Якщо сняться місячні уві сні – кров символізує рідню, побачили себе в менструальній крові – чекайте звісток від родичів або скоро зустрінетесь. Бачити уві сні рясні місячні – кровотеча розцінюється як втрата життєвої сили, сонник рекомендує вам відпочити та звернути увагу на своє здоров’я. Також менструальна кров уві сні є символом таємних ран душі – ви чимось засмучені. Якщо наснилися місячні, які несподівано почалися і застали зненацька – вам доведеться піти на якісь жертви, щоб досягти бажаного. На цій сторінці ви дізнаєтесь тлумачення сну: до чого сняться Місячні (менструація) українською мовою.

Що означає коли сняться: Місячні (менструація)

  • Відповідно до сонника  якщо молода дівчина побачить сон про місячні – вказує, що у вас можуть бути проблеми зі здоров’ям. Потрібно пройти огляд лікаря, здати аналізи. Інше трактування – сон означає, що дуже скоро вас відвідають далекі родичі, які приїдуть до вас в гості. Місячні для дівчини уві сні також можуть – означати запізнення на якусь важливу зустріч або поїздку, будьте готові до цього і поспішайте заздалегідь.
  • Менструальна кров сниться чоловікові – осередок і символ життя, субстанція життєвої сили, житло душі. Можливо, ви через жінку хотіли б заповнити власний запас життєвої сили та продовжити свій рід шляхом народження потомства. Або навпаки, вважаєте жінку “нечистою”, вважаєте, що вона забирає у вас душевну силу та здоров’я.
  • Для жінок бачити уві сні менструацію під час сексу – згідно за сонником трактується як зіткнення з перешкодами чи непорозуміння, що виникає між вами та іншою людиною, з якою ви зараз зустрічаєтеся чи перебуваєте у стосунках. Для чоловіків подібний сон – вказують на його крайню відразу до всього, що він сприймає нечистим, аморальним або навіть огидним під час сексу. Сон говорить про те, що ви могли б насолоджуватися сексом більше, якби прийняли його як природну та приємну частину людської природи.
  • До чого сняться місячні на прокладці – якщо ви у своєму сні бачите сліди місячних на трусах або прокладці – це сигнал погіршення здоров’я. Особливо якщо крові багато – це знак, що сили ваші закінчуються. Як із самопочуттям, так і інші. На роботі також не все гладко.
  • Якщо уві сні якась жінка побачить у себе місячні, але їх у неї насправді не буде — вона вчинить необдуману дію або вона зробить якусь проступок.
  • Жінці сняться місячні – до хвороби родича, чоловікові бачити, що у його жінки місячні — до її захворювання, пов’язаного із внутрішньою кровотечею.
  • Рейтинг: 5 - 1 Голосов