує, що справи незабаром можуть влаштуватися самі собою. Це дуже сприятливий знак, що закликає вас позбутися тривог і довіритися долі. Проте не варто сприймати результати ворожіння буквально – у них може бути лише натяк на деякі події.
 • Якщо замість спокійної впевненості ви відчуваєте нетерпіння і збудження – такий сон, швидше за все, є хибним.
 • Вам сниться, що ви отримали лякаюче передбачення – цей сон означає, що вам краще не пускати справи на самоплив. Покладіться на свої сили і постарайтеся уникати зайвої метушні.
Рейтинг: 5 - 1 Голосов