Пара гарних сережок уві сні – знак гармонії та взаємності почуттів. Сережки відповідно до сонників – до позитивних подій, налагодження стосунків у сім’ї та на роботі. Якщо наснилися дешеві сережки зі старих матеріалів – це до проблем та неприємностей. Якщо сняться уві сні сережки на чужих вухах – хтось розпускає про Вас неприємні чутки.

Поганий знак для чоловіка одягати сережку уві сні – скоро розлучиться з коханою людиною або звільнять із роботи. На цій сторінці ви дізнаєтесь тлумачення сну: до чого сниться сон Сережки українською мовою.

читайте також: До чого сняться Прикраси, До чого сняться Кольца, Обручки.

Сон про сережки значення сну за сонниками:

 1. Сонник Міллера
 2. Сонник Ванги
 3. Український сонник
 4. Сонник міс Хассе
 5. Сучасний сонник
 6. Інші сонники

Що означає якщо сниться: Сережки

Сонник Густава Міллера про сережки

Сонник Міллера – значення сну про сережки

 • Сережки бачити уві сні сережки – знак того, що на вас чекають хороші новини та цікава робота.
 • Бачити зламану сережку – означає, що погані чутки та плітки будуть спрямовані проти вас.

Сонник Зігмунда Фрейда про сережки

Сонник Фрейда – значення сну про сережки

 • Сережки – пов’язано з бажанням утримувати себе та свого партнера. Ви не ставитеся до категорії дріб’язкових людей, вважаєте, що заслуговуєте на великі гроші, але будьте обережні, складно вгадати, що саме на вас чекає, чи станете ви щасливішими.
 • Купівля сережок – вказує на сильну закоханість. Об’єкт пристрасті поки що не здогадується про ваші почуття, але подумайте, чи потрібно йому взагалі про них знати? Справа в тому, що цей образ також символізує “купівлю” людини. А ваш обранець не звик відчувати себе річчю, йому не сподобаються ваші надто активні дії, спроби чимось підкупити.
 • Якщо уві сні фігурувала лише одна сережка – то незабаром ви зустрінете свою долю. Якщо ж їх було дві, то вам час зробити вибір з усіх, з ким ви паралельно фліртуєте. Успіх поки що на вашому боці, про будь-яке своє рішення ви не пошкодуєте. А ось далі можуть початися проблеми.
 • Старі, дешеві, негарні, поламані сережки – відбивають комплекс неповноцінності. Він негативно впливає і ділову сферу, і сексуальну. Важливо стає активніше, сміливіше та впевненіше, інакше невдачі так і переслідуватимуть.
 • Якщо ж сережки у ваших вухах були настільки красивими, що ви безперервно ними милувалися – то у вас є одна погана риса – ви відчуваєте, що збуджуєте бажання у прихильників і усвідомлено їх провокуєте. Не грайте з чужими почуттями, нічим добрим це не закінчиться.

Сонник Ванги про сережки

Сонник Ванги – значення сну про сережки

Звертайте увагу на те, чим було інкрустовано сережки уві сні. Алмаз символізує достаток, мир у сім’ї та чудове оточення, але якщо камінь тріснув, на вас чекає дуже серйозна сварка з коханою людиною.

Смарагд віщує унікальні, доленосні події. Якщо ж ви втратите, зламаєте сережку зі смарагдом або втратите її іншим способом, то ваші упередження та раціоналізм завадять зрозуміти суть того, що відбувається між космосом і Землею, і якесь таїнство залишиться закритим, хоча ви мали всі шанси пізнати його.

Сонник Міс Хассе про сережки

Сонник міс Хассе – значення сну про сережки

 • Сережки – символізують заступництво, багатство чи подарунки. Добре, якщо ви носили їх – у життя прийде успіх, ви зумієте багато чого досягти. А ось якщо ви купували сережки або отримали їх у подарунок, то ви зіткнетеся з неповагою. І придивіться до свого оточення – до вас виявляють підвищений інтерес любителі поживитися за чужий рахунок.
 • Срібні сережки – зазвичай пов’язані з глобальними змінами у житті. Другий варіант тлумачення цього сну – ви надасте комусь велику послугу.
 • Прикраси з рубінами – сняться на щастя, а з сапфірів – до непередбачених ситуацій.
 • Значення снів про сережки з діамантами – змінюється виходячи з того, що відбувалося з коштовностями. Отримали в подарунок — опинитеся під захистом і станете шановною людиною, подарували – ви занадто марнотратні, втратили – засмутитися.

Сучасний сонник про сережки

Сучасний сонник – значення сну про сережки

 • Сережки уві сні – скоро ви дізнаєтеся хороші новини, щось зміниться у світі, і ваші справи видужають.
 • Вам наснилися зламані сережки – дуже невтішні чутки про вас поширяться у суспільстві, ці чутки можуть погано позначитися під час ваших справ.

Інші сонники – значення сну про сережки

 • До чого сниться золоті сережки – якщо зараз ви вагітні, то такий сон може бути символом народження хлопчика у вашій родині. Однак, якщо ви не вагітні і ніколи не були заміжня раніше – це може означати, що ви вийдете заміж протягом короткого періоду часу. Радуйтеся цим майбутнім благословенням і приймайте їх з вдячністю, оскільки ви заслуговуєте на все це як ніхто інший.
 • До чого сняться срібні сережки – якщо ви очікуєте або плануєте невдовзі народити дитину, такий сон може символізувати народження дочки наяву. Сон підсвідомо може підказувати вам, як підготуватись до появи дівчинки, купуючи речі для дитини.
 • Пара красивих сережок у сні – це знак гармонії та взаємності почуттів.
 • Дарувати коханій людині або приймати від неї дорогі сережки – віщує вам життя в щасті та злагоді.
 • Непарна сережка – це ознака можливої сварки.
 • Сниться сон про втрату однієї з сережок – означає, що якась суперечка з коханою людиною може призвести до розриву стосунків.
Рейтинг: 5 - 2 Голосов