Лупа на голові у сні, як і будь-який інший бруд у волоссі, – знак поганих і шкідливих думок, “сміття” в голові. Бачити уві сні лупа на власному волоссі – це застереження від сумнівних задумів, через які можуть бути серйозні неприємності. Якщо сниться сон, що у когось чужого лупа- означає, що чужі сторонні поради виявляться для вас шкідливими. Якщо наснилося, що вам хтось зробив зауваження щодо лупи – це до того, що ви зараз на піку популярності. На цій сторінці ви дізнаєтесь тлумачення сну: до чого сняться Лупа українською мовою.

Сон про Лупа значення сну за сонниками:

  1. Сонник міс Хассе
  2. Сучасний сонник

Що означає коли сняться: Лупа

Сонник Міс Хассе про Лупа

Сонник міс Хассе – значення сну про Лупа

Лупа на голові — знайти велике багатство.

Сучасний сонник про Лупа

Сучасний сонник – значення сну про Лупа

  • Якщо у Вас свербить голова і сиплеться лупа — значить, на Вас чекає підвищення по службі, грошова винагорода, приємний сюрприз.
  • Якщо Ви дивитеся в дзеркало і виявляєте, що Ваша голова сповнена лупи – це означає, що очікувані зміни принесуть задоволення, змусять думати про себе краще.
  • Якщо уві сні Ви ходили до лікаря, щоб дізнатися, як позбутися лупи — наяву це віщує у Вашому житті період смутку, небажання спілкуватися з друзями та зав’язувати нові знайомства.
  • Якщо Вам подарували шампунь від лупи – значить хтось захоплюється Вами, але не знає, як сказати про це, як підійти.
  • Якщо Вам зробили зауваження з приводу лупи – значить, Ви знаходитесь на піку популярності і багато хто хоче Вам послужити.
Рейтинг